.
Отговор в тема
Страница 3 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 150
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от FOREVAR_ALONE
    ... vednaj raspravq6 kak kato zavar6i 6te hodi zad granica i 6tqla da iskarva pove4e pari ot kolkoto v balgariq.mejdy4asiqta v dvora na u4ili6teto se razhojda suteniora i ae nqmam dumi napravo
    ... и после завършват като тази тук (прати й го ако искаш това сайтченце, то шанс да й влезе акъла в главата няма, ама от проба не боли).

  2. #52
    Цитирай Първоначално написано от Magi4eska_Kiss
    Цитирай Първоначално написано от ~LaDy_Dy~
    Пропаднала работа.......
    +1

  3. #53
    Аватара на Carmen_Kass
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Градът на скучаещите милионери
    Мнения
    1 478
    Цитирай Първоначално написано от InSoMniA_F
    Цитирай Първоначално написано от jotitu
    абе вас кво ви интересува кой с кого се ебе???

    подкрепям !!! \/
    +1...
    http://princessmagazine.tumblr.com/ --> my blog
    Препоръки,мнение,критика...

  4. #54
    Животът си е техен... да го съсипват както си искат.
    Аз съм една нормална ненормалница, с амбиции да стане побъркана! Кой в моя свят определя кое е вярно и кое не?

  5. #55
    Да,виждам всеки ден.Мисля,че са избрали грешната мода,по която са поели.
    Не знам защо,ама имам чувстото,че и ти си от тези..
    offline forever!

  6. #56
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Хах, не се вълнувам от тях, като повечето, които само ги обсъждат и т.н Пълен игнор... до толкова , че даже не забелязвам присъствието им по улиците, кафенетата и т.н
    Иначе.. да, жал ми е за тях, но.. не ми и дреме, те са си избрали този начин на живот
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #57
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    ами жал ми е за тях
    +1 пфф..тая тема ми напомня за едно момиче от бившия ми клас,още от 12 годишна ни разправяше как са я чукали и т.н и всеки ден се фукаше,че била бременна и т.н(тва вече беше в 7 клас) ии ние ест.не и повярвахме- и всe и викаха"курво,курво".. Та имаше тя най-добра приятелка(момиче от нашия клас на име Марина) и тя и се върза на акъла й,и стана такава..даже сега е пак в моя клас тази Маринa.Ии на скоро ни разпраяше на целия клас,че "курвата" правила аборт след аборт.. .Първо си помислих,че всичко казано по нейн адрес може да са само слухове..но пък един фр имаше и снимки в тела си как му духа а тя e била само на 13 пфф бахти а като си помисля,че вече всяка втора пикла става такава..много е тъпо наистина..вместо да си изживее детските години..те се занимават с доста сериозни и отговорни неща ..пфф божее..
    Желязна Девица

  8. #58

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив/Фитнес Клуб Масъл Арт
    Мнения
    151
    Цитирай Първоначално написано от ~LaDy_Dy~
    Пропаднала работа.......



    Lord Give Me A Sign

  9. #59
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от alehole
    Mnenieto mi e losho .. No neznam kak bez da poznavash nqkoi mojesh da opredelish che e k***a samo kato go poglednesh .. Na tva nai se draznq .. ebasi moje da e oble4ena po sqkaf nachin i da ne e k***a .. slojna tema e a v momenta me murzi da mislq
    Syglasna sym

  10. #60
    Цитирай Първоначално написано от {SeXy_BaBy}
    Цитирай Първоначално написано от alehole
    Mnenieto mi e losho .. No neznam kak bez da poznavash nqkoi mojesh da opredelish che e k***a samo kato go poglednesh .. Na tva nai se draznq .. ebasi moje da e oble4ena po sqkaf nachin i da ne e k***a .. slojna tema e a v momenta me murzi da mislq
    Syglasna sym
    + 1
    „Граници? Никога не съм виждал такива, но съм чувал, че съществували в умовете на повечето хора” - Тур Хейердал

  11. #61
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Ебати, само аз ли ги харесвам?
    Левски шампион але але!

  12. #62
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Ебати, само аз ли ги харесвам?
    I az im se kefq. Nqkoi nqma li da me zapoznae s takiva?
    Eating isn't cheating - Arnold

  13. #63
    Да основем официален фен-клуб на малките курвички! Ура! Сигурен съм, че за нула време ще се появят много желаещи за членове..... на този нов фенклуб!

    Всеки може да намаже жена си с ягоди и сметана. Бъди българин - НАМАЖИ Я С БОБ И ЛЮТИ ЧУШКИ!!!

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от ~LaDy_Dy~
    Пропаднала работа.......

  15. #65
    е чак пък пропаднала работа. щом имат компютри и пишат из форума значи не са чак токова..
    Животът е едно въртящо се колело, което ни увлича в своите движения. Поглеждайки през него, ние разбираме смисъла на нашето съществуване. За съжаление не всеки успява да интерпретира правилно видяното, което е отражение на самия него.

  16. #66
    Guest

    ..

    тва за мен са изпаднали хора,няма упправия за тех...

  17. #67
    Или да ги наречем "КваРтаЛниТЕ ПрИнЦеСКиИ" ? На мен лично ми е гадно да гледам как някоя 13 годишна пикла облечена като стриптизьорка.Тъпо е,те повечето са недорасли,поне да имаше какво да показват...
    Нормални момичета убер алес
    we give it all.

  18. #68
    а бе кво сте тръгнали сички да плюете бе . Момичетата тука сякаш не се обличат така че да привличат вниманиоето ! - Обаче кво става - те са нормални а около тях които правят същото са курви . Смешни сте ми бе .

    Ми момчетата - " Жал ми е за тях " . А бе кво се прайте на примерни , пред хора дето дори не сте виждали бе ( тука в форума ) . Като видите някой келеш на по 14-5 облечена по така и веднага подсвирквате и почвате да говорите " ше я скъсам тая " .. и т.н. . А да не говорим че повечето са ебали момичета под 15 години ...........
    http://www.impulse.bg/Xtuning

    ТУКА ГЛЕДАЙ !!! >> http://goparty.myminicity.com/ << ХОРА ПОМАГАЙТЕ



    My Only Love

  19. #69
    Цитирай Първоначално написано от Xtuning
    а бе кво сте тръгнали сички да плюете бе . Момичетата тука сякаш не се обличат така че да привличат вниманиоето ! - Обаче кво става - те са нормални а около тях които правят същото са курви . Смешни сте ми бе .

    Ми момчетата - " Жал ми е за тях " . А бе кво се прайте на примерни , пред хора дето дори не сте виждали бе ( тука в форума ) . Като видите някой келеш на по 14-5 облечена по така и веднага подсвирквате и почвате да говорите " ше я скъсам тая " .. и т.н. . А да не говорим че повечето са ебали момичета под 15 години ...........
    Ne govorim za oblekloto
    ~Remember,remember...25th of November~

  20. #70

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Село Бръкни Дълбоково
    Мнения
    14
    Преди имаше ебачи, а ся има зяпачи!
    Толкоз много момчета, а толкоз малко живот!
    I won't deny it I'm a straight ridah
    You don't wanna fuck with me

  21. #71
    Цитирай Първоначално написано от Fuckin_Crazy
    Преди имаше ебачи, а ся има зяпачи!
    Ам те са толкоз малки че стават само за гледане.

  22. #72

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумень
    Мнения
    450
    Прекалено голяма важност ще им отдам ако имам мнение за тях.. и все пак имам но то се препокрива със изказаните до сега

  23. #73
    обратният въпрос ще е по-точен
    Skype: hungry_vampire_f

  24. #74
    Аватара на Iv4eTy
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Там, където е сърцето...
    Мнения
    1 569
    Цитирай Първоначално написано от alehole
    Mnenieto mi e losho .. No neznam kak bez da poznavash nqkoi mojesh da opredelish che e k***a samo kato go poglednesh .. Na tva nai se draznq .. ebasi moje da e oble4ena po sqkaf nachin i da ne e k***a .. slojna tema e a v momenta me murzi da mislq
    Не съм напълно съгласна, ако едно момиче има малко самоуважение няма да се облича като к*рва... Пък и напоследък повечето го правят умишлено... сега е модерно да си облечена като магистралка....
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true... Follow me and I'll take you there..

  25. #75
    Хахахахахахаа еее какво толкова без тях няма да е интересно,пък и к'во сте седнали да им праите сметка на тях,правете си на вас,негледайте в чуждата паница.Пък и както обичам даказвам:"ОБИЧАМ КУРВИТЕ,НО НЕ И КУРВЕНСКИТЕ НОМЕРА"

    П.П.Мимиче съм ...имам такива познати
    Веднъж свалих американски бомбандировач,като го посочих с пръст и казах БУМ!!!: ) xixixixi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си