.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    bUrG@zS, на УлиЦътА
    Мнения
    32

    Родителите ми не ме разбират!

    Звучи познато, знам...Ама какво да се прави?!
    Вече не издържам, не мога, писна ми. Вкъщи винаги всичко опира до училище-мъчилище и нищо странично. Не че умирам да споделям на наще какво става и какво не става с мен, ама поне малко да ме разберат!
    Тези дни например ми изхабиха нервите! Аз тренирам в една група по танци и много ми харесва, та се налойи тез два дни да отсъствам от даскало и майка ми дигна пак кръвното! "Ти що сега можеше да си на училище", "Вече взе да прекаляваш!" и тем подобни. УЖАС! А ако бече брат ми нямаше да има нищо такова. Той е по-голям и верно аз съм 7 клас, ама...
    ИndiВиdУaЛnОsТ!
    Да се усмихнеш, или да се намръщиш? Да потъниш, или да изплуваш? Choise Is Yours !!!

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    where the sun rises
    Мнения
    241
    говори с тях и им кажи че училището не е целия ти живот.....

    Обичам те Миши

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от ceci_i_vlado
    говори с тях и им кажи че училището не е целия ти живот.....
    що ли си мисля че ако точно тва им каже ще стане много по зле..
    Просто им обесни и покажи че учиш обаче искаш малко развлечения щото не искаш да се превърнеш в книжен плъх
    абе нз... квото и да им говориш докато завършиш все една и съща песен ще пеят - учии .. учии.. и пак УЧИИИИ.... тва е.. ЖИВОТ... не са само вашите така.. не се притеснявай

  4. #4

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    sofiq o.k
    Мнения
    494
    АВЕ НИКОИ РОДИТЕЛИ НЕ РАЗБИРАТ ДЕЦАТА ТАКА4Е ДА ТИ РЕМЕ
    Добрите момчета отиват в рая, а лошите където си поискат!

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Нормално е щом си 7ми клас, най-важното да родителите ти да е училището и оценките ти.
    Не мисля, че е подходящо точно сега в края на учебната година, преди

    изпитите да отсъстваш от училище..
    Може би и аз звуча като ваще, но..
    Сега е времето да учиш, за танците ще имаш време винаги
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Благоевград
    Мнения
    176
    [quote="miloto_girl-4e"][b][color=red]Нормално е щом си 7ми клас, най-важното да родителите ти да е училището и оценките ти.

    О,моля ти се!И аз съм седми клас,но това не значи да се пръсна от скука!Все пак животът си тече и не се знае кога ще се събудиш с чувството,че би искал да беше използвал по-добре шанса си за веселба и купони!
    TWILIGHT :* :* :* H. POTTER :* :* :*
    [=
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=211342 http://www.priqtelstvo.hit.bg
    Ще намериш всичко ,което искаш да научиш за някого,в погледа му! Smile
    love..JB..love..Joe..love

  7. #7
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    Нормално е щом си 7ми клас, най-важното да родителите ти да е училището и оценките ти.
    Не мисля, че е подходящо точно сега в края на учебната година, преди

    изпитите да отсъстваш от училище..
    Може би и аз звуча като ваще, но..
    Сега е времето да учиш, за танците ще имаш време винаги
    +1
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  8. #8
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Кофти ситуация... може би го правят, защото си 7ми клас и ще кандидатстваш...
    еlsy

  9. #9
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Кажи им ,че трябва да следваш мечтите си

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    Цитирай Първоначално написано от {SeXy_BaBy}
    Кажи им ,че трябва да следваш мечтите си
    Ти така ли би казала!? Според мен, ако им отговори така - най-много до изяде някой шамар!

    Миличка, явно целта им е да изкараш добри оценки и да се преместиш в елитно училище. В 8 клас няма да е така.....

  11. #11

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    bUrG@zS, на УлиЦътА
    Мнения
    32
    Благодаря за мненията, ама те си мислят, че ученето е най - важното и наскоро кат им казах, че имам гадже почнаха със съветите и се напраиха на загрижени, пък ся " Не искам да се занимаваш с него!" Искам това... искам онова...!"
    ИndiВиdУaЛnОsТ!
    Да се усмихнеш, или да се намръщиш? Да потъниш, или да изплуваш? Choise Is Yours !!!

  12. #12

    Re: Родителите ми не ме разбират!

    Цитирай Първоначално написано от Ifchencety
    Звучи познато, знам...Ама какво да се прави?!
    Вече не издържам, не мога, писна ми. Вкъщи винаги всичко опира до училище-мъчилище и нищо странично. Не че умирам да споделям на наще какво става и какво не става с мен, ама поне малко да ме разберат!
    Тези дни например ми изхабиха нервите! Аз тренирам в една група по танци и много ми харесва, та се налойи тез два дни да отсъствам от даскало и майка ми дигна пак кръвното! "Ти що сега можеше да си на училище", "Вече взе да прекаляваш!" и тем подобни. УЖАС! А ако бече брат ми нямаше да има нищо такова. Той е по-голям и верно аз съм 7 клас, ама...
    7 КЛАС,ПО-ДОБРЕ У4И . Толкова надъхани може да са само заради кандидатстването,познай кво ще стане ако не влезеш в добро даскало .Пак ако влезнеш мисля 4е ще те благотворят

  13. #13

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    sofiq
    Мнения
    182

    Re: Родителите ми не ме разбират!

    Цитирай Първоначално написано от Ifchencety
    Звучи познато, знам...Ама какво да се прави?!
    Вече не издържам, не мога, писна ми. Вкъщи винаги всичко опира до училище-мъчилище и нищо странично. Не че умирам да споделям на наще какво става и какво не става с мен, ама поне малко да ме разберат!
    Тези дни например ми изхабиха нервите! Аз тренирам в една група по танци и много ми харесва, та се налойи тез два дни да отсъствам от даскало и майка ми дигна пак кръвното! "Ти що сега можеше да си на училище", "Вече взе да прекаляваш!" и тем подобни. УЖАС! А ако бече брат ми нямаше да има нищо такова. Той е по-голям и верно аз съм 7 клас, ама...

    da i pri men ne6to takova daje s16toto az treniram hip hop tanci v the center i 3 dni nehodih na daskalo i na6te vikat ti seki den ots1stva6 kvo seki den samo 3 dni ama ve4e ne e taka
    Jivota mi se srina napar4eta 4ustvam kak pomitat gi edno po edno si4ki stakalceta I love music i love hip hop

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от ~LaDy_Dy~
    Цитирай Първоначално написано от {SeXy_BaBy}
    Кажи им ,че трябва да следваш мечтите си
    Ти така ли би казала!? Според мен, ако им отговори така - най-много до изяде някой шамар!

    Миличка, явно целта им е да изкараш добри оценки и да се преместиш в елитно училище. В 8 клас няма да е така.....
    No no.. в грешка си Аз съм 8 клас изкарах си изпитите и мислех ,че е до там наще няма да ме тормозят вече,но истината е ,както каза някой преди мен,че няма да те оставят на мира докато не завършиш
    LoSing You Is lIkE liVing in A worLd witH no aiR..

  15. #15
    Аватара на cLaDyRcHe
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    337
    Цитирай Първоначално написано от Ifchencety
    Благодаря за мненията, ама те си мислят, че ученето е най - важното и наскоро кат им казах, че имам гадже почнаха със съветите и се напраиха на загрижени, пък ся " Не искам да се занимаваш с него!" Искам това... искам онова...!"
    напълно те разбирам и аз веднъж им казах и те кат пощуряха кат почнаха едни разпити... накрая не ги изтърпях и им казах че сме скъсали оттогава не съм я правила повече тая грешка

  16. #16
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Прави са, ти сама го каза - 7ми клас си. Предполагам, искаш да кандидатстваш, а за това трябват знания, а ако отсъстваш, едва ли ще ги получиш.
    Никой не ти е казал по цял ден да учиш и да не мислиш за друго, но наблягай сега на ученето, а след това почивките.

  17. #17
    Po-dobre si hodi na u4ilishte i si gledai izpitite...da jivota si te4e ni ponqkoga trqbva da se otdade6 na nqkoi neshta izcqlo...ne se qdosvai tolkova prosto se opitai da gi slu6a6 razbrala sum 4e vseki put kogato ne sum poslu6ala roditelite si sum burkala i sega sajalqvam taka 4e prosto gi slu6ai
    Толкова те търсих,че земятя заприлича цялята на теб,толкова те исках,че нарекох с името ти всяка моя вещ.

  18. #18

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    bUrG@zS, на УлиЦътА
    Мнения
    32
    I az si mislieh, e moga da si pogovorq s tqh. Ama ne tova se okaza po4ti nevazmojno i ve4e gubq nadejda. i te se darjat taka ne otkakto sam 7 klas a mnogo predi tva i ve4e mi pisna!
    ИndiВиdУaЛnОsТ!
    Да се усмихнеш, или да се намръщиш? Да потъниш, или да изплуваш? Choise Is Yours !!!

  19. #19
    И аз хода на танци и мноо пропускам заради участията и тогава просто показах на нащи че много искам с това да се занимавам и те ме оставиха на мира

  20. #20
    Ifchencetу е завършила преди около 5 години, освен ако не е останала да повтаря няколко пъти заради танците. Та съвета е малко закъснял.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си