.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29

Hybrid View

  1. #1

    kolko e normalniq razmer na penisa

    sry ako q ima taq tema ma az pone ne vidqh ... iii ta zn 4e e tup vuprosa nooo kolko gore-dolo e normalniq razmer na penisa na edin muj... iii za 14 godi6no mom4e dobre li e 16 sm... ?

  2. #2
    Аватара на Homunuculus
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    зад ъгъла
    Мнения
    253
    Определено НЕ! На тези години момчетата имаме поне 21-24 см ...върви на доктор!
    Play hard,go PRO!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    302
    Не бе,как може да си помислиш,че има такава тема-от един куп страници досега никъде това не е разисквано...Айде стига с тва претъпкване с теми...

  4. #4
    Аз на 16 бях 32 санта, сериозно отиди на доктро. да ти изпише хапчета срещу хвалене
    КАК ДА СПЕЧЕЛИМ ПАРИ ОТ ИНТЕРНЕТ
    Открих добър и най важното работещ сайт за българи. Всичко съм описал на www.spechelionline.hit.bg
    Ако присъедините 4/5 приятели си осигурявате около 70 лева на месец. Не е зле за 1 минута на ден работа а?

  5. #5
    Аватара на Homunuculus
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    зад ъгъла
    Мнения
    253
    Нормалното е 21-24 не надървен ,когато ти е станал трябва да е годините ти умножени по 2,тоест на тебе трябва да ти е 27-28 санта!
    Play hard,go PRO!

  6. #6
    HAhahaa ся сигурно от притеснение му се прибра чурката навътре
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    HAhahaa ся сигурно от притеснение му се прибра чурката навътре

  8. #8
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    МММда наистина имаш много голям проблем .... трудно ще е уголемяването ... по добре отивай да ти направят вагина ....
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  9. #9
    Аватара на Homunuculus
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    зад ъгъла
    Мнения
    253
    Цитирай Първоначално написано от ubuntu
    МММда наистина имаш много голям проблем .... трудно ще е уголемяването ... по добре отивай да ти направят вагина ....
    Да мълчиш ,че не се знае колко му е акъла
    Play hard,go PRO!

  10. #10
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Цитирай Първоначално написано от Homunuculus
    Цитирай Първоначално написано от ubuntu
    МММда наистина имаш много голям проблем .... трудно ще е уголемяването ... по добре отивай да ти направят вагина ....
    Да мълчиш ,че не се знае колко му е акъла
    Еее щом е написал тази тема ми е ясно колко му е акъла ... има няма бобено зърно
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  11. #11
    Ето това (+18 ) е нормално

  12. #12
    omg sry to4no trugnah da triq temata 4e videh 4e ima mn ... ne predpolagah 4e za 10 min 6e napi6ete tolko komentari be ... i ne sum se hvalel principno kogato 4ovek kaje "izvinqvaite hora normalno li e edi kvo si " ilii " 6te mi kajete li .... ne znam si kvo si " toi PITA ne6to nooo whatever sry nemam lo6i namereniq i vse pak ste pravi sujelqvam sa 4ak videh kolko takiva temi ima...

  13. #13
    aman ot golemi pishki i ot golemi ebachi tukaaa
    LIVERPOOL FOREVER !!!

  14. #14

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Мездра
    Мнения
    204
    Отиди на доктор че е зле работата при тебе

  15. #15
    mmm damm aaa kak moga da istriq temata ?????

  16. #16
    Аватара на Homunuculus
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    зад ъгъла
    Мнения
    253





    Play hard,go PRO!

  17. #17
    4975678895456589545 см

  18. #18
    ok hora sprete da se ebavate ili kajete kak da istriq temata ili ne pi6ete ii ne me mislete za nekuv zadrustenqk koito iska da pokaje ne6to... prosto pitah be pi4ove stia ste se podigravali... ne videh 4e ima i dr temi predi malko se regnah v saita ne znam koe kude e i taka... ae kajete dali moa da si istrq temata ii ako moa kajete kak i sprete da pi6ete teq tupi komentari ... pone kat 6e se praite na interesni i zabavni tipove s kultovi 6egi kazvaite ne6to zabavno da se posmeem a ne nekvi banalni debil6tini...

  19. #19
    Аватара на Homunuculus
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    зад ъгъла
    Мнения
    253
    Mи печен да не мислиш ,че е лесно някой който стои постоянно във форума и се мъчи да помага на хората ,да чете по 20 теми на ден за размера на пишката,и по още толкова за "Дали съм бременна след като валя дъжд"?!?!?! На всичкото отгоре "ТЪРСЕНЕ" е на централно място и се набива на очи,още като влезеш вър форума!!!
    Play hard,go PRO!

  20. #20
    Темата може да бъде изтрита от модератор/администратор.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от b0b1_7urb070
    Темата може да бъде изтрита от модератор/администратор.
    10x mn bratle 6e gi pomolq da q delnat
    iii Homunuculus prav si razbiram te oba4e kakto kazah predi okolo 30 min se regnah v saita ii ot togava samo temi 4eta ii poneje ot pro4etenite ne vidqh takavaare6ih da q napi6a taq ii za tva stana taka ina4e posle razrovih videh kvo ima i kvo nema v saita videh tursene ii tn... ii za tva sa tursa kak da istriq temata oba4e si4ki se pravat na nekvi v1rli 6egadjii i rusat edni brutalni lafove ta dr1nka iii nikoi ne 6te da mi kaje kak da istriq temata...

  22. #22

    PENIS

    EI PI4 IZOBSHTO NE GI SLUSHAI TIQ SMOTANQCI SAMO TE PLASHAT NA KOLKOTO SI GODINI TOLKOVA SM E NORMALNO ZA 14 GODISHEN SI SI MNOGO DOBRE AZ SUM NA 16 IMAM 17 SM I NE SUM 4UL NQKOI NA MOITA VYZRAST DA IMA POVECHE OT 18 A TAKIVA KATO 30 sm SA SI IZMISLICA NE GI SLUSHAI NE JENATA PUTKATA E DOPUSTIMA MAX 20 sm ZA TVA NE IM SE VRAZVAI SAMO TE PLASHAT !!!!!!!!!!
    !!! Н@Учи пР@ВиЛаТа п0дР0бн0 З@ Д@ М0жеШ ПоРяд@чН0 Да Ги НаРуш@В@ш !!!

  23. #23
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064

    Re: PENIS

    Цитирай Първоначално написано от BuJlDozeRa
    EI PI4 IZOBSHTO NE GI SLUSHAI TIQ SMOTANQCI SAMO TE PLASHAT NA KOLKOTO SI GODINI TOLKOVA SM E NORMALNO ZA 14 GODISHEN SI SI MNOGO DOBRE AZ SUM NA 16 IMAM 17 SM I NE SUM 4UL NQKOI NA MOITA VYZRAST DA IMA POVECHE OT 18 A TAKIVA KATO 30 sm SA SI IZMISLICA NE GI SLUSHAI NE JENATA p****ta E DOPUSTIMA MAX 20 sm ZA TVA NE IM SE VRAZVAI SAMO TE PLASHAT !!!!!!!!!!
    Ама и ти си образован ....
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  24. #24
    Guest
    BuJlDozeRa написа:
    EI PI4 IZOBSHTO NE GI SLUSHAI TIQ SMOTANQCI SAMO TE PLASHAT NA KOLKOTO SI GODINI TOLKOVA SM E NORMALNO ZA 14 GODISHEN SI SI MNOGO DOBRE AZ SUM NA 16 IMAM 17 SM I NE SUM 4UL NQKOI NA MOITA VYZRAST DA IMA POVECHE OT 18 A TAKIVA KATO 30 sm SA SI IZMISLICA NE GI SLUSHAI NE JENATA p****ta E DOPUSTIMA MAX 20 sm ZA TVA NE IM SE VRAZVAI SAMO TE PLASHAT !!!!!!!!!!

    Мале кви ги имало XAHXhaHXAHXhaHXhaXHaH

  25. #25
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Abe vie ne si li gi merite pishkite v chas veche!? Edno mladite daskalki subiraha momchetata i gi karaha da si gi merqt pred tqh, che da znaqt koi jrebci da vzimat na lagerite lqtoto.
    Eating isn't cheating - Arnold

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си