.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ!!

    Здравейте, бих желала да ми отговорите на няколко въпроса свързани с противозачатъчните..
    1. Задължително ли е да имаш рецепта, за да си закупиш противозачатъчни?
    2.Имали различни видове противозачатъчни?
    3.Каква е разликата между тях?
    4.Имали подходящи противозачатъчни за момиче на възраст между 13-16 год.? И какви са те?
    5.Ако знаете нещо повече за противозачатъчните, моля ви кажете ми го!

    Моля ви, отговорете! Благодаря ви предварително..

  2. #2

    Re: ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ!!

    Цитирай Първоначално написано от tedsSs
    Здравейте, бих желала да ми отговорите на няколко въпроса свързани с противозачатъчните..
    1. Задължително ли е да имаш рецепта, за да си закупиш противозачатъчни?
    2.Имали различни видове противозачатъчни?
    3.Каква е разликата между тях?
    4.Имали подходящи противозачатъчни за момиче на възраст между 13-16 год.? И какви са те?
    5.Ако знаете нещо повече за противозачатъчните, моля ви кажете ми го!

    Моля ви, отговорете! Благодаря ви предварително..
    1.V apteka 6te ti dadat hap4eta bez recepta
    2.Ima razli4ni vidove
    3.razlikite sa mn no ne gi znam
    4.za vyzrasta neznam
    5.Znam 4e za da pie6 protivoza4aty4ni trqbva da otide6 i da se konsultira6 s lekar....ako ne si se konsultirala po-dobre ne si kupuvai
    A.D.I.D.A.S.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Бургасссс (*)
    Мнения
    810
    Съветвам те да влезеш в темата Обща сексуална култура (мисляче така се казваше) там авторите на темата са дали много подробна информация за различните видове противозачатъчни.

    ПП: ако не е в тази тема трябва да е в другата : Да обогатим сексуалната си култура... В една от двете Важни теми беше ама не знам точно в коя... Провери и в двете...

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    528
    има много вида противозачатъчни които можеш да си
    купиш от аптеката без ресепта.Аз също пиех хапчета без рецепта TRI-REGOL нямат странични ефекти и са с най-малко хормони.
    Пробвай ги аз ги пиех 3 месеца и съм много доволна,и за да съм
    по спокойна с моя приятел след 2 седмици купихме тест за бременост да се уверим на 100 процента.

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    1. Задължително ли е да имаш рецепта, за да си закупиш противозачатъчни? - не, не е задължително, но е повече от препоръчително Всеки организъм си е индивидуален и не можеш да знаеш кои хапчета му пасват най-добре
    2.Имали различни видове противозачатъчни? - да, има..
    3.Каква е разликата между тях? - просто не всеки ще ти влияе добре

    4.Имали подходящи противозачатъчни за момиче на възраст между 13-16 год.? И какви са те? - тези въпроси можеш да отправиш към гинеколога си, но не мисля, че е удачно от такава възраст да се тъпчеш с хормони, които ти преебават тялото ..
    5.Ако знаете нещо повече за противозачатъчните, моля ви кажете ми го! - има си доооста инфо из интернет, попитай чичо Google
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    863
    1.Мне не задължително да имаш рецепта,дават ги и без.Но това си е твоето тяло и твоето здраве,така че те съветвам да ти ги изпише гинеколог.
    2.Да,има много видове и са с различно хормонално съдържание,различно съотношение между съставящите ги хормони
    3.Разликата ти я казах-различно съотношение между хормоните.Това е най-основното.
    4.Няма някои универсални.Подходящите за твоята приятелка,може да не са за тебе идеалните.Отиди на лекар и нека той да прецени
    5.Ами пият се по схема-всеки ден в определен час се приема таблетката.И така докато не свуърши опаковката.След това се прави 7-дневна почивка в която трябва да ти дойде мензисът.Всъщност това не е истинската менструация,понеже не е имало овулация преди това и не се изхвърля яйцеклетка.Просто оскъдно кървене.Така де,да не ставам скучна.Новата опаковка се започва на седмият ден,след паузата независимо дали ти е свършил мензисът или не.Друго предимство е,че предпазването от бременност е изцяло в твои ръце и си един вид "независима" от партньорът ти.Има и още много,ама нещо ме мързи да пиша сега

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    528
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    1. Задължително ли е да имаш рецепта, за да си закупиш противозачатъчни? - не, не е задължително, но е повече от препоръчително Всеки организъм си е индивидуален и не можеш да знаеш кои хапчета му пасват най-добре
    2.Имали различни видове противозачатъчни? - да, има..
    3.Каква е разликата между тях? - просто не всеки ще ти влияе добре

    4.Имали подходящи противозачатъчни за момиче на възраст между 13-16 год.? И какви са те? - тези въпроси можеш да отправиш към гинеколога си, но не мисля, че е удачно от такава възраст да се тъпчеш с хормони, които ти преебават тялото ..
    5.Ако знаете нещо повече за противозачатъчните, моля ви кажете ми го! - има си доооста инфо из интернет, попитай чичо Google
    не мисля, че е удачно от такава възраст да се тъпчеш с хормони, които ти преебават тялото ..
    и аз съм на това мнение,аз съм на 17 години и пак ми беше притеснено като ги пиех,но вече ги спрях.

  8. #8
    ne e zaduljitelno i az naskoro govorih s ginekologa mi za tova i tq kaza 4e tezi qsmina sa nai-novite i nai pro4istenite i nqma nikakuv problem s tqh makar 4e e po dobre da si otide6 na ginekolog i toi da ti predpi6e to4nite

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си