.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    Как да накарам приятелката ми да ми пусне?

    Здравейте!Значи изправен съм пред 1 голям проблем.До сега не съм бил с девствени момичета и всичко е било ОК.Но сега стана така,че с 1 момиче на моята възраст(18 г.) се влюбихме 1 в друг и сме заедно.Това продължава от 2 месеца.Та проблема пред който съм изправен е,че тя е девствена.Говорил съм с нея хиляди пъти,а тя всеки път ми казва 1 и също-колко много я е срам и няма куража да се съблече пред мен,въпреки че много ме обича.И понеже до сега не съм бил с девствено момиче гледам на проблема като неандерталец.Ще ви бъда безкрайно благодарен ако ми споделите 2-3 съвета как да я окуража да направим сефтето.

  2. #2
    не я карай а я изчакай, лъже те, не е до кураж, просто не е готова и затва те финтира, изчакай още някой месец

  3. #3
    Като за начало не я бързай...Заедно сте едва от 2 месеца!!!Едва ли се чувства готова за секс!!!Все пак 2 месеца не са много време,а и тя е девствена...!!!Най-добре поговорете Питай я дали е готова да ти се отдаде Дали е сигурна,че го иска и т.н. И ако е готова-действай Щом се срамува да се съблече пред теб има лесно-ще загасиш лампите А що се отнася до коража й-ми преди да започнете със същинската част я предразположи Пуснете си някой романтичен филм или по-бавна музика,намали светлината или направо загаси,гушни я,постепенно започни да я целуваш НЕЖНО и внимателно (пробвай с целувки по врата) и така Гледай да не я бързаш Остави я тя да реши кога да се съблече и кога да започнете със същинската част Айде успех

  4. #4
    Тва са хитри неща!Ще ви разцелувам и 2мата!

  5. #5
    Радвам се,че успях да помогна Сега само внимавай да не й го натякваш и да не бързаш

  6. #6
    Изчакай още малко, ще набере смелост
    може пък на 3 месец... не се знае :P

  7. #7
    Ами не е готово момичето, не бързай и си спомни, че и на теб сигурно не ти е било спокойно преди първия път или се лъжа? И щом сте заедно от 2 месеца, какво ще кажеш да отпразнувате третия например Смисъл да подготвиш малко по-романтична обстановка, развихри си въображението, намали осветлението (както казаха преди мен) и така. Просто и уважи решението да го направи когато се чувства готова, а щом се обичате едва ли ще се забави мн
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  8. #8
    Виж кукло-лъжеш се.Не се притеснявах изобщо като беше 1вия ми път,защото бях много нетърпелив.Но и това не е лоша идея.За 8 март регистрирах звезда в архивите на наса т.е. кръстих звезда на нейното име и тя много се зарадва.Ще пробвам и това с празнуването на 3тия месец и дано...се получи

  9. #9
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Abe ne bila gotova, da chakal. Tui sa zagubeni suveti. Malko podhoda trqbva da se smeni i kolko burzo stavat tiq neshta.
    Eating isn't cheating - Arnold

  10. #10
    Ако тя самата не иска,няма как да я накараш.

  11. #11
    абе човек изчакай неколко месеца после ти почни почни я целуваш и останалото само ще дойде и тя няма се усети и сте готови
    вечните ценности те не са ценности защото ценното е едно любовта

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Abl3~7o~Lov3
    Ако тя самата не иска,няма как да я накараш.



    Абе иска-тя ми го сподели и то много пъти,споделяйки заедно с това и девствения си проблем

  13. #13
    абе почваш я и си готов
    вечните ценности те не са ценности защото ценното е едно любовта

  14. #14
    Няма момиче, което да не дава!!! ИМА МОМЧЕТА, КОИТО НЕЗНАЯТ КАК ДА СИ ПОИСКАТ !!! СМЕНЯШ ПОДХОДА, ЗИМА6 ПО ГОРНИТЕ САВЕТИ И СИ ТИ ЧОВЕКА !!!! АЙДЕ УСПЕХ !!!
    Go HarD, Or Go HOME ! ! !

  15. #15

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    питай аматориум
    he knows best
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  16. #16
    hottie
    Guest
    ако я разгорещиш с целувки може и да не ти устои

  17. #17

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    aRbAnaSi PaLaSs;]
    Мнения
    601
    когато е готова тогава мойто момче не,когато на тебе ти се иска.... :P

  18. #18
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Цитирай Първоначално написано от vodka_f
    когато е готова тогава мойто момче не,когато на тебе ти се иска.... :P
    много съм съгласна... едва от 2 месеца ходите...за къде бързаш?!Не си толко загорял...естествено ти може да я целуваш от време на време по страстно...така ще и се прииска без да я караш... :P айде Успех!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Като му казвате да смени подхода, поне му дайте някакъв подход. И съветите които дадоха някои от хората са подходящи във вечерта преди самия полов акт. Пич за да може мацката да ти пусне първо трябва да я предразположиш към доверие. Тя трябва да ти вярва да е сигурна в тебе. Сигурност - запомни тая дума. Бъди малко по настоятелен, но внимавай това е нещо деликатно. Не и го натяквай постоянно защото ще има обратен ефект. Може да се притеснява от много работи, от голотата (както каза вече) от това че ще я боли от това че иска да е все още невинна ( ). Постарай се максимално много да я успокоиш. Докажи и че ти я обичаш заради това което е, говори и по невинно, настоятелно, докато придобие афинитет. Може пък и да се притеснява от това че циците са и малки или въобще от някой физически дефект. Не отваряй дума затова. Води я у вас или някъде на място сте насаме. Изпълни горенаписаното, направи нещо хубаво за хапване. С хубавата храна се придобива желание за секс. Пусни и любимата песен, развеселявай я , потанцувайте ако трябва. След това идва време за филма. Разбира се трябва да е приятен за гледане а не някоя боза. По някое време може вече да се опиташ да прибегнеш към действие. Дръпне ли се... Нищо. Не се сърди, а прояви разбиране. Това ще я зарадва и следващия път шансовете ще са ти в пъти в по - големи.

    Не забравяй предразполагайки я към спокойствие, сигурност и доверие , ти я предразполагаш към отдаване и евентуален секс. И това да ти е като обица на ушенце. Тези неща се правят още в началото на връзката, а не когато сексуалния нагон почука на вратата.Успех !

  20. #20
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Stiga s tova doverie. Horata hodqt zaedno. Samo edni i sushti banalni raboti cheta, gotovi za mexikanski ekranizacii. Predsrazpoloji q sexualno. Napii q ako trqbva; predizvikai q. Samo, chrez sexualen podhod se svalqt barierite. Inache shte si chakash i godina.
    Eating isn't cheating - Arnold

  21. #21
    еми аз няма кво да ви кажа по тая тема само че се иска мн търпение (от личен опит) и деистваи с романтичната вечеря има ефект...
    а до напиването по добре недеи .... , че имам 1 случка
    Устаряхме и Полудяхме
    АРЕ САМО ДА НЕ МЕ ЗАНИМААТЕ ЧЕ ИНАЧЕ ДЕДО ГОСПОД НЯМА ДА ВИ ПРОСТИ ЗА ГРЕХОВЕТЕ КОИТО ЩЕ НАПРАВИТЕ

  22. #22
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Цитирай Първоначално написано от vesuuu
    еми аз няма кво да ви кажа по тая тема само че се иска мн търпение (от личен опит) и деистваи с романтичната вечеря има ефект...
    а до напиването по добре недеи .... , че имам 1 случка
    Da ne si napravil belqta?
    Eating isn't cheating - Arnold

  23. #23
    не е
    имах предвид да не напиваш нея щот може да стане раздразнителна ...
    иначе слава богу до сега съм чист хихихх
    Устаряхме и Полудяхме
    АРЕ САМО ДА НЕ МЕ ЗАНИМААТЕ ЧЕ ИНАЧЕ ДЕДО ГОСПОД НЯМА ДА ВИ ПРОСТИ ЗА ГРЕХОВЕТЕ КОИТО ЩЕ НАПРАВИТЕ

  24. #24
    Горе долу ми стана ясно...и все пак това е лошото-че съм адски нетърпелив и много бързам и постоянно и правя намеци за секс.Явно вредя само на себе си.Много ви благодаря за съветите.Ще се постарая да направя това което казахте и дано има резултат.Още 1 път-Благодаря ви!

  25. #25
    тва, че сте от 2 месеца заедно нищо не значи!
    недей да го караш от вратата за краката ами изчакай малко. може момичето все още да не е сигурно в теб и дали ти трябва да си човека който да си и първия. някой момичета гледат по различен начин на нещата и избират много внимателно момчето което ще е с тях за първи път. моето гадже също беше девствено когато тръгнахме и сме говорили много пъти на тази тема, обаче не съм я насилвал и карал да го правиме, изчаквах, просто сме разговаряли по темата като цяло. един ден тя сама си ми каза, че чувства, че аз съм човека и иска да го направим. така, че се замисли над думите ми които написах - на сила нищо не става!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си