.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1

    как да разбера дали е в цикъл?

    малко тъп е въпроса но айде... от скоро сме с моята и искам да правим секс, предполагам и тя го иска не сме лапета но не знам как да я питам/как да разбера дали е в цикъл, или кога й е цикъла, защото не искам да прецакам всичко На по 17 сме, би трябвало да й е редовен вече от това което съм прочел и кажете какви знаци да търся, как да разбера дали е в цикъл? Мерси предварително!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    Тя сама ще ти каже...
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  3. #3

    Re: как да разбера дали е в цикъл?

    Цитирай Първоначално написано от nerubz
    малко тъп е въпроса но айде... от скоро сме с моята и искам да правим секс, предполагам и тя го иска не сме лапета но не знам как да я питам/как да разбера дали е в цикъл, или кога й е цикъла, защото не искам да прецакам всичко На по 17 сме, би трябвало да й е редовен вече от това което съм прочел и кажете какви знаци да търся, как да разбера дали е в цикъл? Мерси предварително!
    Питай я, щом и 2мата мн искате интимни "ласки", просто я попитай....Не вярвам да не ти отговори..
    Stultum est timere quod vitare non potes...

  4. #4
    Фен Аватара на beautiful_f
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    237

    Re: как да разбера дали е в цикъл?

    Цитирай Първоначално написано от unauthorized
    Цитирай Първоначално написано от nerubz
    малко тъп е въпроса но айде... от скоро сме с моята и искам да правим секс, предполагам и тя го иска не сме лапета но не знам как да я питам/как да разбера дали е в цикъл, или кога й е цикъла, защото не искам да прецакам всичко На по 17 сме, би трябвало да й е редовен вече от това което съм прочел и кажете какви знаци да търся, как да разбера дали е в цикъл? Мерси предварително!
    Питай я, щом и 2мата мн искате интимни "ласки", просто я попитай....Не вярвам да не ти отговори..
    +1

  5. #5
    Е то се вижда бе.
    Като и дойде може да и се сменя често настроението. Някои стават много избухливи. Други по това време много се разгонват. Предполагам може да ти спомене, че я боли корем. Стоят по-свити. Не са чак така скокливи и игриви както обикновено. Може да ходи до тоалетна по-често. Гърдите се надуват и стават дооста яки ;р, Като е опипваш по дупето (малко по ниско) тя превръзката се напипва понякога според зависи колко е голяма (т.е. в кой ден е), в такива дни се носят женски боксерки, огледай дупето й имат разлика от прашките как стоят, гледай я как става като седнете - стават понякога по-бавно и внимателно да не се оцапат (според зависи в кой ден е).
    Това се сещам в момента, признаци бол
    Бъди наблюдателен, ама не се втренчвай ся де :P
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Мездра
    Мнения
    204
    Цитирай Първоначално написано от VerryBerry
    Тя сама ще ти каже...
    +1

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    Е то се вижда бе.
    Като и дойде може да и се сменя често настроението. Някои стават много избухливи. Други по това време много се разгонват. Предполагам може да ти спомене, че я боли корем. Стоят по-свити. Не са чак така скокливи и игриви както обикновено. Може да ходи до тоалетна по-често. Гърдите се надуват и стават дооста яки ;р, Като е опипваш по дупето (малко по ниско) тя превръзката се напипва понякога според зависи колко е голяма (т.е. в кой ден е), в такива дни се носят женски боксерки, огледай дупето й имат разлика от прашките как стоят, гледай я как става като седнете - стават понякога по-бавно и внимателно да не се оцапат (според зависи в кой ден е).
    Това се сещам в момента, признаци бол
    Бъди наблюдателен, ама не се втренчвай ся де :P


    +1
    момиче съм !! || Знам,че респект се пише RESPECT !!!!!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ami ako e v cikul,6te te treje kato po4ne6 da napira6,ako ne e- 6ti pusne kvo tolkova slojno ima?!

  9. #9
    Ами питай я бе, човек...
    дарла_ф, а ако просто не е настроена за секс? Или трябва да й се прави всеки път, когато не е в цикъл?
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  10. #10
    Аватара на Anabel
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    .::ПлД уе майнА [sun]
    Мнения
    544
    Еми друг начин освен да я питаш аз също не виждам.Не можеш да тръгнете да го правите и чааак тогава да и кажеш "Абе мило,ти в цикъл ли си?".Преди да започнете да правите каквото и да е било я попитай.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Anabel
    Еми друг начин освен да я питаш аз също не виждам.Не можеш да тръгнете да го правите и чааак тогава да и кажеш "Абе мило,ти в цикъл ли си?".Преди да започнете да правите каквото и да е било я попитай.
    Аз пък виждам МНОГО. Както написах по-горе..

    Бъди наблюдателен бе брато, не се излагай да питаш или да рискуваш. Докажи, че си наясно с нещата и бъди мъж на място
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  12. #12
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    ебати въпроса!!!
    питай я

  13. #13

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    софия
    Мнения
    79
    nai lesnoto e da q pita6 i ot tam natatak ti gore dolu si sledi6. a i m/u drugoto nqma lo6o i dokato e v cikal da go pravite, no obezatelno s kaput
    Рано или късно всички си отиваме от този свят

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    Ами питай я бе, човек...
    дарла_ф, а ако просто не е настроена за секс? Или трябва да й се прави всеки път, когато не е в цикъл?
    ne be,ma nali kato e nerazpolojena i kato mu otkaje sex vse 6te kaje"milo,ne sega,za6toto mi doide" ili ne6to takova....mn e blizko do centralniq!!!!!!!!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от darla_f
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    Ами питай я бе, човек...
    дарла_ф, а ако просто не е настроена за секс? Или трябва да й се прави всеки път, когато не е в цикъл?
    ne be,ma nali kato e nerazpolojena i kato mu otkaje sex vse 6te kaje"milo,ne sega,za6toto mi doide" ili ne6to takova....mn e blizko do centralniq!!!!!!!!
    То близко, ама ти не схвана.
    И аз не съм съгласен с теб.
    Той говореше ако НЕ е в цикъл и той да почне да я натиска.. и кво по твоите думи тя ще му пусне щото не е в цикъл. И точно затова ти кааха, че ами ако момичето не е в цикъл и не е преразположена за секс, кво прайм? Излагаме се..



    Най-добре сам да се усети.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    Цитирай Първоначално написано от darla_f
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    Ами питай я бе, човек...
    дарла_ф, а ако просто не е настроена за секс? Или трябва да й се прави всеки път, когато не е в цикъл?
    ne be,ma nali kato e nerazpolojena i kato mu otkaje sex vse 6te kaje"milo,ne sega,za6toto mi doide" ili ne6to takova....mn e blizko do centralniq!!!!!!!!
    То близко, ама ти не схвана.
    И аз не съм съгласен с теб.
    Той говореше ако НЕ е в цикъл и той да почне да я натиска.. и кво по твоите думи тя ще му пусне щото не е в цикъл. И точно затова ти кааха, че ами ако момичето не е в цикъл и не е преразположена за секс, кво прайм? Излагаме се..



    Най-добре сам да се усети.
    omFg!!!!!! az imah v predvid 4e moje i bez da q pita tq sama 6 si kaje ako go otreje i ako tva e pri4inata!!!!Maiko milicio!!!!

  17. #17

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520
    Не важи за всички това, че са раздразнителни, боли ги стомах и така нататък..Най-добре да я пита и да и каже намеренията си не виждам нищо срамно, отколкото да я пипа по задника да види за превръзка и т.н
    ...

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Цитирай Първоначално написано от [*Cr!ST!AnO`STyLe*
    ]Не важи за всички това, че са раздразнителни, боли ги стомах и така нататък..Най-добре да я пита и да и каже намеренията си не виждам нищо срамно, отколкото да я пипа по задника да види за превръзка и т.н
    hahahhaha basi qkata ideq!!!! mi ako hodi s tampon napravo s prust4e li da brukne?!??!
    be q q pitai i zemi ni kaji v cikul li e,ne e li,4e ve4e stana ob6tonacionalen problem dali i e do6lo ili ne

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от [*Cr!ST!AnO`STyLe*
    ]Не важи за всички това, че са раздразнителни, боли ги стомах и така нататък..Най-добре да я пита и да и каже намеренията си не виждам нищо срамно, отколкото да я пипа по задника да види за превръзка и т.н
    Ти кво си представяш, че ще ходи с лупа да и опипва задника ли...
    Той може и за 1 секунда да я пипне по дупето както го прави всеки ден ида разбере без тя да се усети.. ма както и да е
    И знам, че не всички ги боли и са еди кви си... нали азтова предложих 7596 варианта..
    Уж големи разбирачи в секса има, пък за 1 цикъл не мгат да се усетят.. хах
    Теб ако както си стои гаджето ти и те пита всеки ден, през ден по видима причина дали си в цикъл приятно ли ще ти е?..

    Дарла, спри с истеричните си изказвания.
    И кво, ако на нея не й е до нищо и я нелегне и тя сама ще си каже, ама като не й се прави каква е 'файдата'..
    Или пък и без опити да го правят що трябва сама да си казва кога е цикъл и кога не. Това, че ти казваш ей така без причина не значи, че другите го правят... Повечето дори не го правят. Предвид, че те още не са правили секс и не са чак така сексуално близки.

    Спирам да пиша, тъпо е, омръзна ми.. няма смисъл.
    Аз казах как правят професионалистите :Р :Д
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    Цитирай Първоначално написано от [*Cr!ST!AnO`STyLe*
    ]Не важи за всички това, че са раздразнителни, боли ги стомах и така нататък..Най-добре да я пита и да и каже намеренията си не виждам нищо срамно, отколкото да я пипа по задника да види за превръзка и т.н
    Ти кво си представяш, че ще ходи с лупа да и опипва задника ли...
    Той може и за 1 секунда да я пипне по дупето както го прави всеки ден ида разбере без тя да се усети.. ма както и да е
    И знам, че не всички ги боли и са еди кви си... нали азтова предложих 7596 варианта..
    Уж големи разбирачи в секса има, пък за 1 цикъл не мгат да се усетят.. хах
    Теб ако както си стои гаджето ти и те пита всеки ден, през ден по видима причина дали си в цикъл приятно ли ще ти е?..

    Дарла, спри с истеричните си изказвания.
    И кво, ако на нея не й е до нищо и я нелегне и тя сама ще си каже, ама като не й се прави каква е 'файдата'..
    Или пък и без опити да го правят що трябва сама да си казва кога е цикъл и кога не. Това, че ти казваш ей така без причина не значи, че другите го правят... Повечето дори не го правят. Предвид, че те още не са правили секс и не са чак така сексуално близки.

    Спирам да пиша, тъпо е, омръзна ми.. няма смисъл.
    Аз казах как правят професионалистите :Р :Д
    Abe,maloumniko,da predstavi si kato si doide ve4er muja mi ot rabota i az ot vratata mu saob6atav "ei doide mi,daz nae6"..haha...mn qsno 4e ne ama kato mu se priiska ne6to a az zapo4na da se durpam toi pita kakvo mi e i az mn qsno 4e 6te mu kaja,6to da ne mu kaja...kakvo sramno ima da kaje6 na partniora si...nali ti e partnior....interesno ot kude stigna do izvoda 4e go kazvam "ei taka bez pri4ina",profesionaliste!!!!
    po temata-ak e nerazpolojena ne vijdam ni6to sramno da mu kaje,na vsqka jena i idva!

  21. #21
    Патко заспала, не ме обиждай!

    Толкова ли си глупава... ТУК СТАВА ДУМА за хора ВСЕ ОЩЕ НЕПРАВИЛИ секс и които не са се опознали чак толкова! Може все още да я е срам и да не се е отпуснала.. Не виждаш ли, че момчето пита даже как да разбере дали й е дошло! Тя ако щеше да му казва да го беше направила, а не човека да пише из форумите!

    Мен не ме интересува мъжа ти кво прави и как му отказваш, той пък сам ли не може да се усети.. пф.
    Аз поне не досаждам, а сам разбирам кога й идва!

    Като иска да я пита.. ама видимо му е неудобно затова по-добре сам да разбере. Пък и може да я притесни с тоя въпрос, щото има възможност тя да спече, че той мисли с оная си работа вече. Хора всякакви..
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  22. #22
    Не спорете за глупости,всеки си кара така,както си знае,нали?

    Към автора. Очевидно връзката ви не е чак толкова отдавна,щом не можеш да приказваш с нея за нещо такова. Тогава дали въобще ще 'ти пусне' ? При нас с приятеля ми имахме почти едногодишна връзка,преди да правим секс за пръв път,бяхме си много близки и разговаряхме на всякакви теми. Той още от първите няколко месеца знаеше кога горе-долу ми е цикъла,а в момент в който не му давах да ме докосва по дупето,той веднага схващаше защо. А и няма нищо срамно да си попиташ вместо да търсиш някакви знаци. За тях можеш да се оглеждаш по-късно като знаеш общо взето по кое време на месеца й идва.
    Why'd you go and break what's already broken..I try to take a breath but I'm already choking..How long till this goes away?

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    Патко заспала, не ме обиждай!

    Толкова ли си глупава... ТУК СТАВА ДУМА за хора ВСЕ ОЩЕ НЕПРАВИЛИ секс и които не са се опознали чак толкова! Може все още да я е срам и да не се е отпуснала.. Не виждаш ли, че момчето пита даже как да разбере дали й е дошло! Тя ако щеше да му казва да го беше направила, а не човека да пише из форумите!

    Мен не ме интересува мъжа ти кво прави и как му отказваш, той пък сам ли не може да се усети.. пф.
    Аз поне не досаждам, а сам разбирам кога й идва!

    Като иска да я пита.. ама видимо му е неудобно затова по-добре сам да разбере. Пък и може да я притесни с тоя въпрос, щото има възможност тя да спече, че той мисли с оная си работа вече. Хора всякакви..
    ami ako q e sram da mu kaje,4e to4no sega nqma da go ogree za 1vi put,za6toto i e do6lo,bi sledvalo da q e sram izob6to da pravqt seks taka,4e do nikakva blizost nqma da se stigne.
    P.S.-ne te ubijda,ama istinata boli!

  24. #24
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    как да разбера дали е в цикъл?


    ПИТАИ Я!!!!!!!!
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  25. #25
    ili q pitai nai lesno e
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    Е то се вижда бе.
    Като и дойде може да и се сменя често настроението. Някои стават много избухливи. Други по това време много се разгонват. Предполагам може да ти спомене, че я боли корем. Стоят по-свити. Не са чак така скокливи и игриви както обикновено. Може да ходи до тоалетна по-често. Гърдите се надуват и стават дооста яки ;р, Като е опипваш по дупето (малко по ниско) тя превръзката се напипва понякога според зависи колко е голяма (т.е. в кой ден е), в такива дни се носят женски боксерки, огледай дупето й имат разлика от прашките как стоят, гледай я как става като седнете - стават понякога по-бавно и внимателно да не се оцапат (според зависи в кой ден е).
    Това се сещам в момента, признаци бол
    Бъди наблюдателен, ама не се втренчвай ся де :P
    +1111 ili q pitai nai lesno e

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си