.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    458

    Оргаметрил

    Да започна още от самото начало.
    Преди 3 месеца постъпих в Клиника по алергология с обриви по тялото.
    След всички тествания и иследвания се оказа, че съм алергична към краве сирене.
    Така..до сега всичко нормално.
    НО ме пратиха на гинеколог със съмнение, че имам кисти (6 мм.) на яйчниците.
    Той ми каза, че съм напълно добре и да не се притеснявам, нооо(заради болките преди да ми дойде) ми изписа Оргаметрил за 10 дена 2x1 на ден.
    Трябваше като спра хапчетата до 3 дена да ми дойде, но още не е
    Вече е 5ти ден и още не ми е дошло.
    До сега не съм пила никакви хормонални таблетки, а доколкото знам Оргаметрил са силни и то доста
    Алерголожката ме посъветва до седмица ако не ми дойде да ида да се консултирам отново с гинеколога.
    Искам да ви попитам дали на някой му се е слувало нещо подобно?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    Ам... на мен определено не
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  3. #3
    Zdr!Na men pak mi predpisaha orgametril 7 dena po 2 hap4eta i ve4e 2-ri den sam gi sprqla a vse o6te ne mi idva i zapo4nah da se 6a6akam,nz dali e normalno i napravo 6te otka4a

  4. #4
    Не знам дали ще ти помогна особено с мнението си, но все пак. Пила съм веднъж Оргаметрил по по-различни от твоите причини. Поводът беше, че получих кървене между две менструации, или по-точно казано спука ми се яйцеклетката по време на овулация и кървих няколко дена. Понеже кървенето нямаше намерение да спира, отидох на гинеколог, изписа ми Оргаметрил и Метергин, май пиех и от двете 3 пъти по една таблетка на ден. Кървенето ми спря, а точно след 3 дена ми дойде редовната менструация. Скоро след това се наложи и на майка ми и кака ми да пият Оргаметрил и пак 3 дена след спирането им идваше. Надали 3 дена са точно определения период, но на теб вече 5 дена не ти идва. Ако до ден-два не дойде, най-добре иди пак на гинеколог. Може и да си имала кисти, но да са били малки и да не ги е видял. Най-добре иди на лекар, който разполага с добър вагинален ехограф. Не се тревожи, дори и да имаш кисти, лекуват се успешно в ранен стадий, в краен случай се оперират. А може и просто да имаш хормонален дисбаланс. При всички положения е добре да те прегедат още веднъж. Късмет, миличка!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    458
    Ух..
    миналия месец ми дойде със закъснение ..но ми дойде!
    Обаче към края пих витамин ц да ми поспре (с всичкия си акъл..) и след няма и седмица ми прокървя за 2 дена. . (средата на април) ..
    сега трябваше вчера да ми дойде, но все още е мираж
    не съм пила Оргаметрил, обаче преди седмица бях на антибиотици (bioparox)
    Пфф и нещо пак започвам да се спичам..

    gavro64eto писах ти в скайп да обменим малко инфо.
    Чак днес ти видях ЛС.

    Въпроса сега ми е към тези, които са пили Оргаметрил - получавало ли се е нещо подобно???

    По принцип в моя случай имах поликистозни образувания, които се пукат като ми дойде, а Оргаметрил трябваше да помогне за тяхното интензивно пукане.
    Преди си ми идваше като по часовник, а сега..
    А и четох в листовката, че един от нежеланите странични ефекти е нередовна менструация ..
    Явно съм от тези късметлийки, които имат най-рядко срещания страничен ефект от лекарствения продукт.
    До сега не бях приемала никакви хормонални таблетки и може би и това е оказало влияние.
    Просто незнам..
    Чакаме..

  6. #6
    eXtRaoRdinaRy pi6i mi po skype 6toto otka4am ve4e

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си