.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043

    Почистващ гел за лице

    Привет. Понеже не използвам тоалетно мляко ( състарява кожата и тн., а и не ме кефи ама хич ) за почистване на грима, го махам с гел за измиване на лице. До сега използвах ето този:



    Но за жалост са го спрели от производство. Искам да ви попитам за някой хубав и качествен ( да не се изрина и тн. ядове ) гел за измиване на лице. Ако може и да ме ориентирате в цените ще е супер Е надявам се да не са някакви супер скъпарски Мерси предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Тип кожа? Ориентировъчна сума пари да ни кажеш, в рамките на която да се постараем да се поберем?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Тип кожа - нормална
    Пари - по важно е качеството, но и да не е някаква космическа сума от порядъка на 20 лева и нагоре ( та даже и 15 ми се види много ).

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    В такъв случай Balea/Elea/Garnier...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5


    И моята кожa е нормална,много съм доволна от този продукт,нямам си и на представа вече за кой пореден път си го купувам,почиства много добре,лицето ми е мекичко,а и мирише невероятно.Струва не повече от 4 лв.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си