.
Затворена тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 60
  1. #26
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    еми яж само плодове и зеленчуци и прави упражнения, тичай ако е възможно ходи на фитнес и така, макар че за 1 седмица не вярвам да постигнеш кой знае какъв ефект. Аз например като съм болна пия само чайове и ям компоти и кисело мляко и слабея за няма и една седмица. Ако ям това 3 дена и ще съм свалила 3 кг. Много бързо ми падат килограмите обаче после ги качвам така че и да не ядеш съвсем не е добър вариант.
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  2. #27
    ako stava vapros za 2 kilograma tqh lesno moje6 da svali6 i za 2 dena ne za 1 sedmica oba4e trqq da si mn yporita i est glad, koremni presi, ti4ane sqka sytrin i taka .....
    yspehhh
    кЬт Мэн ! ф“Googlэ”дЪ тЪрС!ш нЯЪ Нъмериш!!! :P :P

  3. #28

    как да отслабнеш за 2 дена

    Дехидратирай си тялото смисъл да го обезводниж вземи си един наилонов анцунг прави упражнения да се потиш застани пред печката и се нагрявай ако е лято застянете на слънце и се потете тичайте в жегата и се наливайте с ВОДА запомнете вода не др алкохолни средства ако е студено навън вътре правете упражнения пиите много течности и се старайте да се потите много помага ако искаш да отслабнеш за кратко време аз така лятото за 3 дена видимо отслабнах ама яко упражнения пот и труд така е като съм луда излизах в най-голямата жега в 11 часа да тичам ама постигнах резултати обаче това е временно после бързо си ги качваш наново ако не правиш упражнения
    OT TOZI REF PI6AT O6TE DVAMA 4OVEKA !!! edna fr i edin fr 6oto sa murzelii ne 6tat da si napraqt

  4. #29
    Значи хубавите неща не стават бързо!!!Започнеш ли и искаш ли да постигнеш резултат,трябва постоянство и търпение!Не една седмица да спортуваш и после да кажеш оо няма ефект и да спреш!Ти се виждаш всеки ден и не забелязваш резултата!Както казах в една друга тема,ходи на аеробика,тичай,прави упражнения в къщи,спорта му е майката!!!Значи тези диети дето казвате ми изглеждат много сурови и не е полезно за организма!Може да се ограничаваш от сладкото,от тестеното,но не съвсем да не ядеш!Спортувай много,това е моя съвет!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  5. #30
    Аватара на Sensuality
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Там където никой от вас не е бил =[;
    Мнения
    1 786
    По стара тема не можахте ли да намерите ?
    Суетата.Моят любим грях.

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от s1NNer
    Цитирай Първоначално написано от eclipseee
    Аз преди месец правих 1 диета, при която по принцип се сваляли 5кг ама аз свалих 1,5 Някои свалят по 3. Ако искаш я пробвай, но въобще не е за всеки, който не търпи глад:
    Сутрин 100гр сирене
    Наобяд: чай и след това пак 100гр сирене
    Вечер: 1 сварено яйце
    И това 3 дни, и след това ест не трябва да се тъпчеш със сладко и тестено, защото зваеш кфо следва. Успех
    Човек трябва да се мрази за да кара на такава диета!Дори и затворниците получават повече храна! А и ако караш 3 дни на това може и да не доживееш докато дойде момчето ... Не експериментирай със организма си така!Опасно е!
    то и аз лично нз дали бих издържала на тази зверска диета.Това определено не е за мен тъй като обичам да си похапвам е за сега немога да се оплача от външния си вид(50 кг на 165 височина)ама по-нататък ще видим

  7. #32
    Голям фен Аватара на akinom
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    889
    за мен пък беше мн. странно, че като ям много не пълнея Понеже съм с ''едър кокал'' , а и метаболизма ми е мн. бавен ( + т'ва вд. в моето сем. са с наднормени кг.) , Всичко това се дължеше на фитнеса - стоя там приблизително 2 часа на ден ( без сряда и петък ) и съм мн. доволна от ч седмица 2 кг. съм свалила така, че .. извода е НЕ ГЛАДУВАЙТЕ, СПОРТУВАЙТЕ!
    http://vbox7.com/play:dd4b6909
    Цената на истината -[м.ю.з.ii.к]-` (h)

  8. #33
    Ами аз лятото отслабвам много обаче от 51 кг исках да стана 46 и една седмица не ядох аббс.нищо само сок от греипфрути и вода...и станах...и после си ги поддържах с аеробика и фитнес,ама спрях спорта и сега пак съм си 51.

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от jeni92_abc
    яж кисело мляко,плодове и пий мноооого вода =)
    +1
    Ev3rY m0m3nT !s an0th3r chAnc3 ...

    I don't know..that's just the way I AM!

  10. #35
    Секс и ябълки.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  11. #36
    Аватара на ssashi
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    26
    ВОЛЯ !
    impossible is nothin ..

  12. #37
    Ами спортувай много,не преяждай,не яж сладки и тестени неща и хапвай повече плодове :P

  13. #38
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    не знам защо всички казват, че за да отслабнеш трябва да се тъпчеш с плодове, те съдържат много фруктова захар, от която също се пълнее, по- добрият избор са зеленчуците ,мисля

  14. #39
    Бях чула 4е за една седмица може да отслабмеш с май беше 5 кг.
    Трябва да караш само на кисело мляко с мед и малко пектин,една ябълка и един банан

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от BuFkaTa
    Бях чула 4е за една седмица може да отслабмеш с май беше 5 кг.
    Трябва да караш само на кисело мляко с мед и малко пектин,една ябълка и един банан
    Да бе!Тва е супер нездравословно за организма и после нали като почне да яде ще си ги възвърне двойно тия килограми!Бавно ,но славно отслабвайте със спорт!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  16. #41

  17. #42
    Разбирам те аз поддържам диети и доста фитнес и сичко е супер.

    1. Пиеш много минерална вода
    2. Ядеш ябълки , и пиеш само ябълков сок
    3. Хубаво е да хапваш малко шоколад . Примерно преди да тичаш или да въртиш на колело.

    4. Не пии газирани напитки
    5. избягваи чипсовете
    6. за предпочитане е да ядеш салати , супи ( с оцет )
    7. Много секс и ще станеш Трепач
    Не плачи защото е свършило, усмихни се защото е станало.

  18. #43
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    сери редовно и не яж нищо

    гаранция минус 2 кила на първия ден

  19. #44
    Повече от фен Аватара на GreenMimss
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    360
    като отслабнеш за 1 седмица 2кг примерн, след 1 седмица, ако не спортуваш ,ще качиш 4 кг ^^
    Усмихвайте се бе, хора ^^

    Be the change that you want to see in this world ;]]

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от s1NNer
    Цитирай Първоначално написано от eclipseee
    Аз преди месец правих 1 диета, при която по принцип се сваляли 5кг ама аз свалих 1,5 Някои свалят по 3. Ако искаш я пробвай, но въобще не е за всеки, който не търпи глад:
    Сутрин 100гр сирене
    Наобяд: чай и след това пак 100гр сирене
    Вечер: 1 сварено яйце
    И това 3 дни, и след това ест не трябва да се тъпчеш със сладко и тестено, защото зваеш кфо следва. Успех
    Човек трябва да се мрази за да кара на такава диета!Дори и затворниците получават повече храна! А и ако караш 3 дни на това може и да не доживееш докато дойде момчето ... Не експериментирай със организма си така!Опасно е!
    Абе, това са си само 3 дни и за тези 3 дни нищо не може да и стане!!Гладувала съм и още повече от написанбото и съм жива и здрава!!!

  21. #46
    sutrin varish 1 qice na obqd go obelvash i vecherta go izhvurlqsh shtoto e razvaleno i otslabvash kat zaek chovek !

  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    ^ Толкова ли не можете да разберете, че на всеки човек диетите му действат по различен начин... Зависи от метаболизма и разни други работи. :P
    Като начало-ограничи се от сладки неща, също така и мазни. Както ти казаха много хора тук, избягвай чипсове, солети и тем подобни.
    И все пак не лишавай организма си от най-важните за теб вещества.
    Месо може да ядеш, но по малко, да не е червено месо и да не е набутано със соя и всякакви други боклуци. Пуешкото и рибата стават.
    Яж много плодове и в никакъв случай не лишавай организма си от течности.
    Само едно да ти кажа-бананите не стават за пазене на диета. Няма никакъв ефект.
    :P Ябълките са по-доброто решение.
    Пий много вода, с литри на ден.

    Значи, попринцип аз съм висока и слабичка и не спазвам диети никога, но според мен написаното по-горе би довело до положителни резултати за теб.
    Дано съм помогнала.


    +1

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от b1bity
    sutrin varish 1 qice na obqd go obelvash i vecherta go izhvurlqsh shtoto e razvaleno i otslabvash kat zaek chovek !
    Леле колко оригинално темата е от преди векове
    My heart is broke but I have some glue

  24. #49
    Ще отслабваш, само заради едно момче ...
    Една любов, която пречи ми да спя,
    едни очи, които срутват ми света,
    едни ръце, които толкова желая,
    ти си любов и война,
    ти си болка и съдба,
    само ти.

  25. #50
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Цитирай Първоначално написано от petiam
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    ^ Толкова ли не можете да разберете, че на всеки човек диетите му действат по различен начин... Зависи от метаболизма и разни други работи. :P
    Като начало-ограничи се от сладки неща, също така и мазни. Както ти казаха много хора тук, избягвай чипсове, солети и тем подобни.
    И все пак не лишавай организма си от най-важните за теб вещества.
    Месо може да ядеш, но по малко, да не е червено месо и да не е набутано със соя и всякакви други боклуци. Пуешкото и рибата стават.
    Яж много плодове и в никакъв случай не лишавай организма си от течности.
    Само едно да ти кажа-бананите не стават за пазене на диета. Няма никакъв ефект.
    :P Ябълките са по-доброто решение.
    Пий много вода, с литри на ден.

    Значи, попринцип аз съм висока и слабичка и не спазвам диети никога, но според мен написаното по-горе би довело до положителни резултати за теб.
    Дано съм помогнала.


    +1
    Хахахах, това е било преди година и половина. Сега не мога да кажа същото за диетите.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си