.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Кога започва гаденето при бременност

    ... :S

    Т.7 от правилника!
    (в съдържанието на темата ти няма нищо...само заглавие не е достатъчно!!!)
    swords1010
    Ноу уан мейкс ми соу крейзи лайк ю ду май бой..

  2. #2
    hottie
    Guest
    При всеки е различно

  3. #3
    no govorq daje i na 4ti den ?? zapo4vam da se vmania4avam ili nz no mn si pritesnqvam sig i ot tova mi e losho nz zatova pitam moje li ot tolkova rano??
    Ноу уан мейкс ми соу крейзи лайк ю ду май бой..

  4. #4
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ch0c0la73
    no govorq daje i na 4ti den ?? zapo4vam da se vmania4avam ili nz no mn si pritesnqvam sig i ot tova mi e losho nz zatova pitam moje li ot tolkova rano??
    4ти ден е невъзможни по-скоро след 1-2 месеца....а може и след 2-3 седмици.Много е различно,наистина. Сигурно ти е лошо от притеснение или ниско кръвно, настинка... споко 4ти ден е прекалено рано!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    Цитирай Първоначално написано от Ch0c0la73
    no govorq daje i na 4ti den ?? zapo4vam da se vmania4avam ili nz no mn si pritesnqvam sig i ot tova mi e losho nz zatova pitam moje li ot tolkova rano??
    4ти ден е невъзможни по-скоро след 1-2 месеца. Сигурно ти е лошо от притеснение или ниско кръвно, настинка... споко 4ти ден е прекалено рано!
    +1

  6. #6
    Голям фен Аватара на &ILoveU2
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    767
    Офф не може да е на четвърти ден в никакъв случай. Стига с филмите. Не пускай по хиляда теми. Изчакай 2 седмици и си направи тест. Или най-добре на втория ден след закъсняването. Сега каквото и да правиш няма да можеш да разбереш нищо. Но трябва да се научиш да бъдеш отговорна. Като искаш да се чукаш без гума взимай някакви други мерки. А ако наистина е станал гафа трябва да си носиш последиците. Или ще си го гледаш или ще се оръсиш здраво за аборт.
    Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие.

  7. #7
    hottie
    Guest
    Абе 1-2 месеца написах,ама може и по-рано Но 4 дена абсурд...

  8. #8
    Голям фен Аватара на &ILoveU2
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    767
    Ако ти прилошава сигурно е от притеснението
    Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие.

  9. #9
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    При различните организми, подобни процеси протичат различно. Както казаха по-горе, възможно е след някоко седмици, а може също и след месец, два , три. Може въобще да няма подобни усложнения. Но при всички случаи е нужно известно време преди да се появят първите признаци (като изключим първия - липса на менструация, разбира се) и в никакъв случай за 4 дни.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    При всеки е различно
    +1
    Sled mrachnata nosht vinagi sledva i svetyl den.
    Ky4ka sam no ne tvoq!
    http://www.vbox7.com/play:ad53321c
    http://www.starpulse.com/Music/Lavig...ry/DGG-009801/

  11. #11
    Поне 3-4 седмици, а дори и доста повече време трябва да мине, за да ти се догади при бременност. Но виж- от самовнушение за такава, може да ти се гади по всяко време.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си