.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Метъли

  1. #1

    Метъли

    Имам въпрос и той е следния-метъл с дълга коса и с блузи на групи коя по-скоро ще предпочете метълка ама не се облича като такава,или метълка с черни нокти,кубинки, черни блузи и т.н
    Ако си метъл важно ли е за теб гаджето и то да се облича така,

  2. #2
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Според мен метълският стил е адски грозен за момиче. Някак прекалено грубо изглежда.

  3. #3
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    Абе не трябва да приемате хората по облеклото. Нямам нищо "метълско" по мен а хеви музиката ми е в кръвта. Така че..

    Иначе определено момиче, което не се превзема по такива неща. Падам си по готини момичета а не някви комплексарки които си мислят, че щом слушат метал трябва да се обличат както например ония дето пее за сатаната ( също големи идиоти ).. Та те тея момичета не се различават по нищо от онея дето слушат Бобъра или МаЛийй сайръс ли ква беше..

    И все пак вие по стила музика която слуша момичето ли го харесвате или заради самото момиче. Не мисля, че трябва да има значение какво слуша едно момиче .. стига да се харесате.
    ваУ рокс
    Grell

  4. #4
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    Не ми пука как изглежда, стига да е хубава

  5. #5
    Супер фен Аватара на ecstazy
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    wondeЯland
    Мнения
    2 502
    Според мен всеки се облича както си иска и никой не би трябвало да се бърка в избора му. Въпреки това съм на мнение, че не е задължително да показваш каква музика слушаш по облеклото си. В повечето случаи такива рапърчета и метълчета са пълни позьори. Наистина понякога някои момичета се обличат твърде грубо, но честно да си призная съм виждала наистина красиви "метълки", които не прекаляват с черното, с грима и с шиповеете там каишките, коиито бруталните металисти си слагат. Ноо и да е брутална метълка няма какво да й се бъркам. Щом така й харесва да се облича- мен не ме бърка
    If you're leaving close the door.
    I'm not expecting people anymore.
    Hear me grieving, I'm lying on the floor.
    Whether I'm drunk or dead I really ain't too sure.
    I'm a blind man, I'm a blind man and my world is pale.
    When a blind man cries, Lord, you know there ain't no sadder tale.

  6. #6
    Супер фен Аватара на againstyou
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Несебър ;]
    Мнения
    1 374
    Нещо не схванах,ама карай. Таа значи .. спрете се с тия метъли ве,кво толкова ви бъркат ?! Те са хора,обикновенни,както всички други.Това,че казват,че не се къпели,били наркомани и още 100 такива простотии въобще не са вярни.От личен опит казвам,познавам такива хора и са по-чувствителни даже и от другите,душички са.А и вярно е,че музиката не прави човека.Не можеш да си създадеш мнение за някого,само по тва как се облича.На мен хип-хопа си ми е в кръвта,но не нося рапърски шапки и развлачени суичери.

  7. #7
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    Цитирай Първоначално написано от againstyou
    Нещо не схванах,ама карай. Таа значи .. спрете се с тия метъли ве,кво толкова ви бъркат ?! Те са хора,обикновенни,както всички други.Това,че казват,че не се къпели,били наркомани и още 100 такива простотии въобще не са вярни.От личен опит казвам,познавам такива хора и са по-чувствителни даже и от другите,душички са.А и вярно е,че музиката не прави човека.Не можеш да си създадеш мнение за някого,само по тва как се облича.На мен хип-хопа си ми е в кръвта,но не нося рапърски шапки и развлачени суичери.
    Кви глупости приказваш. Всеки ден се боцкам. А тва със че не сме са къпили е пълна глупост. Често се къпя. Ей миналия великден се окъпах.
    ваУ рокс
    Grell

  8. #8
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Има прекалено "мрачни" момичета бих казал,но ме кефи например малко по тъмен грим,секси дънки и нек'ви кецки
    Но има едни дето преувеличават с метълския си вид !
    Момче гримирано,прегримирано и така нататък си е вече грозно,с обици и т.н
    Дългата коса я намирам за готина,Тома например е металяга с дълга коса но по принцип избягва мрачния и гримиран вид Той е добре
    Не знам но има доста грозни метъли
    Но пък и доооста красиви
    Стигаме до извода,че то си е до човек Всеки има усет за нещата

  9. #9
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    Цитирай Първоначално написано от UNITED2
    Има прекалено "мрачни" момичета бих казал,но ме кефи например малко по тъмен грим,секси дънки и нек'ви кецки
    Но има едни дето преувеличават с метълския си вид !
    Момче гримирано,прегримирано и така нататък си е вече грозно,с обици и т.н
    Дългата коса я намирам за готина,Тома например е металяга с дълга коса но по принцип избягва мрачния и гримиран вид Той е добре
    Не знам но има доста грозни метъли
    Но пък и доооста красиви
    Стигаме до извода,че то си е до човек Всеки има усет за нещата
    То си е до човека да.. Щото може да намериш много грозни "едиквиси" например. А пък не ви ли е тъпа цялата тая тема " ще харесате ли някой ако той е метъл/чалгаджия/фен на техното/фен на тва/хулиган или т.н.". Тая тъпотия любовта си няма граници. Кой знае може да си харесаш неарденталец.
    ваУ рокс
    Grell

  10. #10
    Метъли, бе, бате Тия стилови определения разцепват, въпросът не е как се обличаш, а дали я обичаш музиката. Т.е. ако щеш да се татуираш до дупката на задника, да си сложиш въглища по очите и да имаш коса до глезените, не ти ли е в кръвта - всеки вижда и се смее. Включително и обектът на желанията.
    A day without sunshine is like you know...night

    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39415 !!!

  11. #11
    Голям фен Аватара на xinfamous
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    937
    Ко
    Can It All Be So Simple ?

  12. #12
    Супер фен Аватара на againstyou
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Несебър ;]
    Мнения
    1 374
    Цитирай Първоначално написано от BladeDancer
    Цитирай Първоначално написано от againstyou
    Нещо не схванах,ама карай. Таа значи .. спрете се с тия метъли ве,кво толкова ви бъркат ?! Те са хора,обикновенни,както всички други.Това,че казват,че не се къпели,били наркомани и още 100 такива простотии въобще не са вярни.От личен опит казвам,познавам такива хора и са по-чувствителни даже и от другите,душички са.А и вярно е,че музиката не прави човека.Не можеш да си създадеш мнение за някого,само по тва как се облича.На мен хип-хопа си ми е в кръвта,но не нося рапърски шапки и развлачени суичери.
    Кви глупости приказваш. Всеки ден се боцкам. А тва със че не сме са къпили е пълна глупост. Често се къпя. Ей миналия великден се окъпах.
    Еми време е да го направиш пак.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си