.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Hybrid View

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    405

    Цветна бременност .... :?

    Значи интересуват ме някакви начални симптоми от типа цикълът удължен ли е нормален ли е какъв е нещо др ии да ми препоръчате тест за бременност в смисълл шуър чека ше свървили работа
    Iska6 bitka ..... obqvqvam ti voina , vodq Lulinskata armiq i ti pruskam kuhata glava !!!

  2. #2
    нещо не мога да го разчета...

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    405
    6ot e s flex type trqq da si naglasi6 regionala ..
    Iska6 bitka ..... obqvqvam ti voina , vodq Lulinskata armiq i ti pruskam kuhata glava !!!

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520
    симптомите мисля че са като на всяка бременност с разликата , че ти идва цикъла...с теста шуър чек може
    ...

  5. #5
    Голям фен Аватара на &ILoveU2
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    767
    Ем проблема не е в нейния телевизор. С известно количество грешки е написано
    За себе си ли питаш. Ако да - на колко си, пила ли си противозачатъчни(ако да за какъв прериод от време), ескапел или други на хормонална основа
    Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие.

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    405
    Не съм аз приятелка та м ие нее пила протияозачатъчни нито ескапел нее имало издънки просто преди секс леко без кондом 2 вкарвания примерно .. ии просто несе чувства добре и мисли да си напраи тест и аз да питам щото и цикъла и беше по дълъг от обикновенно ...
    Iska6 bitka ..... obqvqvam ti voina , vodq Lulinskata armiq i ti pruskam kuhata glava !!!

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    Нека си направи тест,за всеки случай
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  8. #8
    Супер фен Аватара на prettyIdeath
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Somewhere in the deaths of your dirty imagination...
    Мнения
    1 206
    Ами при цветната бременност се появява кървене в определен срок.То е краткотрайно и оскъдно, прелича на менструация и се появява през първите 2-3-4 месеца от бременноста, точно когато е нормално да си в цикъл. Кажи на приятелката си за всеки случай да отиде да си вземе един тест, но при всички положения може и да се дължи на чисти хормонални причини.
    МОМИЧЕ СЪМ !
    PEACE ||//
    Suzuki - Way of life!

  9. #9

    Ami...zna4i....pri cvetnata bremennost do kolkoto znam....cikyla ti idva prez pyrvite 4-5 meseca ot bremennosta, samo 4e, ne e prosto normalen cikyl, ami e po-svetyl i e po-malko....simptomite pri cvetnata bremennost sa ednakvi, no se poqvqvat po-kysno........

  10. #10
    Guest
    до колкото зн при цветната бременност са същите симптоми,само че ти е по малко.....

  11. #11
    Аватара на MaKiNgMeCraZy
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    У нас
    Мнения
    290
    Цитирай Първоначално написано от CaSsPeR
    не е имало издънки просто преди секс леко без кондом 2 вкарвания примерно .. ии просто несе чувства добре и мисли да си напраи тест и аз да питам щото и цикъла и беше по дълъг от обикновенно ...

    Пхахаххаа ужас ... как може да си мисли, че е бременна след като като са почнали да правят секс както казваш ти той си го е вкарал няколко пъти без презерватив ........ хахахх не е бременна спокойно (rofl)

  12. #12
    Оф ама и вие какви сте филмирани..цикъла и по-дълъг и била бременна..При т.н цветна бременност се наблюдава леко прокървяване,което НЕ прилича изобщо на цикъла.Ако цикъла и е както обикновено,просто по-дълъг няма причина за притиснение.Още повече че момчето нито е свършвало,нито нищо....

  13. #13
    споко..щом е било 2-3 вкарвания няма проблеми..щом не е имало секс няма от какво да се притеснявате..това че тя не се чувства добре може да не точно от това..и аз така бях..закъсняваше ми с 4 дни направих си тест SureCheck беше отрицателен и след 2 дни ми дойде.. няма страшно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си