.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Живот като по филм.......

    Здравейте!
    Аз често се питам за това как щеше да изглежда даден момент ако е като на тийн филмите. Интересно ми е вие дали сте се замисляли за това. Защото щеше да е много яко ако всичко е като в филм, как мислите?
    Не е нещастно момичето, изгубило любовта на един глупак. Нещастен е глупакът, изгубил последния шанс да стане човек.

  2. #2
    Ние сме си доста във филма,ако питаш мен.
    Diamonds,Mexico,Tequila

    Момиче съм,по кое не ми личи?

    http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall

  3. #3
    Ами аз мисля, че ако всичко ти е като по филм няма да е толкова интересно... всичко ще е хубаво накрая и просто няма да има проблеми, които да се чудиш как да оправиш и ежедневието ти ще е някак как да кажа... идеално и ще доскучее.Не казвам, че няма истински, житейски,поучителни филми с тъжен край както става в живота, но мисля че говорим за тези тийн филми с хубав край (чести срещаните).

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от BlueFairy
    Ами аз мисля, че ако всичко ти е като по филм няма да е толкова интересно... всичко ще е хубаво накрая и просто няма да има проблеми, които да се чудиш как да оправиш и ежедневието ти ще е някак как да кажа... идеално и ще доскучее.Не казвам, че няма истински, житейски,поучителни филми с тъжен край както става в живота, но мисля че говорим за тези тийн филми с хубав край (чести срещаните).
    Вярно е не се бях замисляла за това, но ако поне част от филма е и в твоя живот мисля че нямаше да е чак толкова зле.
    Не е нещастно момичето, изгубило любовта на един глупак. Нещастен е глупакът, изгубил последния шанс да стане човек.

  5. #5
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Don't cry, we all die!
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  6. #6
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    твърде драматично ????
    ваУ рокс
    Grell

  7. #7
    Супер фен Аватара на ecstazy
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    wondeЯland
    Мнения
    2 502
    Ми на мен достатъчно ми е филмиран живота..
    If you're leaving close the door.
    I'm not expecting people anymore.
    Hear me grieving, I'm lying on the floor.
    Whether I'm drunk or dead I really ain't too sure.
    I'm a blind man, I'm a blind man and my world is pale.
    When a blind man cries, Lord, you know there ain't no sadder tale.

  8. #8
    Супер фен Аватара на ScarletBite
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 765
    Щеше да изглежда супер драматично, на моменти вулгарно, понякога смешно, понякога тъжно, но винаги дълбоко. Сюжетът щеше да е сложен и леко абстрактен, но натоварен със силен смисъл. Хубав филм би станал. Тежък.
    all day... all night... what the fuck?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си