.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Скъсан презерватив.Името на контрацептивите?

    Така...историята е в заглавието на темата...за съжаление дори кондоми от 1.10 лв се късат лесно от ноктета Та много моля ако някой знае името на контрацептивите които се пиеха до 3 дена след злополуката. МОля нека го каже. или ако имате сайт с такава информация за противозачатъчни.

  2. #2

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Къде ли не!
    Мнения
    54

    здр

    ЕСКАПЕЛ

  3. #3
    Аватара на LiloTa
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    B`aDa`3aeDHo`C`Te5
    Мнения
    725
    Бе то че туй хапче тъпото дет еб*ва организма на жената (момичето) се казва Ескапел е тей,ама не мога да разбера дали имаш понятие какво точно са противозачатъчните...Тея хапчета (Ескапел) са САМО когат е имало акт без никакви средства или кондома са е скъсал (както е в случая) а противозачатъчните-те се пият по 1 система (21 дена пиеш,8-почивка) и тогава момчето може да свършва на воля в момичето,без да се притеснява,че тя ще забременее (има шанс ама е 1:1 000 000)


    "Всеки среща самотата по пътя си,но за някой тя е целият им път..."

  4. #4
    Guest

    Re: здр

    Цитирай Първоначално написано от Meri_007
    ЕСКАПЕЛ

  5. #5
    първо мерси! второ да знам какво са. интересувал съм се и то много но не съм намирал никакви имена. Та само ескапел ли е? все пак може да няма в аптеката точно от тея.

  6. #6
    Guest
    то е едно хапченце,и мисля че е около 30 лева не съм ползвала така съм чела и така са ми казвали,но би трябвало да го има във всяка аптека

  7. #7
    Аватара на LiloTa
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    B`aDa`3aeDHo`C`Te5
    Мнения
    725
    Цитирай Първоначално написано от V1
    първо мерси! второ да знам какво са. интересувал съм се и то много но не съм намирал никакви имена. Та само ескапел ли е? все пак може да няма в аптеката точно от тея.

    Радвам се че знаеш,малко са тези като тебе..вече.За Ескапел-да само тези на пазара.Преди имаше едно Постинор ама го спряха...Иначе заповядай линк: http://sopharmatrading.bg/bg/?sectio...e_product&id=8

    ама...от сега искам да кажеш на мацката че едно поне 4-6 месеца ще й бъдат мн нередовни гостите от червен бряг,от личен опит ти казвам!


    "Всеки среща самотата по пътя си,но за някой тя е целият им път..."

  8. #8

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    е как къде?! при Чичко_Полицай !! ;)
    Мнения
    2 764
    Ескапел е хапчето .. ии да .. химия е и е*ава майката на целия огранизъм .. ноо случва се, какво да се прави .. Аз съм го пила само веднъж (преди няколко дни.........) .. иии .. знам ли .. Ии прочети листовката!! .. Ако мацката го повърне до 3 часа след приемането му, трябва да вземе второ!! .. Ии да .. около половин година цикъла е адски нередовен до колкото знам .. иии първите няколко дни след като го приеме може да се чувства неразположена .. може да я боли глава, коремм .. иии струва около 27 - 30 лева ..
    Когато правиш нещо с любов, ти го правиш завинаги.

    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Diablue{F}
    Цитирай Първоначално написано от V1
    първо мерси! второ да знам какво са. интересувал съм се и то много но не съм намирал никакви имена. Та само ескапел ли е? все пак може да няма в аптеката точно от тея.

    Радвам се че знаеш,малко са тези като тебе..вече.За Ескапел-да само тези на пазара.Преди имаше едно Постинор ама го спряха...Иначе заповядай линк: http://sopharmatrading.bg/bg/?sectio...e_product&id=8

    ама...от сега искам да кажеш на мацката че едно поне 4-6 месеца ще й бъдат мн нередовни гостите от червен бряг,от личен опит ти казвам!
    Tova 4e 6te i bydat neredovni gostite zavisi ot organizma!Az pih predi 4 meseca i da ti kaja mi idva absoliutno redovno na datata !Ne pri vseki se razmestva, no e vazmojno razbira se!Moje6 da se o4akvat mn strani4ni reakcii......i ne zabravqi 4e tova hap4e ne e hubavo da se priema 4esto.....taka 4e vnimavaite..i predi mom4eto da svyr6i proverqvaite !
    A.D.I.D.A.S.

  10. #10
    Diablue{F}

    благодаря за инфото. това търсех. под нередовен..какво имаш предвид в смисъл до каква степен. просто подранява и закъснява с по3-4 дена или какво?

  11. #11
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    stiga s toq eskapel be hora ne razbirate li strani4nite efekti

  12. #12
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Тцтцтц, а си мисля, че ясно е указано да се внимава адски много с ноктите при отварянето и ползването на презерватива! Народе, цената на презерватива не определя устойчивостта му към остри предмети! Ако ще 50 лв. парчето да е, пак ще се скъса от нокти.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  13. #13
    Аватара на bazzil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Между краката на майка ти
    Мнения
    238
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    stiga s toq eskapel be hora ne razbirate li strani4nite efekti
    Ми баце ако стане белята ко ще се прави, дай ми по-добър вариант?? Или Ескапел-а, ако ако изтекът 3-те дни, тряа имат кинти за аборт. Апак аз знам и др начин за аборт ама ме мързи да пиша !
    За теб аз съм единствен, всеки след мен е пореден!!

  14. #14
    ако се наложи ще те карам да пишеш .. така днеска зехме ескапел пи го и остава да чакаме 5 дена

  15. #15
    Аватара на MiSs_DioR_CheRiE
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    ... Some happy place ...
    Мнения
    451
    Цитирай Първоначално написано от bazzil
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    stiga s toq eskapel be hora ne razbirate li strani4nite efekti
    Ми баце ако стане белята ко ще се прави, дай ми по-добър вариант?? Или Ескапел-а, ако ако изтекът 3-те дни, тряа имат кинти за аборт. Апак аз знам и др начин за аборт ама ме мързи да пиша !
    Ami , bace , shto ne vzemete da se pazite po-dobre . Za vas golqma rabota stanal gafa kvo tolkova she pieme tam edno escapelle i tolkova . Emi da ama ne e taka . Tva ti precakva hormonite za dosta dulgo vreme , koeto ne e shega rabota !
    Jenata e kato debalansiran kur6um. Vliza prez surceto, minava prez djoba, i ti izliza prez nosa!!! Pp

  16. #16
    Аватара на LiloTa
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    B`aDa`3aeDHo`C`Te5
    Мнения
    725
    Цитирай Първоначално написано от V1
    Diablue{F}

    благодаря за инфото. това търсех. под нередовен..какво имаш предвид в смисъл до каква степен. просто подранява и закъснява с по3-4 дена или какво?
    ами...да..Но както казаха не винаги става но в повечето случаи...При мен всеки месец на мн странни дати ми идваше-през 18,25,30 дена че и нагоре...Друг път внимавайте


    "Всеки среща самотата по пътя си,но за някой тя е целият им път..."

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от MiSs_DioR_CheRiE
    Цитирай Първоначално написано от bazzil
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    stiga s toq eskapel be hora ne razbirate li strani4nite efekti
    Ми баце ако стане белята ко ще се прави, дай ми по-добър вариант?? Или Ескапел-а, ако ако изтекът 3-те дни, тряа имат кинти за аборт. Апак аз знам и др начин за аборт ама ме мързи да пиша !
    Ami , bace , shto ne vzemete da se pazite po-dobre . Za vas golqma rabota stanal gafa kvo tolkova she pieme tam edno escapelle i tolkova . Emi da ama ne e taka . Tva ti precakva hormonite za dosta dulgo vreme , koeto ne e shega rabota !
    А аз пих вапросното хап4енце и ни6то ми няма6е на хормоните при всеки е разли4но според мен
    Толкова те търсих,че земятя заприлича цялята на теб,толкова те исках,че нарекох с името ти всяка моя вещ.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си