.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    82

    Перфектният секс

    На какво бихте дали определение ПЕРФЕКТЕН СЕКС(като изключим свършването)?В каква обстановка?И сички подробности


    "hymen
    SEX NA EKS!

  2. #2
    hottie
    Guest
    перфектния секс е с мъжа ми където и да е,когато и да е винаги е перфкетен, особено ако са почивни дни и не сме на работа и се отдадем само на това.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    0тпрашваш с момичето към бургас ( с к0лата ест) и преспивате там на плажа и ... кв0 п0вече
    хаха
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Romantichna obstanovka. Mnogo lubovna igra. Frenska lubov. I po-grub sex. Tova e za men perfektnia sex.

  5. #5
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Понякога си мисля-ето това беше перфектният секс, а следващият път е по-добре. И все пак искам такъв секс, при който имаме ужасно много време, но само за първите 5 минути сме се изяли с парцалките и сме свършили, защото просто сме били така възбудени. 2 поредни съботи ми се случва това. Уж ще го правим с много любовна игра, ще се мотаем голи, ще см нежни, а 10 минути след като сме влязли в апартамента им, вече се отпускаме блажено в прегръдките си.

  6. #6
    S nqkoq sexy aktrisa
    qm,piq,eba i biq , DuSHaTa v RaQ , HUq d0 Kraq

  7. #7
    Перфектния секс? Не съществува... винаги ще е все по-добре и по-добре...
    [img][/img]

  8. #8
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Za men sabota e perfektna,zashtoto togava cql den sme v legloto i pravim sex,na pochivkite piem kafe pushim cigari i zakusvame

  9. #9
    Перфекния секс за мен !

    Дискотека - непознато красиво момиче - див секс цяла ношт - на следващия ден не се познавате !


    Един път ми се случи и няма да го забравя !
    http://www.impulse.bg/Xtuning

    ТУКА ГЛЕДАЙ !!! >> http://goparty.myminicity.com/ << ХОРА ПОМАГАЙТЕ



    My Only Love

  10. #10

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    RuSe
    Мнения
    327
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Romantichna obstanovka. Mnogo lubovna igra. Frenska lubov. I po-grub sex. Tova e za men perfektnia sex.
    +1 и аз съм така,но предпочитам по-различна обстановка

  11. #11
    Ами перфектен секс парвих на 18тия ми РД,това беше най-идеалния завършек на вечерта.Беше нежно..на моменти грубо..бавно..на моменти не можех да си поема въздух..просто УНИКАЛНО
    Любовта е да дадеш на някого възможността да те УНИЩОЖИ,вярвайки че той няма да го направи. http://7-tepeta.myminicity.com/

  12. #12
    с гаджето ми

  13. #13
    Аватара на napalm
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Испания.
    Мнения
    204
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    перфектния секс е с мъжа ми където и да е,когато и да е винаги е перфкетен, особено ако са почивни дни и не сме на работа и се отдадем само на това.
    Чудно ми е, на колко си години.
    We fear no one and the law cannot do anything to stop us.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Xtuning
    Перфекния секс за мен !

    Дискотека - непознато красиво момиче - див секс цяла ношт - на следващия ден не се познавате !

    Един път ми се случи и няма да го забравя !
    tva e tupo spored men dori adski tupo..........za men perfektniq sex e tozi koito e izpulnen s mnogo lubov i strast ........


  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от menta_loverka
    Цитирай Първоначално написано от Xtuning
    Перфекния секс за мен !

    Дискотека - непознато красиво момиче - див секс цяла ношт - на следващия ден не се познавате !

    Един път ми се случи и няма да го забравя !
    tva e tupo spored men dori adski tupo..........za men perfektniq sex e tozi koito e izpulnen s mnogo lubov i strast ........


    Секи си има гледна точка ..особенно момчетата и момичетата . Казвам ти за сега ...какъв е бил моя най запомнящ се секс .
    http://www.impulse.bg/Xtuning

    ТУКА ГЛЕДАЙ !!! >> http://goparty.myminicity.com/ << ХОРА ПОМАГАЙТЕ



    My Only Love

  16. #16
    kokoto pove4e vreme imame za sex(kato cql den ili cqla no6t,neobespokoqvani ot ni6to) tolkova e po hubavo e, a to e qsno 4e s lubimiq 4ovek e nai qko :P

  17. #17
    kogato e s 4ustfo i e s podhodq6tiq 4ovek sexa e perfekten i sus seki put stava vse po dobur i po dobur
    Ne PaDaI dUhOm Da Ne dUhaSh PaDnaL

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от SilverAngel
    Перфектния секс? Не съществува... винаги ще е все по-добре и по-добре...
    докато не влезеш в менопауза

  19. #19
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Planinska kushta, s golqma kamina, pod, zastlan v jivotinski koji i nqkolko momicheta. Samiq sex idva ot dobrata atmosfera i dobroto nastroenie.
    Eating isn't cheating - Arnold

  20. #20

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    golqmo kryglo meko leglo
    priglushena svetlina
    temperatua 27 gradusa
    shokolad
    myjo i cqloto vreme na sveta
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Xtuning
    Перфекния секс за мен !

    Дискотека - непознато красиво момиче - див секс цяла ношт - на следващия ден не се познавате !


    Един път ми се случи и няма да го забравя !
    naistina li tva e perfektniq sex za tebe???

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от amatorium
    Planinska kushta, s golqma kamina, pod, zastlan v jivotinski koji i nqkolko momicheta. Samiq sex idva ot dobrata atmosfera i dobroto nastroenie.
    пууу филмираш ме бе
    аз добавям, че е много студена и ветровита зиммна нощ с много сняг, хижата е сама в гората на върха и е дървевена и е адския уютна камина до кожите... леко осветление и да се виждат по стените отраженията на пламъците пос тените...
    охх кат ги/я лепнаааа....
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  23. #23
    A ina4e po temeta...perfektniq...za men vseki sex e perfekten s priqtelq mi..no nai0zapomnq6tiq se do momenta,za koito i dvmata si spomnqme dosta 4esto...se slu4i lqtoto,kogato priqtelq mi si trugva6e za Ispaniq i neznaehme koga 6te se vidim otnovo i...togava poslednata no6t,predi da zamine bqhme zaedno...vsqka celuvka,vsqka miluvka,vsqko dokosvane be6e nezabravimo i tolkova zapomnq6to se...sqka6 be6e posledno i tolkova cenno...ne mojehme da se nasitim edin na drug

  24. #24
    Nqma perfekten ima prosto sex
    Everything is everything! DREAM AS IF YOU'LL LIVE FOREVER, LIVE AS IF YOU'LL DIE TOMORROW !

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Nik4o_Spain
    Nqma perfekten ima prosto sex
    prosto sex,za6toto ne si sre6tnal 4oveka, s koito da useti6 udovolstvieto i istinskata naslada ot sexa!!!!a prosto se spira6 na porednata spirka...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си