.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 29 от общо 29
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от nailana
    Цитирай Първоначално написано от ^^SaD_eYeS^^
    Цитирай Първоначално написано от nailana
    Цитирай Първоначално написано от ^^SaD_eYeS^^
    Според мен www.impulse.bg/ и www.sladur.com/ са най-готините

    Готини били сайтовете....блаххх...

    Фешъни,дето си праите снимките в огледалото,и на всичките сте с гадни очила,които Ви заемат цялото лице,за да не Ви се виждат гадните мутри!Кифли.....и само като гледам лигавите никове на определени снобове.....
    А ти от къде знаеш че съм от фешаните, надувалките, които се снимат в огледалата и са с големи очила и други простотии... Вярно е, че има много такива, но нали знаеш различни хора с различни характери... Повечето се правят на някой и искат да са някой, а всъщност са никой Малко са тези, които са истински и са себе си... Просто казах, че тези сайтове най-много ми допадат... като изключим споменатите от теб личности...
    Ми говоря си с Нострадамус!Б**ти........прост днес се чувствам длъжна да споря със всеки!Извинете ме
    Няма проблеми...

  2. #27
    +1 сладурчиии
    зелена лапичкааа

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от ^^SaD_eYeS^^
    Цитирай Първоначално написано от nailana
    Цитирай Първоначално написано от ^^SaD_eYeS^^
    Цитирай Първоначално написано от nailana
    Цитирай Първоначално написано от ^^SaD_eYeS^^
    Според мен www.impulse.bg/ и www.sladur.com/ са най-готините

    Готини били сайтовете....блаххх...

    Фешъни,дето си праите снимките в огледалото,и на всичките сте с гадни очила,които Ви заемат цялото лице,за да не Ви се виждат гадните мутри!Кифли.....и само като гледам лигавите никове на определени снобове.....
    А ти от къде знаеш че съм от фешаните, надувалките, които се снимат в огледалата и са с големи очила и други простотии... Вярно е, че има много такива, но нали знаеш различни хора с различни характери... Повечето се правят на някой и искат да са някой, а всъщност са никой Малко са тези, които са истински и са себе си... Просто казах, че тези сайтове най-много ми допадат... като изключим споменатите от теб личности...
    Ми говоря си с Нострадамус!Б**ти........прост днес се чувствам длъжна да споря със всеки!Извинете ме
    Няма проблеми...
    Ето един дружелюбно настроен човек

  4. #29
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    www.piczo.com Май така беше.
    gepime.com или gepim3.com беше. Не помня.

    и един английски световен, но не много известен mylol.net ili mylol.com beshe ne pomnq пак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си