.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223

    Задължително ли е... ???

    Задължително ли е гинеколог да ти изпише противозачатъчни?

  2. #2

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    е как къде?! при Чичко_Полицай !! ;)
    Мнения
    2 764
    Разбира се ......
    Продават се и без рецепта, но кой ще си купи противозачатъчни без да се консултира с гинеколог?!
    Когато правиш нещо с любов, ти го правиш завинаги.

    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  3. #3
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Ми незнам.. Просто до сега не ми се е налагало да пия, а и никой мой понат не е пил а и не съм се интересувала... Искам да започна да пия, но май като гледам трябва да направя една консултацийка...

  4. #4

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    е как къде?! при Чичко_Полицай !! ;)
    Мнения
    2 764
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    Ми незнам.. Просто до сега не ми се е налагало да пия, а и никой мой понат не е пил а и не съм се интересувала... Искам да започна да пия, но май като гледам трябва да направя една консултацийка...
    Задължително !! ..
    И все пак ако си на 15-16 години не е препоръчително ..
    Когато правиш нещо с любов, ти го правиш завинаги.

    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  5. #5
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Ами на 16 съм и имам приятел от 1 година.. (имаме малки проблеми с презервативите и ... ) та затова исках да започна да пия хапчета.. не че му нямам доверие но, напоследък чух че в предеякулационната си течност ( нз дали се пише така, за което се извинявам) има също малко сперма и се притеснявам от това...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    Kaca!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  7. #7
    Можеш да ги мземеш и без рецепта, но е по-добре да се консуртираш с лекар за да ти изпише това, което е подходящо за теб. От друга страна ако имаш някакви въпроси и притеснения относно противозъчатъчните можеш да попиташ лекаря и той да ти разясни.

  8. #8
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Можеш да си вземеш и без рецепта, но е по-добре да отидеш на гинеколог, за да ти предпише най-подходящите за теб
    “Усмихни се.
    Има хора,които никога не се разделят!"


  9. #9
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Цитирай Първоначално написано от comics
    Kaca!
    ???

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    528
    Цитирай Първоначално написано от SpOrTs_GiRl
    Разбира се ......
    Продават се и без рецепта, но кой ще си купи противозачатъчни без да се консултира с гинеколог?!
    аз съм си купвала противозачатъчни без рецепта
    Tri-regol знам че в тях има по-малко хормони,
    и нищо не ми е станало като не са с рецепта.
    Жива съм

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Лондон
    Мнения
    808
    Желателно е да ти ги изпише гинеколог

  12. #12

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Там някъде :)
    Мнения
    140
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    Ами на 16 съм и имам приятел от 1 година.. (имаме малки проблеми с презервативите и ... ) та затова исках да започна да пия хапчета.. не че му нямам доверие но, напоследък чух че в предеякулационната си течност ( нз дали се пише така, за което се извинявам) има също малко сперма и се притеснявам от това...

    E shtom si na 16 ne e osobeno preporuchitelno da piesh protivozachatuchni...moje da se poqvqt stranichni efekti !Edna moq priqtelka pie i sama si kazva che i vredqt,no produljava da gi vzema [!]

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от crimpson_scarlett
    Можеш да ги мземеш и без рецепта, но е по-добре да се консуртираш с лекар за да ти изпише това, което е подходящо за теб. От друга страна ако имаш някакви въпроси и притеснения относно противозъчатъчните можеш да попиташ лекаря и той да ти разясни.
    nasitina moje no po dobre idi na lekar shoty sa nz kfo moe da stane
    ЩаСтИеТо ПрИ мЕн ДоЛетЯ с БуТиЛкА вОдКа В рЪкА.ВчЕрА бяХ пРиМеРнО дЕтЕ,пИеХ сОк ВмЕсТо ПиТиЕ,аЛа ДнЕс Ми ПиСнА оТ тОвА-жИвОтА сВоЙ щЕ пРоМеНя!По КлУбоВе Ще Си ВиСя,Ще БъДа ГаДнА кУчКа БеЗ дУшА!

  14. #14

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в съня на елфите
    Мнения
    308
    по-добре да идеш на лекар да ти каже кои са най-подходящи за възрастта ти и за телосложението ти и т.н., отколкото да съжаляваш след време, че си се тъпкала с неподходящи. едни за една са добри, а за друга са най-лошият вариант. и аз почвам тоя месец да пия, моите ми ги изписа гинеколожката ми и каза, че от хапчета до хапчета има разлика, зависи от годините, от килограмите, от организнма и т.н. тъй-че най-добре да питаш гинеколог, който ще знае кои са най-добри за теб.

  15. #15
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Сега всички изписват Ясмин особено на по-младите момичета. Ако нямаш намерение да си правиш пълни изследвания и хормонален тест преди да почнеш да ги пиеш (гинеколозите не го правят освен ако не поискаш сама) можеш и да пропуснеш ходенето. В интернет а и в листовката пише при какви заболявания не трябва да се пият както и всички странични ефекти.

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    863
    По-добре отиди на гинеколог,за да ти изпише най-подходящите за теб.Аз също пия,но преди това се консултирах с гинеколог и сега съм спокойна,защото знам,че това са правилните за мен хапчета.Не съм имала никакви оплаквания или непоносимост към тях.

  17. #17
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Цитирай Първоначално написано от mrs.smith
    по-добре да идеш на лекар да ти каже кои са най-подходящи за възрастта ти и за телосложението ти и т.н., отколкото да съжаляваш след време, че си се тъпкала с неподходящи. едни за една са добри, а за друга са най-лошият вариант. и аз почвам тоя месец да пия, моите ми ги изписа гинеколожката ми и каза, че от хапчета до хапчета има разлика, зависи от годините, от килограмите, от организнма и т.н. тъй-че най-добре да питаш гинеколог, който ще знае кои са най-добри за теб.

    А ти на колко години си, . защото аз съм ходила веднъж на гинеколог (имах малък проблем, но вече го няма) и как да й кажа да ми изпише.. няма ли да помисли, че съм малка или незнам.....

  18. #18

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в съня на елфите
    Мнения
    308
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    Цитирай Първоначално написано от mrs.smith
    по-добре да идеш на лекар да ти каже кои са най-подходящи за възрастта ти и за телосложението ти и т.н., отколкото да съжаляваш след време, че си се тъпкала с неподходящи. едни за една са добри, а за друга са най-лошият вариант. и аз почвам тоя месец да пия, моите ми ги изписа гинеколожката ми и каза, че от хапчета до хапчета има разлика, зависи от годините, от килограмите, от организнма и т.н. тъй-че най-добре да питаш гинеколог, който ще знае кои са най-добри за теб.

    А ти на колко години си, . защото аз съм ходила веднъж на гинеколог (имах малък проблем, но вече го няма) и как да й кажа да ми изпише.. няма ли да помисли, че съм малка или незнам.....
    Ами на 18 съм почти, но на колкото и да си нищо няма да ти каже. по-добре да се мисли за безопасността по всякакъв начин, отколкото да не се мисли за нея. 100% сигурна съм, че няма да ти откаже, е стига да не си на 12-13 де.... на мен ми предложи някакви лепенки,които се лепят на 3-4 места по тялото и действат по същия начин, без да пиеш нищо,ходиш си постоянно с тях. обаче са прекалено недискретни според мен....изписа ми Линдинет,те били най-подходящи за мен.питах я за Ясмин а тя ми каза: "ми да пият ги младите момичета,ама те са по-подходящи за по-едри мадами,не като за твоя организъм".

  19. #19
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от GabiT{{}}
    Можеш да си вземеш и без рецепта, но е по-добре да отидеш на гинеколог, за да ти предпише най-подходящите за теб
    То4но

  20. #20
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Да, така ще е сигурно, че приемаш това, което е най-добро за теб и няма да има странични ефекти.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  21. #21
    Аз доколкото знам е задължително

  22. #22
    Чувал съм, че противозачатъчните вредят. Дори и малко да е мисля, че си още малка.
    Друг вариант няма ли, защо не става с презерватив? Алергия, или? Има женски презервативи, чувал съм, че взаимодействието на спермата със студена вода убива сперматозоидите, но трябва да се разтърсиш из нета за това.

  23. #23
    всички момичета писали в темата...вие луди ли сте?

    на 16 все още тялото ти расте и гъмжи от хормони...а тези хапчета са "хормонални бомби" и можеш да си нанесеш трайни щети!

    естествено, че трябва да отидеш на лекар и той най-вероятно ще ти каже същото.

    по-скоро се фокусирай върху проблема с презервативите - както написа колегата по-горе има различни варианти.

    абе като цяло - не се доверявай на всичко написано в интернет и говори с жив човек, който можеш да осъдиш след 10 години ако нещо ти се случи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си