.
Отговор в тема
Страница 5 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 150
  1. #101
    Аз обичам малки курвички, особено ако са от "левски"

  2. #102
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    майна таууун :)
    Мнения
    343
    Много са жалки и смешни. Виждам ги всеки ден и ме е гнус от тях.

  3. #103
    Две думи имам да кажа за тях само:
    No comment...

  4. #104
    Има всякакви хора, но не мисля, че е редно да се месим.. Все пак това си е тяхна работа с кого и защо правят секс..


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  5. #105

    A Be Ei nA KFi Se PRaIte Si4kITe

    A TYkA PolYfINaTa DetY NApIsAxA 4e gI saJaLqFat sA sa6tiTe // KfO mI oBli4alI se raZgOLeNy Mi EDO mOmi4E KAtY imA kFo Da POkAje 6tO Da NE POkAZfA !!! eBaLi Se A sA na po 13 mI kaTy IMaT tAKaF NaGon 6To PA DA nE sI dOsTAfQT YDoFoLStFiE !!! iNT SE sAmY oT BaTkOFcI i Dre6kI ...... NQmA NI6tY lO6y Da Se GRiJaT za viDa Si A zA BaTKofCitE NqkOi MOmi4EtA sI paDat po pO vAZrASTni MaJE KfI Ste fIE ZA Da Si SAdItE pOGlEDnEte sI fa6iQ jIVot i nE sE mEseTe F 4YjDIq !!!!!! to Pa mi PiSnA 8 stAnICi I Si4ki gi hRAnAt !!!
    hey ela i me celuni hei ela i me upani hey hayde 4ao ne mi trqq6 ve4e hayde 4ao vremeto ti izte4e

  6. #106
    Аватара на Puky
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    НякъДе Там ... В Club Mania In Sunny Beach .. :P
    Мнения
    841
    Аз днеска станах свидетелка на две курви (те са в 6 клас аз в 7 ако дойде в моя град ще направите много голяма разлика между 6 и 7 клас ...6 клас пропадат и след тях следват още.. ) ... днес две момичета си седяха в кафенето и аз бях с гръб , но бях с едни мой приятелки и те " я я виж Катя и Филипина седнаха до 24 годишни момчета .." .. Аз се обърнах и видях че почанаха да се натискат и да се целуват ... а пък момчетата ги познавам (от нашите .. иначе нямам работа с толкова големи ) и са много харни .. а пък тее момичета само като лигли и пикли и курви можете да ги запомните.. Много пропаднало поколение идва направо ми става жал..
    Sex Is Not The Answer . . . "Sex" Is The Question "Yes" Is The Answer . . .
    WwW.ImPulSe.Bg/Puky

  7. #107
    Цитирай Първоначално написано от thegirl90
    вече от малки започват да са такива. Обличат се като за магистралата.
    А и веднъж виждах момиче и момче, най-много да бяха в 4 клас да се целуват на центъра на града. Това направо беше много грозно.
    Ти какво се оплакваш, аз веднъж видях в трамвая две момиченца 4-ти клас да се целуват....
    Arbeit macht frei!

  8. #108
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от The Jew
    Цитирай Първоначално написано от thegirl90
    вече от малки започват да са такива. Обличат се като за магистралата.
    А и веднъж виждах момиче и момче, най-много да бяха в 4 клас да се целуват на центъра на града. Това направо беше много грозно.
    Ти какво се оплакваш, аз веднъж видях в трамвая две момиченца 4-ти клас да се целуват....
    Вие кфо0 се оплаквате аз видях ф парка на 1 пеика 2 момчета ф хубав слънчев ден с много хора ф парка и тия 2те момчета се целуваха не бяха по големи от 4-5ти клас макс бех откачил от нерви

  9. #109
    Цитирай Първоначално написано от go71n
    Цитирай Първоначално написано от The Jew
    Цитирай Първоначално написано от thegirl90
    вече от малки започват да са такива. Обличат се като за магистралата.
    А и веднъж виждах момиче и момче, най-много да бяха в 4 клас да се целуват на центъра на града. Това направо беше много грозно.
    Ти какво се оплакваш, аз веднъж видях в трамвая две момиченца 4-ти клас да се целуват....
    Вие кфо0 се оплаквате аз видях ф парка на 1 пеика 2 момчета ф хубав слънчев ден с много хора ф парка и тия 2те момчета се целуваха не бяха по големи от 4-5ти клас макс бех откачил от нерви
    моляяяяяяяяяя ?!?!?!? WTF вие ме разбихте
    и btw как от темата за курвите, се мина на това как малки деца (та то и обратни) се целуват ?!? o.O

  10. #110
    ooo za Jalost nqvsqkude ima momicheta tip ''malki kurvi'' ... makar,che tfa e nekwo psevdo izmislica,zashtoto ne moje oshte da si devstvena i se pak da se wodish ''kurva'' ... ddz .... taKiva momicheta stavat sichki hodeshti po propadashtite za jalost detski discoteki i t.n...Jalko e , che mnogo burzo degradirat vsichki ...

  11. #111

    Re: Малки курвички

    Цитирай Първоначално написано от IvOnDa
    срещате ли често малки курвички по улиците(или познавате ли такива) и по какво ги познавате?Какво е мнението ви за тях...
    dolni mazni propadnali sa6testva otrepki ,koito nesi zaslyjava da jiveqt

  12. #112
    тъпи момичета който незнаят кфо прават
    Каж1 и че пАк щ3 заКъSн33ш!ОбяСн1 и ч3 ОsТаwаш S MeN,ЗащОтО Т1 и Аз ТрЯбwА Da S3 ля-ля-ля!!!

  13. #113
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    майна таууун :)
    Мнения
    343

    Re: A Be Ei nA KFi Se PRaIte Si4kITe

    Цитирай Първоначално написано от TeKiLaSuNrIsE
    A TYkA PolYfINaTa DetY NApIsAxA 4e gI saJaLqFat sA sa6tiTe // KfO mI oBli4alI se raZgOLeNy Mi EDO mOmi4E KAtY imA kFo Da POkAje 6tO Da NE POkAZfA !!! eBaLi Se A sA na po 13 mI kaTy IMaT tAKaF NaGon 6To PA DA nE sI dOsTAfQT YDoFoLStFiE !!! iNT SE sAmY oT BaTkOFcI i Dre6kI ...... NQmA NI6tY lO6y Da Se GRiJaT za viDa Si A zA BaTKofCitE NqkOi MOmi4EtA sI paDat po pO vAZrASTni MaJE KfI Ste fIE ZA Da Si SAdItE pOGlEDnEte sI fa6iQ jIVot i nE sE mEseTe F 4YjDIq !!!!!! to Pa mi PiSnA 8 stAnICi I Si4ki gi hRAnAt !!!
    Оф, вземи се гръмни, но първо се научи да пишеш. Мога да ти кажа, че не съм правила секс на 13 години, а го направих на 18 и с този човек съм вече година и 7 месеца. И мисля, че не съм нито пропаднала, нито курва, нито каквато и да е било. А ти, че си малка неграмотна курвичка и защитаваш себеподобните си не ме тресе. Ние останалите имаме мнение за тях и то е отрицателно.

  14. #114
    Апф ... мале ... незнам кое е якото да си курва ... и изобщо що го правите ? Какво удоволствие ви доставя да сте курви? съсипвате си живота ... аааа жалки сте ... и както и да е ето ви част от текст на рап песен, който аз и 1 приятелка измислихме специално за такива като вас:
    --- ... Жалка си и в мене предизвикваш съжаление
    и не аз съм виновна за твоето падение...
    Не ме интересува с кои балъци се събираш
    И изобщо не ми пука с кой тъпак ше се прибираш... --- Само не искам изказвания като ` ти на голяма рапърка ли се праиш` и тем подобни! ПЗ за всички курви с тоя куплет!
    I JUST PLAY WITH STYLE
    http://prize.bg/parkourgirlss

  15. #115
    Цитирай Първоначално написано от beti_niki
    тъпи момичета който незнаят кфо прават
    po skoro koito ne znaqt kakvo iskat
    I JUST PLAY WITH STYLE
    http://prize.bg/parkourgirlss

  16. #116
    Аватара на PollyPoi
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    По света и у нас :)
    Мнения
    524

    Re: Малки курвички

    Цитирай Първоначално написано от IvOnDa
    срещате ли често малки курвички по улиците(или познавате ли такива) и по какво ги познавате?Какво е мнението ви за тях...
    Oooo razbira se 4e sre6tame ta te sa navsqkude i po vsqko vreme
    Цитирай Първоначално написано от comics
    Ела при мен, аз знам какво да правя

  17. #117
    ko da kaja..To sqko pokolenie se po izpadnaolo az se 4ydq za sestra mi koqto e na 5 dokato stane na 12 kvo 6te e dali ve4e tazi "moda" 6 e izt1rkala..
    When I’m on the floor….The music takes over…I go somewhere….Somewhere far from,everyone and everything This is where I need to be Sometimes I just wanna Break free and let of some steam...

  18. #118
    Често.. и както казаха вече жал ми е за тях. Боже, те дори не знаят какво правят.
    А на втория въпрос е тъпо да отговарям - няма как да не познаеш една курвичка-те не се крият много, много...

  19. #119
    Аватара на Scouse
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    460
    Цитирай Първоначално написано от Mirelchetoo14
    Цитирай Първоначално написано от Scouse
    в класа ми е пълно .... даже ена разправя как щела да се жени...а е на 17 години
    Ъъ...и е курва,щото ще се жени?! Уау.А я се сетете,че миналото поколение всички само са чакали да завършат и са се женели.И по какво лепите етикета "курвичка",моля?Ако е със слънчеви очила,яке с пух по яката или може би тесни дънки?Ако си общува свободно с момчетата и не се движи като кокошка на групички само с женски?Айде аман от злобари,никой не може да каже за едно момиче курва ли е или не,ако не е чул поне разсъжденията му,ако не е разбрал наистина какво го вълнува...Колко съм патила от такива "бързи" етикети просто не е истина...
    Ми ако според теб е нормално да си имаш гадже, което му разправяш колко го обичаш и го сменяш през две седмици..... и като отидеш на
    дискотека без него се натискаш с друг.... и ше се жениш на 17 години за 25 годишен "олигофрен" ,който щом се е хванал с теб сметай колко е отрепан... и ако тва е нормално добре ок...според мен не е !!!
    освен тфа повечето вмомичета в даскалото ми са напиват кат прасета и ходат кат некви недо****ни крави в даскало и ако ти не си съвестен мое да си легнеш и да я опраиш без проблем,да са напраиш на големия дъзар , тфа имах предвит....
    не че да изглейдаш добре и да се даржиш по разкрепостено е курварско... съвсем не

  20. #120
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Я ни кажи колко е oтрепан 25 годишния, който се е хванал със 17 годишно пиче, щото аз лично не мога да се сетя?
    Левски шампион але але!

  21. #121
    Еми да познавам. Половината 7 и 8 класнички се шлякат кат невидели

  22. #122

    Re: A Be Ei nA KFi Se PRaIte Si4kITe

    Цитирай Първоначално написано от maini4ka_sladka
    Цитирай Първоначално написано от TeKiLaSuNrIsE
    A TYkA PolYfINaTa DetY NApIsAxA 4e gI saJaLqFat sA sa6tiTe // KfO mI oBli4alI se raZgOLeNy Mi EDO mOmi4E KAtY imA kFo Da POkAje 6tO Da NE POkAZfA !!! eBaLi Se A sA na po 13 mI kaTy IMaT tAKaF NaGon 6To PA DA nE sI dOsTAfQT YDoFoLStFiE !!! iNT SE sAmY oT BaTkOFcI i Dre6kI ...... NQmA NI6tY lO6y Da Se GRiJaT za viDa Si A zA BaTKofCitE NqkOi MOmi4EtA sI paDat po pO vAZrASTni MaJE KfI Ste fIE ZA Da Si SAdItE pOGlEDnEte sI fa6iQ jIVot i nE sE mEseTe F 4YjDIq !!!!!! to Pa mi PiSnA 8 stAnICi I Si4ki gi hRAnAt !!!
    Оф, вземи се гръмни, но първо се научи да пишеш. Мога да ти кажа, че не съм правила секс на 13 години, а го направих на 18 и с този човек съм вече година и 7 месеца. И мисля, че не съм нито пропаднала, нито курва, нито каквато и да е било. А ти, че си малка неграмотна курвичка и защитаваш себеподобните си не ме тресе. Ние останалите имаме мнение за тях и то е отрицателно.
    a we ne sam kazalato4ny za teb znam tyka ot foryma nqkolko momi4enca koity sa si ba6 takifa no te napisaxa 4e prosty ne gi ponasqt 4e im e jal za tqx i tem podobni az ne gofora za xora koity ne poznaxam a na teb evala !!! a za pisanety ne me gree osobeny kak pi6a f nqkaf forym !!
    hey ela i me celuni hei ela i me upani hey hayde 4ao ne mi trqq6 ve4e hayde 4ao vremeto ti izte4e

  23. #123

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    168
    Аман от такива.
    and i m so sick of love songs so tired of tears why cant turn off the radio

  24. #124
    Аватара на Scouse
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    460
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Я ни кажи колко е oтрепан 25 годишния, който се е хванал със 17 годишно пиче, щото аз лично не мога да се сетя?
    ти да не си на 25 и да имаш 15 годишно гадже , та се засягаш : lawl :

  25. #125
    Шшш...може да е и по-малка...Абе всеки е свободен да си прави каквото си иска...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си