.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 29 от общо 29
  1. #26
    Няма жена която да не иска секс..Има мъйе които немогат да си поискат!!
    ...СиЛнО оБиЧаМ, тРуДнО пРоЩаВаМ, лЕсНо ПоДлУдЯвАм, ГаДнО нАрАнЯвАм, РаНо ИлИ кЪсНо-ВсИчКо ПоЛуЧаВаМ, дОрИ дА пАдАм..ОтНоВо СтАвАм И пРоДъЛжАвАм, ДоРи И дА сГрЕшА...нИкОгА нЕ сЪжАлЯвАм!ГлЕдАм СаМо НаПрЕд И нЕ сЕ оБрЪщАм НаЗаД, бЪдЕщЕтО е ПрЕд МеН.

  2. #27
    От 2 месеца сте заедно и се обичате?
    Просто си търси оправдания според мен.Сигурно не е готова.
    А и ти можеш да й помогнеш като я накараш да се чувства сигурна и да я предразположиш
    offline forever!

  3. #28
    niksanchetoo
    Guest

    Red face

    виж са брато, ако се притеснява .. просто и кажи да влезете под йоргана и така няма да си гледате частите ии да се надяваме да стане

  4. #29
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Тоз по-горе от мен ако по тоя начин е изчукал някоя, евала му правя!

    Авторе, виж са как седят нещата:
    момичетата, особено пълнолетните девствени виждат отнемането на девствеността като доста важен момент от живота им и съответно човека, който го прави трябва да е специален. Именно за това са пълнолетни и девствени. Постоянно се чудят дали ще останат с човека за по-дълго. Мислят си "то хубаво са ш го направим, ми ако са разделим?". Това им е основният страх. Както и "ако е с мен заради секса и като му пусна, ме зареже?".
    Един пич по-горе ти каза, че трябва да я предразположиш така, че да ти има доверие.
    А за тези, които си мислят, че само сексуалният подход върши работа, смятам, че все още сте девствени.
    Първо, тря'а ти има доверие, че няма да я зарежеш след секса.
    Второ, че няма да забременее след секса.
    И май бяха казали по-горе да загасиш светлините. Така няма да се чувства несигурна от тялото си, защото ще мисли, че не го виждаш. (което до някъде ще е така)
    + това май горе са прави, че не е готова. Както вече казах - пълнолетна и девствена, друго обяснение нямам.
    Успех.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си