.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Нямам желание

    Здравехте,

    Напоследак имам сериозен проблем и нещо не мога го задаржа. Както доста от вас знаете преживях една несподелена любов даже може се каже че не съм я преживял все още и още си страдам. Може ли това да е причината понеже се опитвах на няколко пъти да спя с момичета и то доста хубавки ама изведнъж желанието ми изчезва и ми спада. Какво да правя някакви савети?

  2. #2
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Патологичен случай. Пробвай с алкохол.

  3. #3
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Патологичен случай. Пробвай с алкохол.
    Що пък трябва да е алкохол ? Не може ли със спорт да се опита да преоделее проблема или по някакъв друг начин,който няма да му навреди ?

  4. #4
    Липса на спорт при мен няма всеки ден съм на gym и тренирам здраво. Проблема е че си харесвам някоа водя я у нас и аха нещо да се случи и аз почвам да са чуствам гадно и губя желание след което и казвам тя се ядосва и си тръгва. Как да си върна желанието и да спра да са чуствам така все едно че правя нещо лошо.
    И да отчня на 23 съм и не съм девствен такаче не е от това проблема

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от mr.beautiful Виж мнението
    ..........
    С такъв женствен ник е чудо, че се интересуваш от момичета.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на FAKE IT
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    384
    Вземи пробвай с мъж, особено с тоя ник, който си лепнал.

  7. #7
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Що пък трябва да е алкохол ? Не може ли със спорт да се опита да преоделее проблема или по някакъв друг начин,който няма да му навреди ?
    Защото като покани момиче вкъщи не върви да излезе и половин час да прави кросчета из парка, след което да се върне изпотен и кревата да му изглежда единствено като арена за спане, а не за други работи. Друго си е да изпие две три чашки за настроение.

  8. #8
    Предпочитам преди секс да не пиа за да не се въсползват от мене и да ме направят татко понеже съм много млад за такива неща. Ама ако мислите че това е варянт бих го пробвал и все пак чакам и други савети ако може

    Не съм гей има си причина да се пиша така и тя определено не е че си харесвам момчета

  9. #9
    Може да е любовта проблема, да! Мастурбираш ли? Виж дали тогава ти спада. Ако да - супер - няма да се излагаш пред момичетата. Ако оправиш проблема чрез мастурбация ще си го решил и иначе. А когато си с момиче се опитай да почувстваш всяка част от секса, обарвай това-онова. И не мисли за друго! Някои, които се опитват да издържат повече в леглото като наближат връхната точка почват да си мислят за лампи, маси, часовници, ти няма да си мислиш за това - ще мислиш за мацката, с която си в момента и, ако се налага, за някоя друга. Избягвай да мислиш за бившата, че ще вземе да ти стане гадно че вече не сте заедно, че и 'изневеряваш' едва ли не.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    С такъв женствен ник е чудо, че се интересуваш от момичета.
    +1

    P.s. Пич, проблема ти е психологически. Препоръчвам ти да се обърнеш към психолог / психотерапевт и да потърсиш професионална помощ.

  11. #11
    Бе вие са ебавате тука ама хич не е весело. Какъв мъж ще съм ако нямам желание за секс или поне не когато ми трябва. Неразбирам и каква може да е причината никога не съм бил така преди

  12. #12
    Аз не се ебавах.

  13. #13
    Знам и мерси за отговора май и си прав, баш заради тази патка която все още немоа да преживея е. Тръгвам да правя секс с някоя и се сещам за нея и немога да продалжа. Не мастурбирам щото нямам желание то баш това си ми е проблемът губя желание и спира да ми се прави а така ша почне да ми се носи лоша слава а все пак съм на ново място и не ща това да стане.

  14. #14
    Ами като оправиш проблема с мастурбирането ще си го оправил и иначе! Разгледай категориите в нета Аз лично мога да мастурбирам и по 5 пъти на ден.

  15. #15
    Намери си някоя не за една вечер.

  16. #16
    Спал ли с това момиче, в което си влюбен?

  17. #17
    Ами колкото и да се опитвам немога да се вкарам в настроение за такива неща може и да съм депресиран нещо.
    Връзка не искам искам просто нещо ей така тоест може и да има връзка ама само с един определен човек бих искал а не просто ей така с която ид да било.
    vanqsp предпучитам да не отговарям на този въпрос ти защо искаш да знаеш?

  18. #18
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Да, проблемът е, че не си я преодолял и тя все още ти е в мозъка.

    Забрави я.
    Разсей се с нещо.
    Мисли минимално за нея, най-вече когато правиш секс, не допускай тия мисли за нея.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си