.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 60

Hybrid View

  1. #1

    Как да отслабна за 1 седмица...

    Здравейте,
    Нали знаете че зимата се качва някое друго килце пък и аз по принцип не съм си много слабичка та бих искала да ви питам какво да направя за да сваля например 2 килограма.Сега да ви кажа защото другата седмица най-вероятно ще идва едно момче и... Нали разбирате Чакам идеите ви
    My heart is broke but I have some glue

  2. #2
    За една седмица не знам как може да отслабнеш,но едно добро решение е да започнеш да спортуваш,да се ограничаваш от сладки работи и ЧИПСА!!!Не знам ти да ли си хапваш честичко от тези работи,но почти всеки ден виждам пълнички момичета да се "тъпчат" с чипс ...което не е полезно за фигурата.Освен това трябва да пиеш повече вода ...
    това е от мен за сега Успех

  3. #3
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    qb1lki i koremni presi
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  4. #4
    Голям фен Аватара на schhhhhhh
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    581
    Трябва да ядеш повече плодове и да спортуваш повече.Например сутрин или вечер ( а може и сутрин и вечер ) да правиш коремни преси.Първо започни с по десетина и после постепенно увеличи броя им ( недей веднага да се впускаш да правиш по 60-70,защото ще имаш ненормално гадна мускулна треска ).Тичай около блока или се разхождай по-дълго. .Също така няма да е лошо да намалиш хляба,сладкото и всякакви храни от рода на чипсовете,по-малко пържени картофки и ... това е,за което се сещам в момента.

    Успех

  5. #5
    s linii daje 5 sha swalish aide

  6. #6
    Аз преди месец правих 1 диета, при която по принцип се сваляли 5кг ама аз свалих 1,5 Някои свалят по 3. Ако искаш я пробвай, но въобще не е за всеки, който не търпи глад:
    Сутрин 100гр сирене
    Наобяд: чай и след това пак 100гр сирене
    Вечер: 1 сварено яйце
    И това 3 дни, и след това ест не трябва да се тъпчеш със сладко и тестено, защото зваеш кфо следва. Успех
    Some things are better left unsaid!

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    ^ Толкова ли не можете да разберете, че на всеки човек диетите му действат по различен начин... Зависи от метаболизма и разни други работи. :P
    Като начало-ограничи се от сладки неща, също така и мазни. Както ти казаха много хора тук, избягвай чипсове, солети и тем подобни.
    И все пак не лишавай организма си от най-важните за теб вещества.
    Месо може да ядеш, но по малко, да не е червено месо и да не е набутано със соя и всякакви други боклуци. Пуешкото и рибата стават.
    Яж много плодове и в никакъв случай не лишавай организма си от течности.
    Само едно да ти кажа-бананите не стават за пазене на диета. Няма никакъв ефект.
    :P Ябълките са по-доброто решение.
    Пий много вода, с литри на ден.

    Значи, попринцип аз съм висока и слабичка и не спазвам диети никога, но според мен написаното по-горе би довело до положителни резултати за теб.
    Дано съм помогнала.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    a ako uspee6 da svali6 jelanite kilca za sedmica,posle mine tam sre6tata ili kvoto e s mom4etoi toi si trugne,kvo pravime?!?!??!pak li po4va6 da tup4e6 prujki s luk do sledva6toto o4akvano mom4e?!?!?

  9. #9
    qj samo marula ....oceta stopqva mazninite ...marulata zasishta ... i te kara da hodi6 malko po 4esto na wc az svalih ama nemoga da ti kaja kolko i za kolko vreme

  10. #10
    яж кисело мляко,плодове и пий мноооого вода =)

  11. #11
    prosto ne qj sladko i testeni hrani.nablqgai na plodove i zelen4uci i pove4e te4nosti su6to taka hodi pove4e pe6a

  12. #12

    Компетентен отговор

    Не е възможно да се отслабне за 1 седмица. Съжалявам, че не те устройва отговорът

  13. #13
    Еми то ако не ядеш нищо или само кисело мляко там,естествено че ше свалиш амааа...

  14. #14
    С много спорт и здравословна диета с много малки порции :P успех мила!

  15. #15
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    a ot soleti p1lnee li se????? ima6e edni na velikovi i 1 fr prae6e dieta yj s tqx
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  16. #16
    Фен Аватара на beautiful_f
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    237
    sex

  17. #17
    Голям фен Аватара на Sweet_Play_F
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    526
    Цитирай Първоначално написано от my baby love
    a ot soleti p1lnee li se????? ima6e edni na velikovi i 1 fr prae6e dieta yj s tqx

    tiq na velikovi sa mn vkusni...ama da si pravi6 dieta eee mi se pak ako qde6 samo tfa zsig. 6 otslabne6

  18. #18
    Ami za 1 sedmica 6te otslabne6, no posle 6te moje6 li da zadarji6 tegloto?????????? ili 6te ima io-io efekt?
    po temata:
    1. zakusla- musli (bez zahar i osladiteli) sled 60min 4ai ili plodove
    obqd- pile6ko ili riba
    ve4erq - salata
    .................................................. ......... i t.n.
    saveti:
    1.vmesto sol, si vzemi solina/profilakti4na sol
    2. zabraneno - meso + kartofki ili meso+oriz
    3. pii mn voda
    4. qj pove4e plodove i zelen4uci
    Голям размер на картинката! /machoka/

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от lorena
    За една седмица не знам как може да отслабнеш,но едно добро решение е да започнеш да спортуваш,да се ограничаваш от сладки работи и ЧИПСА!!!Не знам ти да ли си хапваш честичко от тези работи,но почти всеки ден виждам пълнички момичета да се "тъпчат" с чипс ...което не е полезно за фигурата.Освен това трябва да пиеш повече вода ...
    това е от мен за сега Успех
    +1

  20. #20
    Аватара на poolity_vd
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    видин
    Мнения
    29
    според мен да отслабнеш за 1 седмица е малко невъзможно. Аз мисля че е добре да се хванеш с някакъв спорт, а яденето и диетите са остаряла работа и не при всички действат добре. СПОРТ FoReVeR
    TOO LITTLE TOO LATE!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от eclipseee
    Аз преди месец правих 1 диета, при която по принцип се сваляли 5кг ама аз свалих 1,5 Някои свалят по 3. Ако искаш я пробвай, но въобще не е за всеки, който не търпи глад:
    Сутрин 100гр сирене
    Наобяд: чай и след това пак 100гр сирене
    Вечер: 1 сварено яйце
    И това 3 дни, и след това ест не трябва да се тъпчеш със сладко и тестено, защото зваеш кфо следва. Успех
    Човек трябва да се мрази за да кара на такава диета!Дори и затворниците получават повече храна! А и ако караш 3 дни на това може и да не доживееш докато дойде момчето ... Не експериментирай със организма си така!Опасно е!

  22. #22
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    kolkoto po bavno i blagopriqtno za organizma ti otslabnesh tolkova po trudno i bavno 6te ka4ish kilogramite

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  23. #23
    Аватара на hrisiiiiii
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    В облаците
    Мнения
    512
    Цитирай Първоначално написано от justme__
    kolkoto po bavno i blagopriqtno za organizma ti otslabnesh tolkova po trudno i bavno 6te ka4ish kilogramite
    +1
    When I was young
    It seemed that life was so wonderful
    A miracle
    Oh it was beautiful,
    magical.
    All the birds in the trees
    They could sing so happily
    So joyfully..

    Всичко е относително

  24. #24
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995
    Аз преди месец правих 1 диета, при която по принцип се сваляли 5кг ама аз свалих 1,5 Някои свалят по 3. Ако искаш я пробвай, но въобще не е за всеки, който не търпи глад:
    Сутрин 100гр сирене
    Наобяд: чай и след това пак 100гр сирене
    Вечер: 1 сварено яйце
    И това 3 дни, и след това ест не трябва да се тъпчеш със сладко и тестено, защото зваеш кфо следва. Успех

    Да бе това диета ли е?Направо си напише цял ден нищо без заобиколки понеже си е така...
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  25. #25
    wariant da otslabnesh za 1 sedmica nqma moje da smuknesh 2 kilograma,no nqma da ti lichat;)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си