.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 53
  1. #1

    как се става EMO?

    Hi all otdavna mnogo sa kefq na emofcite i 4ak sega s1brah smelost da stana edin ot tqh predi bqh mnogo zadr1sten(zybar4e otsqkade) ama e vreme za promqna...
    ta pitaneto mi e kvi dre6ki nosqt emo boys? az si nosq keckite lentite s 4erep4eta...ne6to drygo nyjno li mi e za da s1m EMO :P

  2. #2
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Епа то вече не е модерно, избери си друго.

  3. #3
    ^^Егати, взе ми думите.
    Авторе, има някои неостаряващи алтернативи, най-яката е да си метъл с тениска на NW, камуфлажки и кецове с флуоресцентни връзки.

    Smile predi bqh mnogo zadr1sten(zybar4e otsqkade) ama e vreme za promqna...
    Да погледнем на нещата реално, без ебавки - емотата са си пълни зубъри, само дето се носят като няк'ви душевно кастрирани типажи без особено ясни полови белези

  4. #4
    Аватара на Nightalak
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Visages Models
    Мнения
    74
    ее аз пък като нося гривни с черепчета искам да стана гошко
    Be Happy Be Model !!

  5. #5
    az ne go praq za modernoto...praq go 6tot mi e kef...

  6. #6
    neee tva ne ma kefi v emotata....nit 6 staam depresar nit 6 sa k1lcam....

  7. #7
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    1вото и последното нещо ... КУПИ СИ КЕЦОВЕЕЕЕЕ

    някоу хора кат си купят ве4е се имат за емота
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  8. #8
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Цитирай Първоначално написано от notreal
    em ako trqa s1m tru i tva da zna4i da si otnema jivoteca....ne mersi
    И тогава защо искаш да си емо, не ми отговаряй, че те кефи стилът, защото повярвай, такъв няма...

  9. #9
    emi dea znam kefi me kak sa obli4at myzikata me kefi.... kakto ti ima6 stil i toi ti haresva taka i az haresvam emocore

  10. #10
    аз също имам кецове...
    емо ли съм???

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  11. #11
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    Цитирай Първоначално написано от notreal
    emi dea znam kefi me kak sa obli4at myzikata me kefi.... kakto ti ima6 stil i toi ti haresva taka i az haresvam emocore
    абе пи4 6то не фане6 да б1де6 мелезЗзззззз .. в смисал .. не е нужно да си изцяло някфо емо.. можеш да си не6ти между емо и нещо дррр :P :P :P :P
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  12. #12

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520
    Правиш си бритон настрани както емотиконката емо..боядисваш си косата черна или някаква екстравагантна; купуваш си една чанта през рамо по възможност с черепчета ;кецове си вземаш;различни цветове вързанки;блузи на черепчета;дънки по теб ;някакви изчанчени потничета с яки надписи например съм виждала със СУПЕРМЕН в общи линии е това ако се сетя за нещо друго ще пиша .Не мога да разбера какво се гаврите с момчето..Този стил му харесва така ще се облича!На мен също ми харесва начина на обличане на емотата ...Но не съм емо или така наречените емоционални...А сега се сетих също и вратовръзки носят емотата Не слушам и такава музика , но някой ако ме види ще каже че съм емо, но не съм..Нося си платненки много отдавна още преди да нашуми емо стилът..Просто харесвам спортните облекла
    ...

  13. #13
    tnx za infoto

  14. #14
    Абе аЗ саМо скецове ходя и имам лета с черепче ..... аз сЪм емооооо не е бъзик не съм
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които не я харесват сложи това в подписа си.СаМо LP

  15. #15
    Аватара на EJI4eTy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    in your sweet dreams
    Мнения
    700
    ако искаш да си емо
    1. ти си депресиран
    2.имаш само и единствено розави дрешки+черно бели кецове (може да ги надраскаш за да си повече ТРУ)
    3.ако те питат какво е емо (и понеже може би незнаеш) отговори "емо не е просто стил емо е моят живот"
    4.в разните сайтове за запознаства като импулс или аха.бг , когато "истинските емота" започнат да ти пишат "тъпо позиорче" ти просто им отговаряй със същото или просто им напиши "oh , i'm so sad ... you make me cry"
    5. БРАВО НА МОМЧЕТОО (т.е. вече момичетоо) вече си ТРУ ЕМО
    Perfect hair ... perfect eyes ... perfect lips ... perfect body - PERFECT LIE !!!

  16. #16
    Аватара на EJI4eTy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    in your sweet dreams
    Мнения
    700
    пропуснах !


    и когато ти омръзне да си ЕМО ... без проблем се превръщаш в хаусър (и да, разбира се, че може да си слушаш чалга, просто не го казвай пред хората) то е почти същото - розови дрешки и прическа с 2 тона гел , просто смени кецовете с маратонки на които пише Adidas , не е задължително да са оригинални и жалка имитация ще ти свърши работа , и да не забравим !!! Вземаш 5 лв и веднага тичаш да си купиш огромни тъмни очила които да заемат половината ти лице и настоявай че са маркови и струват 1000
    Perfect hair ... perfect eyes ... perfect lips ... perfect body - PERFECT LIE !!!

  17. #17
    EJI4eTy ne mislq da se otkazvam....se pak tva me kefi ot mnogo otdavna ne otkakto e do6lo na moda....

  18. #18
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    "Кухнята... ножа... вените... Край на проблемите!"
    ти недей така! едни мърли от някъде си вече са последвали "великата" максима и се резнали, само за да са истински емота...

  19. #19
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    1wo pla4i prez 10 min ... 2ro 4eren grim ... 3to mn mn mn ujasno mn zna4ki ... povtarqi si 4e celiqt svqt te mrazi ... reji si venite... a i ve4no depresiran/a

  20. #20
    по-добре да не ставаш ако питаш мен ..

  21. #21
    ЕМО не е мода,а душевно неразбрано детенце..
    Faithless - music matters (Pete Heller remix)

  22. #22
    Sq na kuf 6`sa prai6 ...EMO..ae zaebi t`fa .. I da iska6 i da ne iska6 "emo" nea da SatanI6 6Tom nas pita6 Kak da Stane6 "EMO"..ai Sq 4aYy..AAa i Yspehi f Noviq stil

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от dari_kateri4kata
    Sq na kuf 6`sa prai6 ...EMO..ae zaebi t`fa .. I da iska6 i da ne iska6 "emo" nea da SatanI6 6Tom nas pita6 Kak da Stane6 "EMO"..ai Sq 4aYy..AAa i Yspehi f Noviq stil
    EMO-Emocionalno Maltretiran Oliugofren

  24. #24

    Re: как се става EMO?

    Цитирай Първоначално написано от notreal
    Hi all otdavna mnogo sa kefq na emofcite i 4ak sega s1brah smelost da stana edin ot tqh predi bqh mnogo zadr1sten(zybar4e otsqkade) ama e vreme za promqna...
    ta pitaneto mi e kvi dre6ki nosqt emo boys? az si nosq keckite lentite s 4erep4eta...ne6to drygo nyjno li mi e za da s1m EMO :P
    ЕМО НЕ СЕ СТАВА ИДИОТИ ТАКИВА! ВИЕ ДРУГО ОСВЕН ДА ПОЗИОРСТВАТЕ МОЖЕТЕ ЛИ?! МИСЛИТЕ СИ ЧЕ КАТО СЛОЖИТЕ НЯКФИ ЧЕРЕПИ И ГОТОВО "АЗ СЪМ ЕМООО" ЕМИ СОРИ МА НЕ СИ!ЕМО ТРИЯА ДА СИ СИ А НЕ ДА ПОЗИОРСТВАШ !!!!!!!!!!!!!

  25. #25
    ^яснооо ....
    значи се раждаш емо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си