.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 33 от общо 33
  1. #26
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от ^DarknessAngel...^
    С ютията еФекта е най-хубав.Изпробвала съм го това.
    ти луда ли си или да, знаеш ли на какво ще и заприлича косата ако започне да се изправя с ютия, ще стане суха на клечки като метла, по темата по-горе вече ти казаха- кристали са му майката

  2. #27
    Аватара на GaBiIi__
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blg
    Мнения
    1 157
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    Цитирай Първоначално написано от ^DarknessAngel...^
    С ютията еФекта е най-хубав.Изпробвала съм го това.
    ти луда ли си или да, знаеш ли на какво ще и заприлича косата ако започне да се изправя с ютия, ще стане суха на клечки като метла, по темата по-горе вече ти казаха- кристали са му майката
    2 godini si izoravqx kosata s iutiq vseki den bez nedelq i ne stana na metla xa sega ve4e ne se izprvqm s neq ama se pak si zavisi ot kosata

  3. #28
    ами с кристали за коса...преди да се изправиш с пресата я мажеш..ии резултатът е велик..идеално изправена косица с блясък, мекичка и подредена
    DoNe WhAt OtHerS JusT ImAgiNed.....

  4. #29
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от GaBiIi__
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    Цитирай Първоначално написано от ^DarknessAngel...^
    С ютията еФекта е най-хубав.Изпробвала съм го това.
    ти луда ли си или да, знаеш ли на какво ще и заприлича косата ако започне да се изправя с ютия, ще стане суха на клечки като метла, по темата по-горе вече ти казаха- кристали са му майката
    2 godini si izoravqx kosata s iutiq vseki den bez nedelq i ne stana na metla xa sega ve4e ne se izprvqm s neq ama se pak si zavisi ot kosata
    дам наистина си зависи от косата щото има едно момиче от съседния блок, която си изправя косата с ютия и на нищо не прилича

  5. #30
    momi4eta kfo sa t8hkate tolkoz az sa 4udq kak da q nak1drq..............
    ae radvai sa kat ima6 hubava kosa

  6. #31
    takam..i az sam hodila na frizior za da mi izpravi kosata i stana PERFEKTNA... na sledvashtiq den bqh na exkurziq i kosata mi si ost6ana takava nezavisimo 4e bqhme na diskoteka i nezavisimo ot mokroto vreme...a v domashni usloviq samnqvam se 4e shte moje6 da q napravish idealno prava..no ima edno malso na wella koeto moqta frizorka mi prepor14a i e mnogo dobro ...predpazva ot goreneto na presata i dr neshta no ne pomna

  7. #32
    Sled kato q izpravish sus seshoar slagash kristali, razresvash i minivash s presata

  8. #33

    Re: идеално права коса

    Цитирай Първоначално написано от love_devil3
    Of imam dva vuprosa purviq e kak da si napravq kosata idealno prava izpravqm q s edna 4etka ot avon i se6oar no pak ne stava prava dori sled tva minavam s presa a kosata mi ne e kudrava a 4upliva i 2 vinagi otgore mi e nqkva 6tur4a6ta kato gledam snimki na momi4eta v razli4ni saitove purvo 4e kosite im sa pravi vtoro 4e otgore sa prigladeni ne mazni a mn hubavi ... probvah da slagam i pqna no ne stava
    oo ama hi4 ne gledai iz saitovete.... tva tam sa izkustveni kurvi4ki... ni6to v tqh ne e estestveno
    My heart is always searching for a place to hide. I'm afraid I can't keep myself from falling. Living in a perfect dream or in the cruel reality... I can't escape from that feeling...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си