.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Hybrid View

  1. #1

    Магазини за костюми в Пловдив - къде?

    Здравейте,
    Ето, че бала почти дойде, а аз още не съм си купил костюм. Смятам утре да се поразходя до Пловдив да разгледам, пък ако си харесам нещо ще е екстра. Та ако може да ми кажете някои магазини за костюми и за дрешки тип "всеки ден" из Пловдив, че не го познавам много добре града.
    Мерси предварително.

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    sofia
    Мнения
    104
    ne sam ot plovdiv sorry
    В лицето ми извикай, че ме мразиш
    или дори, че ти е все едно.
    Заслужил съм очите ти студени.
    Заслужил съм ги с хиляди вини.
    Ти ставаш. Приближаваш се до мене.
    Невидима, ти казваш "Остани".

  3. #3
    Аватара на SexYLipS
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    варна
    Мнения
    441
    Амии няма по-лесен начин от това да си отделиш 3-4 часа и да обиколиш града и да си набележиш местенца, където евентуално може нещо да си харесаш Ама си вземи повечко пари (около 1000 лева) защото по новините казаха че дори по-спортните костюми са над 700 лева + аксесоари и лайна Успех

  4. #4
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Мъжки костюми има на ул."Христо Г.Данов" (улицата пред кукления театър в Пловдив,продължение на Железарска (Железарска е ули4ката,която разделя новата от старата главна при Джумаята)).

    Мом4ето,на което аз ще съм дама за бала,оттам си купи костюм и е страхотен,има голямо разнообразие.

    Костюмите са на нормални цени,а не по 700 лв,както казаха по-горе.
    Костюм можеш да си намериш и в Асеновград (на 18 км от Пловдив),там отиваш на улицата на която продават бул4енски рокли (Асеновград е известен с нея) и там трябва да има и костюми за мъже,предполагам.

    Дрешки за всеки ден има навсякъде по центъра-най-добре отиди в Централни хали,защото са на 3 етажа,има много магазини и дрехите въобще не са скъпи.Централни хали се намират като тръгнеш от Джумаята,по посока края на главната (тоест не в посока Пощата,ами площад "Съединение" ,малко по-надолу,отдясно са Халите,ще ги видиш.Има и няколко други търговски центъра,един до Мак Доналдс,но там е много скъпо,така 4е не ти препоръ4вам да ходиш .Има и един друг ,който се намира на "Капитан Рай4о" (улицата която е перпендикулярна на хотел "Тримонциум" -но от другата страна на спирката).
    Обяснявам подоробно,понеже каза,4е не си запознат с града.Успех!
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си