.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Трябва ли да се притеснявам?

    Stava vapros za priqtelkata mi - na vun6en vid savsem normalno momi4e, sus strahotno tqlo, dobre izglejda6ta, no si misli 4e e debela, nqma nikakvo samo4uvstvie, ne qde, vob6te ne se haresva i taka natatuk. Kazvala mi e 4e moje i cql den da qde, i 4e ne qdqla za6toto kato po4nela cql den 6tqla da qde.

    Mnogo mi e pritesneno za neq, hodi 4sti4ko na zabolekar, ediniq i nokat se s4upi i padna, ne celiq ami dosta golqmo par4e ot nego. Mn mi e gadno i nz kvo da si mislq za6toto tva sa simptomi na anoreksiqta dokolkoto sum 4el v neta. 165 e visoka i e 45kg, ima mn hubavo tqlo v momenta no ne se haresva i iska da otslabne, no ne iska da mi povqrva 4e kato ne hapva absolutno ni6to nqma da postigne kakvoto si e pomislila. Ubejdavam q postoqnno da hapva plodove, da pie mlqko pone da i porastne t1piq nokat, no tq ne iska da me 4ue vse mi kazva 4e 6te si pomisli i taka natatuk.

    Dokolkoto znam se razbira mn dobre s maika si, mn se obi4ame s neq i tova ne e harakterno za anoreksi4kite i zatva sum mn razdvoen. I dvamata sme na po 17 godini i vuprosite mi sa tva dali e ne6to vremenno zaradi vuzrastta? Trqbva li da se pritesnqvam za ne6to? Kak da q ubedq 4e tqloto i se nujdae ot hrana i taka absolutno ni6ti4ko da ne qde 6te i navredi mnogo, vse trqbva da si nabavq osnovnite ve6testva, vitamini i taka natatuk ot nqkade? Sportuva si momi4eto hodi na tanci i basketbol zabravih da spomena.

    molq vi se 4akam otgovori za6toto samo kato si pomislq 4e ne6to moje da i se slu4i napravo nastruhvam su6to taka ne sme ot tolkova mnogo vreme zaedno za da vlizam v rolqta na ba6ta da q karam da hodim po lekari i takiva ne6ta.. molq vi kajete mi kakvo da pravq

  2. #2
    Ми обясни и че като не яде по цял ден нищо може да станае някоя беля кажи и че ако иска да отслабва това не е начина а например да ходи на фитнес да яде но по диетични храни .УСПЕХ

  3. #3
    Сигурно 99% от момичетата си мислят, че са дебели, при положение, че не са, но тя приема твърде драстични мерки - да не яде изобщо?! Щом спортува това означава, че трябва да яде дори повече от обикновеното. Напомни й, че анорексията е доста сериозна болест

  4. #4
    tova koeto me u4udva e 4e mi kaza 4e ot 9 klas q kara taka i vse pak si izglejda super, ima energiq za trenirovki, ne e otpadnala ili ne6to takova, nqma bolnav vid, abe normalno momi4e. kak e vazmojno tova pri polojenie 4e ne qde ni6to? kajete mi samo trqbva li da si mislq nai lo6oto? kakvo 6te kajete za tova 4e i se s4upi nokata?

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Според мен не е възможно да не яде нищо и да има енергия за два спорта...
    Може пък да е яко комплексирана и да яде, докато е сама ?
    Знам ли...
    Но пък щом чак нокътя и е паднал и то без причина(освен, ако приемем факта, че не яде), то това е станало заради липса на витамини.. направо не знам как не и е гадно, че така почва да се.. разпада един вид..
    Недостига на витамини(а и на храна, която да ги достави)ще и навлече големи неприятности

    Ако иска да е красива, нека си доставя нужните вещества, защото скоро ще заприлича на плашило..
    Покажи и снимки на анорексички, които са доста плашещи и няма как да не и повлиаят на мисленето..
    А и 20 килограма под височината.., тя сега е дооста слабичка, пък не искам да си и представям каква ще е след време недай си Боже..
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    Това със снимките на анорексичките е добра идея.Но защо не говориш и с майка й?

  7. #7
    Vse o6te ne sme se zapoznavali s roditeli, prosto ne sme stignali do tam rano ni e no kato gledam ve4e e vreme..

    mersi mnogo za otgovorite, 6te se opitam da q ubedq da si vzeme edni vitamini ot aptekata za da izglejda po dobre, no osven tova mislite li 4e stava vapros za anoreksiq, razboqla li se e ve4e ili tva e ne6to prez koeto mn momi4eta preminavat?

    su6to taka otnosno tegloto za momi4etata az znam 4e e viso4inata minus 120, v protiven slu4ai ako e 170 visoka trqbva da e 70 kila li? Sega e 165 visoka i 45 kila i mislq 4e si izglejda idealno taka

  8. #8
    Едва ли вече е болна от анорексия, но на там отива с отказа си да яде! Обясни и, че се притесняваш за нея, кажи и, че изглежда перфектно и не и е нужно да отслабва изобщо, че я харесваш точно такава. Щом самочувствието и е ниско, тя се нужгдае да чуе нещо такова.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от chocolate`kiss
    Едва ли вече е болна от анорексия, но на там отива с отказа си да яде! Обясни и, че се притесняваш за нея, кажи и, че изглежда перфектно и не и е нужно да отслабва изобщо, че я харесваш точно такава. Щом самочувствието и е ниско, тя се нужгдае да чуе нещо такова.
    postoqnno i go kazvam, daje sum i podmqtal 4e ako ka4i 1-2 kilca pove4e 6te mi haresva, no tq vse "stiga si govoril gluposti" takiva raboti mi otgovarq.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си