.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Angry Кожичката ми е слепена от дясно с главичката.

    Здравейте ! Аз съм Хексан на 14 и както прочетохте в заглавието , като си обеля главичката от дясно кожата е слепена с главичката ето и снимка http://prnt.sc/c1kqvd та не ми пречи с нощо , но се притеснявам като порастна нещо да не ми пречи да си дърпам на пълно кожата и също в момента като ми е спаднал хуя си дърпам кожата без никакви проблеми , но ако съм възбуден трудно и болезнено мога да си дръпна кожата и като си я дръпна преди да го надървя и след това го .. боли ... та незнам това нещо нередно ли е с хирург ли може да се оправи незнам помагайте! Ще съм ви благодарен.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    И аз имах слепване, но като бях на 7-8 години ме водиха на лекар да ми го разлепват и оттогава пенисът ми се забелва напълно без проблеми.
    Ако още имаш частично слепване, би трябвало да се оправи. Забелвай го по-често и като мастурбираш, пикаеш или се къпеш. За всеки случай отиди при личния си лекар за консултация.
    Ако все пак се наложи лекарска намеса и да ти го разлепват - няма страшно. Може да те боли малко докато ти го правят, но няма кръв и после няма да има болка.
    Успех !

  3. #3
    Малко ме е страх То като гледам са съвсем залепени ще боли но поне после ще се оправи. Но как го разлепват режат го с калпел/нож или нещо друго ?

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HexaneFTW Виж мнението
    Но как го разлепват режат го с калпел/нож или нещо друго ?
    Ако е само слепване, няма да те режат - просто ще ти го забелят/разлепят, макар и да боли малко. Докато си тръгнеш, ще ти е минало. При мен така беше. Отиди на лекар да ти го оправят, не бой се! Успех !

  5. #5
    ...

    Нарушена т. 11 от задълженията на потребителите.
    Moderated by: YoungBloodZ
    Последно редактирано от YoungBloodZ : 08-10-2016 на 05:42

  6. #6
    Не ми помагаш Хилнайт

  7. #7
    ...


    Нарушена т.2 и т.11 от задълженията на потребителите.
    Moderated by: YoungBloodZ
    Последно редактирано от YoungBloodZ : 08-10-2016 на 05:44

  8. #8
    Нищо специално не трябва да правиш, особенно пък да ходиш на доктор.Нормално е на тая възраст да не ти е разлепен напълно.Също е често срещано явление, да не ти се забелва лесно докато е надървен.
    Ето ти и лечението, много е просто -когато си биеш чекии, при всяко движение надолу, издърпваш кожичката до долу, докато ти се забели главичката и леко се поопъне, без да си причиняваш болка. Отначало може да ти е некомфортно и да не можеш да свършиш дълго време, но трябва да упорстваш и да продължаваш да го правиш, с времето ще свикнеш и вече няма да ти е неприятно, а точно обратното. За да не изпитваш дискомфорт от чувствителноста на главичката, преди да почнеш с чекиите, намазвай ръката и патката в обелено състояние с няколко капки бебешко олио... после ще трябва да се бършеш и триеш по усърдно, но така е по добре, в дългосрочен план.
    Този начин на биене на чекии е по близък до секса, а сега му е времето да си тренираш патката.С известно упорство от твоя страна, кожичката ще се отлепи, ще се разшири така че да не ти стяга, когато го забелваш надървен, ще ти се отпусне и юздата от долната страна на главичката-гемчето и трябва и да ти намалее чувствителноста до такава степен, че да не ти става неприятно когато го пипнеш.

    Тоя съвет е валиден за всички на възраст от 12 до към 16-18 години, според зависи от индивидуалните особенности.След като премине пубертета, това вече не действа така ефективно, но въпреки това ако някой по-голям реши да опита, е възможно да постигне промяна.

  9. #9
    Ако младежът има синехии , няма как да се оправи сам .

  10. #10
    Може да се оправи сам.

  11. #11
    Ами благодаря ви за всичките тези отговори , проблема се реши отидох в поликлиника видяха го дадоха ми талон отидох в болница .. намазаха го и сестрата докато носеше ножа да ми го срежат тва нещо доктора с ръце го оправи

  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HexaneFTW Виж мнението
    ...проблема се реши отидох в поликлиника видяха го дадоха ми талон отидох в болница .. намазаха го и сестрата докато носеше ножа да ми го срежат тва нещо доктора с ръце го оправи
    Казах ти че така ще стане и ще ти го оправят без рязане и кръв ! Не те е боляло много предполагам и сега всичко е наред, нали?

  13. #13
    Ами да всичко е на ред вече си го забелвам без проблеми при пълна ерекция казаха ми , че като пикая може да ме пари много и ако пари да го измивам с калиев пермаганант , ли как беше но нищо няма и където беше слепването има малка вдлъбдътина ама да ще зарастне всичко е на ред и вече забелен при ерекция не ме боли

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си