.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    byrgas city
    Мнения
    49

    Дали на нея й харесва анално???

    Mmm dali e qko analniq sex... sprqmo momi4etata... pitam vi za6toto priqtellkata mi e puskala otzad i se kazva 4e ne i haresva... no se pak ot nqkoi intimni dreboliiki use6tam 4e i haresva po vreme na akta... 4akam mneniq ot momi4etata

    Moderated by Barbie
    Моля, пишете заглавията на темите на кирилица.
    Shat a fuckam

  2. #2
    o0o men adski mn me boli , osobeno ako e bez lubrikant.... Nz na men izob6to ne mi haresva....

  3. #3

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    byrgas city
    Мнения
    49
    xax mi kato tolkova bolqlo otzad ... 6to e pylno s tolkova pedali da eba
    Shat a fuckam

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от s3x_0n_th3_b3aCh
    o0o men adski mn me boli , osobeno ako e bez lubrikant.... Nz na men izob6to ne mi haresva....
    Na men mi haresva, daje pove4e ot obiknovenniq.Stiga dase pravi pravilno i dasi s pravilniq 4ovek,moje da izpita6 golqmo ydovolstvie ot analen sex,kakto az go izpitah ,o6te ot parviq pat,neme bole6e.
    Sled mrachnata nosht vinagi sledva i svetyl den.
    Ky4ka sam no ne tvoq!
    http://www.vbox7.com/play:ad53321c
    http://www.starpulse.com/Music/Lavig...ry/DGG-009801/

  5. #5
    Emi kat nema kade drugade da si navirat kurovete..u guzo samo

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от s3x_0n_th3_b3aCh
    Emi kat nema kade drugade da si navirat kurovete..u guzo samo
    nee to4no taka pri analniq sex,yse6taneto e po razli4no i po hybavo,ponqkoga,makar,4e pove4eto kazvat,4e boli ili po skoro nese otpyskat dostata4no.
    Sled mrachnata nosht vinagi sledva i svetyl den.
    Ky4ka sam no ne tvoq!
    http://www.vbox7.com/play:ad53321c
    http://www.starpulse.com/Music/Lavig...ry/DGG-009801/

  7. #7
    Pfffff,тука много опитни ве....

  8. #8
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Ako se pravi kakto trqbva i mackata e vuzbudena i sviknala moje da i dokara golemi udovolstviq.
    Eating isn't cheating - Arnold

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от amatorium
    Ako se pravi kakto trqbva i mackata e vuzbudena i sviknala moje da i dokara golemi udovolstviq.
    +1
    Sled mrachnata nosht vinagi sledva i svetyl den.
    Ky4ka sam no ne tvoq!
    http://www.vbox7.com/play:ad53321c
    http://www.starpulse.com/Music/Lavig...ry/DGG-009801/

  10. #10
    ами,да хубаво е , но предпочитам оралния и вагиналния секс...смисъл аналния не ми е любим

  11. #11
    hottie
    Guest
    много обичам

  12. #12
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Изобщо не обичам. Крайно неприятен ми е. Отпусната, възбудена, с лубрикант, с пръстчета...всеки път се самонавивам, че ще е добре, защото знам, че приятелят ми иска, и всеки път ми иде да заплача докато го правим. Не е остра болка (освен веднъж), но затова пък е продължително, мъчително и неприятно чувство. Само веднъж беше по-поносимо, но пък аз бях доста пияна...

    Та, пич, ако ти казва, че не й харесва, значи най-вероятно е така. И не разбирам как е възможно, момчета (някои от вас), приятелката ви да ви казва, че не изпитва удоволствие, а вие да продължавате да настоявате. Пробвали сте, на нея не й е харесало - тъпо е след това да продължаваш да мрънкаш за анален секс. Тя ако реши да опитате пак - чудесно. Но решението трябва да е нейно и тя да прояви такова желание.

    Ние от къде да знаем как се чувства гаджето ти по време на анален секс. За всяка жена е различно. На някои им харесва, на други не. Препоръчвам ти да се вслушваш в това, което тя ти казва. Ако й харесваше, най-вероятно нямаше да го отрича.

  13. #13
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Цитирай Първоначално написано от Barbie
    Изобщо не обичам. Крайно неприятен ми е. Отпусната, възбудена, с лубрикант, с пръстчета...всеки път се самонавивам, че ще е добре, защото знам, че приятелят ми иска, и всеки път ми иде да заплача докато го правим. Не е остра болка (освен веднъж), но затова пък е продължително, мъчително и неприятно чувство. Само веднъж беше по-поносимо, но пък аз бях доста пияна...

    Та, пич, ако ти казва, че не й харесва, значи най-вероятно е така. И не разбирам как е възможно, момчета (някои от вас), приятелката ви да ви казва, че не изпитва удоволствие, а вие да продължавате да настоявате. Пробвали сте, на нея не й е харесало - тъпо е след това да продължаваш да мрънкаш за анален секс. Тя ако реши да опитате пак - чудесно. Но решението трябва да е нейно и тя да прояви такова желание.

    Ние от къде да знаем как се чувства гаджето ти по време на анален секс. За всяка жена е различно. На някои им харесва, на други не. Препоръчвам ти да се вслушваш в това, което тя ти казва. Ако й харесваше, най-вероятно нямаше да го отрича.
    +1
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  14. #14
    praq analen sex bez lubrikanti samo 1viq pyt me bole6e malko poe4e ama se nau4ih da se otpuskam... do sa sam probvala 5 pyti i 5te sa uspe6ni i stra6no priqtni

  15. #15

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    RuSe
    Мнения
    327

    Re: Дали на нея й харесва анално???

    [quote="LiL`BoY"]Mmm dali e qko analniq sex... sprqmo momi4etata... pitam vi za6toto priqtellkata mi e puskala otzad i se kazva 4e ne i haresva... no se pak ot nqkoi intimni dreboliiki use6tam 4e i haresva po vreme na akta... 4akam mneniq ot momi4etata

    [А като казва,че не и харесва,защо го правите?

  16. #16

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    byrgas city
    Мнения
    49

    :p

    za6toto mi ogajda qvno za tova pitam da vidq jenskata auditoriq kakvo misli po vyprosa
    Shat a fuckam

  17. #17
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828

    Re: :p

    Цитирай Първоначално написано от LiL`BoY
    za6toto mi ogajda qvno za tova pitam da vidq jenskata auditoriq kakvo misli po vyprosa
    Ако смяташ, че го прави без самата тя да изпитва удоволствие, защо я оставяш да ти угажда? Дори и да искам нещо в секса, ако знам, че на приятелят ми му е неприятно/боли го, не бих и помислила да му позволя да ми задоволява прищявките. Не би ми донесло удоволствие.

    Наистина, питай я абсолютно сериозно дали й е хубаво при анален секс и не я карай да се чувства виновна, че примерно ти отказва нещо, което обичаш. Жените имаме тоя навик - момчето мрънне "Ама аз, такова, харесва ми така..." и ние, може така ама хич да не ни харесва, веднага ще рипнем точно така да го правим...защото той обича. А мъжете се възползватеее...

  18. #18

    Re: Дали на нея й харесва анално???

    [quote="_АнИ_"]
    Цитирай Първоначално написано от LiL`BoY
    Mmm dali e qko analniq sex... sprqmo momi4etata... pitam vi za6toto priqtellkata mi e puskala otzad i se kazva 4e ne i haresva... no se pak ot nqkoi intimni dreboliiki use6tam 4e i haresva po vreme na akta... 4akam mneniq ot momi4etata

    [А като казва,че не и харесва,защо го правите?
    za6toto pove4eto momi4eta sa palni ligli i si vny6avat,4e gi boli ,ednata kato kazva,4e boli pri analen sex si4ki se nastroivat za nqkva bolka,a vsa6nost nee taka.Vsa6nost i haresva ,zada go pravi,no se pravi na interesna,sled tova.
    Sled mrachnata nosht vinagi sledva i svetyl den.
    Ky4ka sam no ne tvoq!
    http://www.vbox7.com/play:ad53321c
    http://www.starpulse.com/Music/Lavig...ry/DGG-009801/

  19. #19

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    byrgas city
    Мнения
    49

    :p

    mi to4no tova e ... az sym go napisal o6te v na4aloto ... nie sme go pravili 4-5 pyti.... ne trae dylgo 6toto nakraq za zabolqva.. ama tq kazva 4e ne i haresva sled kato sme go napravili ... ina4e kato q pitam pove4eto slu4ai mi otkazva.. no nqkoi pytt priema ( bez da i mrankam) i dokato go pravim po stranoto mynkane use6tam 4e i haresva .. ne znam.. az li4no si mislq 4e vse pak trqbva da ima nqkakfo udovolstvie 4e da go pravi az ne sym q okoval na kai6ka...
    Shat a fuckam

  20. #20
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Sega... za da i haresa purvo trqbva da e sviknala (da ima malko opit i dupeto i da e sviknalo), ot druga strana ne vinagi e podhodqshtiqt moment (ako se seshtash za kakvo govorq) i nakraq vajno e dali e vuzbudena dotatuchno i dali e na kef. Ako vsichki tezi neshta sa OK i zapochnesh opitno i vnimatelno nqma prichina da ne i haresa. Osven ako ne i e vuobshte hubavo razira se, no tova e rqdkost. Povecheto momicheta se strahuvat, che shte gi boli zashtoto taka sa chuvali, a po-golqmata chast ot tezi, koito sa opitvali momcheto e precakalo rabotata i im e ostavilo loshi spomeni. Zatova tova e t.n. malko po-zrql sex. OK?
    Eating isn't cheating - Arnold

  21. #21
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828

    Re: :p

    Цитирай Първоначално написано от LiL`BoY
    mi to4no tova e ... az sym go napisal o6te v na4aloto ... nie sme go pravili 4-5 pyti.... ne trae dylgo 6toto nakraq za zabolqva.. ama tq kazva 4e ne i haresva sled kato sme go napravili ... ina4e kato q pitam pove4eto slu4ai mi otkazva.. no nqkoi pytt priema ( bez da i mrankam) i dokato go pravim po stranoto mynkane use6tam 4e i haresva .. ne znam.. az li4no si mislq 4e vse pak trqbva da ima nqkakfo udovolstvie 4e da go pravi az ne sym q okoval na kai6ka...
    Ще игнорирам поста на aanitogb, която твърде лесно си вади заключения за сексуалните предпочитанията на тотално непознати хора...

    А иначе, ти не си я оковал, но тя иска да ти угоди. Не иска да те лишава от нищо. Поне при мен това е единствената причина, по която аз съм правила анален секс. Защото веднъж приятелят ми каза, че му е интересно да опита. И после на няколко пъти е казвал, че това му се прави...или се е шегувал по въпроса. Иначе, ако говорим единствено за моите желания - не бих тръгнала да правя анален секс. Между другото и моят приятел смята, че ми е било хубаво по време на акта - идея си нямам защо е останал с такова впечатление - пъшкането ми не е било от удоволствие.

    Не познавам приятелката ти. Изказвам само предположения. И все пак, ако на нея й харесва, тя ще поиска сама. Спри да говориш за това, спри да я питаш, спри да го искаш от нея. И ще разбереш харесвало ли й е...или не.

  22. #22

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    byrgas city
    Мнения
    49

    :P

    mi da az sega tfa praq .. 4akam tq da go poiska.. no se pak az leko namekvam
    Shat a fuckam

  23. #23

    Re: :p

    Цитирай Първоначално написано от LiL`BoY
    mi to4no tova e ... az sym go napisal o6te v na4aloto ... nie sme go pravili 4-5 pyti.... ne trae dylgo 6toto nakraq za zabolqva.. ama tq kazva 4e ne i haresva sled kato sme go napravili ... ina4e kato q pitam pove4eto slu4ai mi otkazva.. no nqkoi pytt priema ( bez da i mrankam) i dokato go pravim po stranoto mynkane use6tam 4e i haresva .. ne znam.. az li4no si mislq 4e vse pak trqbva da ima nqkakfo udovolstvie 4e da go pravi az ne sym q okoval na kai6ka...
    mi mnogo qsno,4e i haresva,to ako nei haresva 6te6e dase darpa,a ne dago pravite logika.vsi4ki ste ligli deto kazvate,4e boli ,kakvo boli? nee bolka za ymirane.
    Sled mrachnata nosht vinagi sledva i svetyl den.
    Ky4ka sam no ne tvoq!
    http://www.vbox7.com/play:ad53321c
    http://www.starpulse.com/Music/Lavig...ry/DGG-009801/

  24. #24
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828

    Re: :p

    Цитирай Първоначално написано от aanitogb
    mi mnogo qsno,4e i haresva,to ako nei haresva 6te6e dase darpa,a ne dago pravite logika.vsi4ki ste ligli deto kazvate,4e boli ,kakvo boli? nee bolka za ymirane.
    Леле, момиче, едва ти чета писанията. Няма отделни думи, няма главни букви...тоя език на нищо го направихте.

    Иначе, идеята на секса не е да "не е болка за умиране", а да носи удоволствие. Още повече, ако обичаш - всяка жена е различна, както физически, така и като психическа нагласа. И никой не би могъл да отсъди дали нещо е приятно или не - може да каже единствено дали му е приятно на него самият. Има жени, които не обичат да им се прави френска любов, има такива, които изпитват болка в определени пози - няма нищо по-нормално от това някои жени да изпитват болка при анален секс. Анусът и аналното отверстие са част от отделителната система и ни най малко не са предвидени за секс. Така че е повече от нормално на някои жени да им се струва противоестествено, а на други да им причинява болка. В крайна сметка, лигавицата там е много чувствителна и изобщо не е пригодена за продължително и постоянно триене и търкане.

  25. #25
    Кратко самопризнание:
    Като бях по-малък, бях останал с впечатлението, че само "лошите момчета" обичат оралния секс(да им правят свирки).
    Така, всяка която проявяваше желание, да ми прави такива неща й казвах, че съм опитвал и не ми харесва, и че не искам тя да го прави. След като едно момиче все пак успя да го направи(въпреки мноооого боричкане и молби от моя страна, да спре) мене ми хареса. Въпреки това, продължих да я моля да спре, защото не исках да си помисли, че съм еди-какъв си там "лош тип, като всички останали".

    Твоята история с момичето ти мнооо ми напомня за същия проблем.
    Лично аз познавам момичета на които им е харесал аналния секс, но не са искали да го правят, защото приятеля им можел да си помисли, че са някви по-извратени или нам подобни неща.

    @Barbie, мнооо ме радват някои твои постове.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си