.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 62 от общо 62
  1. #51
    Трябва ми интерпретативно съчинение на зимни вечери от христо смирненски по темата образът на разделения свят. Благодаря Ви предварително.

  2. #52

    Question ЛИС на тема Обречена Красота на 7-фрагмент в Цикъла ''Зимни Вечери'' на Христо Смирне

    Трябва ми ЛИС на тема Обречена Красота на 7-фрагмент в Цикъла ''Зимни Вечери'' на Христо Смирненски за Вторник

  3. #53
    Adi B.
    Guest
    ХОРА PLS СЛЕД 2 ДНИ имам важен тест по литература ! HELP Трябва да напиша съчинение разсъждение на тема : МОТИВЪТ ЗА ОГРАБЕНОТО ДЕТСТВО в цикъла " Зимни вечери " от Х.Смирненски .Моля ви ,дайте някакви предложения !? >.<

  4. #54
    ivanbbee
    Guest
    някои може ли да ми помогне трябва ми спешно интерпретативно сачинение на емоционално и духовно богатство в тихия пролетен дъжд спомена и местатав скрити вопли ; да се завърнеш" плачът звуков израз на сраданието от зимни вечери духовната свобода като житеиски избор в потомка
    PLS trqbva mi spe6no

  5. #55
    kris4etyy99
    Guest
    Благодаря помогна ми и на мен ))

  6. #56
    ik333
    Guest
    molqqq speshno interpretativno suchinenie na tema protestut sreshtu socialnata nepravda v zimni vecheri speshno za utreee mollqqqq pomognete

  7. #57
    elyasahasan
    Guest
    Някой може ли да даде предложение за интерпретативно съчинение на тема: обречената красота в цикъла ,,Зимни вечери" на Христо Смирненски. Моля помогнете!

  8. #58
    pafeca2000
    Guest
    Спешно трябва да напиша интерпретативно съчинение на тема: Изображение на семейния свят в поемата"Зимни вечери" на Христо Смирненски.Моля помогнете! [/QUOTE]

  9. #59
    jovi
    Guest
    Здравейте!Спешно ми трябва Литературно Интерпретативно Съчинение на тема:Образът на града в "Зимни вечери". Благодаря ви предварително.

  10. #60
    jovi
    Guest
    Здравейте!Спешно ми трябва Литературно Интерпретативно Съчинение на тема: "Зимните вечери на призраците". Благодаря ви предварително.

  11. #61
    jovi
    Guest
    Спешно трябва да напиша интерпретативно съчинение на тема: Образът на града в "Зимни вечери" на Христо Смирненски.Моля помогнете!

  12. #62
    aleksis17
    Guest
    Спешно ми трябва интерпретативно съчинение на тема "Човекът в плен на орис вечна,зла"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си