.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Тест за бременност - запитване

    Добър ден,
    в тестовете за бременност пише, че показват отговор `след първият ден от закъснението на цикъла`. Знаете ли дали ако все още не е време за цикълът ми, да речем седмица преди него, но имам симптоми и съмнения, то теста би показал верен отговор. Благодаря предварително

  2. #2
    Голям фен Аватара на dami666
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    511
    Ако не ти закъснява няма смисъл от тест..не ми се вярва да отчете правилно..може да разбереш след закъснението..пък и то е един от първите симптоми на бременност.И..дано нямаш бебче..късмет
    Believe in yourself.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от dami666
    Ако не ти закъснява няма смисъл от тест..не ми се вярва да отчете правилно..може да разбереш след закъснението..пък и то е един от първите симптоми на бременност.И..дано нямаш бебче..късмет

    ъъ, благодаря ти, но кой каза, че не бих искала бебче?! защо ми пожелаваш да нямам?!
    както и да е
    ще се радвам и на други мнения

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от zapitvane
    Цитирай Първоначално написано от dami666
    Ако не ти закъснява няма смисъл от тест..не ми се вярва да отчете правилно..може да разбереш след закъснението..пък и то е един от първите симптоми на бременност.И..дано нямаш бебче..късмет

    ъъ, благодаря ти, но кой каза, че не бих искала бебче?! защо ми пожелаваш да нямам?!
    както и да е
    ще се радвам и на други мнения
    Теста отчита и 2 седмици след половия акт )
    Пожелавам ти да имаш бебче,важното е да го искаш


    Болка е,когато ме докосваш.Лудост е,когато съм сама.Силна съм,когато ме обичаш.Търся те във всичко на света.

  5. #5
    благодаря ви!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си