.
Отговор в тема
Страница 4 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 150
  1. #76

    Re: ..

    Цитирай Първоначално написано от B.D.S
    тва за мен са изпаднали хора,няма упправия за тех...

  2. #77
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Tuka nqma li malki kurvichki?
    Eating isn't cheating - Arnold

  3. #78
    Аватара на DjuDjiTo
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    BurGasSs 8-)
    Мнения
    326
    Цитирай Първоначално написано от sladkъ_mackъ
    mnogo sa ne gi ponasqm tiq kurvenca nito kvartalnite i propadnalite,nito "elitnite" deto gledat da se dvijat s bogata64eta... no ima gi mnogo tova e e ima i mnogo svestni momi4eta razbira se
    +1

  4. #79
    Аватара на FakeyFake
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    49
    Моето мнение е че трябва да удовлетворяваме сички техни желания...Все пак трябва да сме всеотдайни граждани и да помагаме на ближните си сънародници без значение дали са малки или курвички или малки курвичи (rofl)
    My end
    It justifies my means
    All I have to do is delay
    I'm given time to evade
    The end of the road is my end
    It justifies my means
    All I have to do is delay
    I'm haven't time to evade
    THE END OF THE ROAD!

  5. #80

    Re: Малки курвички

    Цитирай Първоначално написано от IvOnDa
    срещате ли често малки курвички по улиците(или познавате ли такива) и по какво ги познавате?Какво е мнението ви за тях...
    ooo boje kolko takiva poznavam prosto ne istovo moito daskalo e b1kano s tqh
    АБЕ ВИЕ МАЛОУМНИ ЛИ СТЕ ?! Ние тука да не сме гадатели, че да ви кажем дали сте бременни? Толкова ли е трудно да отидете и да си купите един ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ ?! там е отговора... не в сайта... !!!

  6. #81
    Пропаднала работа.......

  7. #82
    Цитирай Първоначално написано от ~LaDy_Dy~
    Пропаднала работа.......
    +1 мразя курвите.. но нали и такива тряя да има
    След усилено едномесечно търсене намерили в храсталак мъртъв световният шампион по криеница...

  8. #83
    Адски мн ме дразнят,направо не ги понасям,особено тия малките дето си мислят,че като са на 14 и спят с всеки срещнат са голямата работа

  9. #84
    Аватара на Scouse
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    460
    в класа ми е пълно .... даже ена разправя как щела да се жени...а е на 17 години

  10. #85
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    stz/Varna
    Мнения
    719

    Re: Малки курвички

    Цитирай Първоначално написано от IvOnDa
    срещате ли често малки курвички по улиците(или познавате ли такива) и по какво ги познавате?Какво е мнението ви за тях...

    Има ги, и то мнооооо
    ~ EviL DeViL ~




  11. #86
    Ako govori6 za kurvi na koito tova im e rabotata prosto syjelqvam,4e sa prenudeni da sa takiva.Ne vqrvam da sa gordi s tova.A ako govori6 za kurvi 6toto taka im haresva tva si e li4no tqhna rabota,tova sa momi4eta koito ne gledat v perspektiva.Koi 6te iska seriozna vrazka s momi4e opravqno ot celiq grad,no poneje sa s takiva umnstveni vazmojnosti i saotvetno tova e krainiq rezultat mislq,4e 6te se osaznaqt dano samo ne prekaleno kysno.No neka ne badem jestoki vsi4ki sme hora
    Да не говориш с човек,с когото може да се говори, значи да изгубиш човека;да говориш с човек,с когото не бива да говориш, значи да губиш думите си.Умният човек не губи нито човека,нито думите си.

  12. #87
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    оооо браво за темичката...така за мен те са повече от тъпи и надути!Адски много ги мраза....като вида по улицата неква си там дет сичко и излиза а е ебати селянката много обичам да се заяждам с тях....много ме дразнят и са пропаднали до крайна степен...знам че секи може да избира къф да е ама тва не ми пречи да ги мраза! много са зле и по добре да не ми се мяркат пред очите! Тъпи курвета!

  13. #88

    ...

    4e te du6o sa popat i nad pyt jalko za tqh a ne iskam da znam kakvi sa roditelite im 6tot tova prosto e jalko i tragi4no za sajalenie broqt im se oveli4ava ...
    98% оТ млАдОто ПокОлЕНие сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 2% КоиТо Я мРазЯт, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си !!!

  14. #89

    ...

    Absolutno mn i perfektno prav si ... Oba4e te ne go osaznavat
    98% оТ млАдОто ПокОлЕНие сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 2% КоиТо Я мРазЯт, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си !!!

  15. #90
    Познавам много и ми е жал за тях.Толкова са зле , че си мислят , че като се пускат на всеки са интересни.

  16. #91

    Re: Малки курвички

    Цитирай Първоначално написано от IvOnDa
    срещате ли често малки курвички по улиците(или познавате ли такива) и по какво ги познавате?Какво е мнението ви за тях...
    Познавам за жалост....Знам само, че никой не гледа добре на този тип поведение.....
    Arbeit macht frei!

  17. #92
    Da be navsqkade se napalni s kyrvi4ki deto gi la6ka koito gi hvane , a posle varvi si hva6tai gaje lo6a rabota Ama ot druga strana e dobre 6toto sq kato stanat legalni pupli4nite domome moje da vratna golqma dalavera s kurvi4kite xixixiixixiixixi

  18. #93
    Ивонда - все още не съм срещнал теб

  19. #94
    Голям фен Аватара на lwsu
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Сф
    Мнения
    604
    Цитирай Първоначално написано от IceCold{Frozen`Heart}
    Еми жал ми е за тях. Имам една съседка, която е на 14 год. и е бременна в 4 месец и ще роди бебето, пък познавам една друга дето е правила секс с половината град(не и плащат, прави го за удоволствие! ) и са я били 5-6 пъти за това, че е спала с не когото трябва, а са ми казвали, че по едно време била лепнала нещо, но май се е оправила.
    ама на тебе много неща ти казват начи...
    Do you speak Salsa? .......

  20. #95

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In Devil's Castle
    Мнения
    1 166
    може би не са наясно със последиците от действията си...много са лекомислени
    someone else...

  21. #96
    Цитирай Първоначално написано от EMO_ULTRAS
    Тука всички момичета пишат мнения "анти" ,ама ,като се има предвид ,че 99 % от тях са точно такива ...

    мдае, верно
    най-любимото ми е някаква мадама с ФИиИЕйшЪн НикКкКк да почне да кълне упорито, и да си вярва при това

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  22. #97
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    645
    Цитирай Първоначално написано от Scouse
    в класа ми е пълно .... даже ена разправя как щела да се жени...а е на 17 години
    Ъъ...и е курва,щото ще се жени?! Уау.А я се сетете,че миналото поколение всички само са чакали да завършат и са се женели.И по какво лепите етикета "курвичка",моля?Ако е със слънчеви очила,яке с пух по яката или може би тесни дънки?Ако си общува свободно с момчетата и не се движи като кокошка на групички само с женски?Айде аман от злобари,никой не може да каже за едно момиче курва ли е или не,ако не е чул поне разсъжденията му,ако не е разбрал наистина какво го вълнува...Колко съм патила от такива "бързи" етикети просто не е истина...

  23. #98
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    draznqt me,mn gi psuvam
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  24. #99
    вече от малки започват да са такива. Обличат се като за магистралата.
    А и веднъж виждах момиче и момче, най-много да бяха в 4 клас да се целуват на центъра на града. Това направо беше много грозно.

    Ако не знаеш, защо искаш определено нещо, значи изпълняваш нечие чуждо желание!!!

  25. #100
    много са забавни тия

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си