.
Отговор в тема
Страница 133 от 133 ПървиПърви ... 3383123129130131132133
Резултати от 3 301 до 3 315 от общо 3315
  1. #3301
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Защо точно маймуна.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #3302
    Тази по история и френски към една моя съученичка:
    -Имам един..интимен въпрос да ти задам!
    По математика:
    -Пълен позор! -г-жата по математика относно един мой тест. Ама, накара ме да си напиша бисера на ръката, значи! После два дена повтарях, че съм пълен позор, провал, то вече ми и излезе от главата фразата, но съм почти сигурна, че бе така.
    Този по етика и право пък постоянно иска в стаята прозорците да са затворени, (оокей, ще се обгазим, няма проблем) плюс това дори като си е достатъчно светло, той нарочно дърпа щорите на прозорците, та да ни заслепи още повече от слънцето и казваше неща като:
    -Приличате на смръщени зомбита на тъмно. Ето така, очите ви ще се ориентират по-добре.
    И ние сме като:
    -Оо, господине, те страхотно се ориентираха. Сега целия клас ще е с очила.

  3. #3303
    Цитирай Първоначално написано от galia_21 Виж мнението
    Много се смях на някои случки, продължавайте така. Ние имаме цяла тетрадка, където се записва бисери на ученици и учители. Добра идея е и вие да си направите, много ще се смеете накрая на годината като ги четете.
    Да! Аз сега започнах да вписвам някой от тази тема, пък мога и да си добавя някои от моите случки да си ги помня, че лесно забравям. Пък и имам доста тетрадки, каквото дойде, каквото чуя, ще го впиша, да има кой да се смее :д

  4. #3304
    Цитирай Първоначално написано от NearG Виж мнението
    " Дайте ми нож да се застрелям "
    Хахаа а не иска ли да се прободе с чук? Или да си нанесе прорязна рана с репичка ^^

  5. #3305
    Цитирай Първоначално написано от MoonWatcher Виж мнението
    Час по музика. Господина се кара на Д. (момче), който издава някакви животински звуци.
    Д: Господине, аз не съм шимпанзе, та да издавам такива звуци!
    Господине: Не, не си, повече ми приличаш на щраус...

    В час по математика:
    Госпожата към Номер 24: Не стига, че сутринта се разправях с дванайсти клас, а сега трябва да се заминавам и с тебе.
    Номер 24: Ама аз съм по-зле от дванайсти клас!

    Географичката: Стига си пил вода бе, ще се удавиш!

    Учителката по руски: Стига псува, бе! Ако псуваш, поне го прави на руски, в час сме!

    Час по математика, номер 20 си блъска главата в чина. Учителката:
    - Стига си се опитвал да си изкараш от главата и малкото, дето ти набих в нея!
    Хахах спомних си как тази по френски дори като кихне някой държи да кажем "Наздраве!" на френски или да не казваме нищо.

  6. #3306
    за да питаш хах ей така

  7. #3307
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    -За всичките тези години какво научи по френски?
    -Само и единствено пеенето.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  8. #3308
    Госпожата по биология: "НИТО ЕДНО ПРИРОДНО ЯВЛЕНИЕ, НЯМА ДА МЕ СПРЕ ДА ВИ НАТРЯСКАМ ДВОЙКИТЕ!"
    Госпожата по физика" "ТИХО, ЧЕ НЕ ВИЖДАМ!"
    Госпожата по испански: (проверява тест): "Браво, най-високата оценка в целия 9 клас.... 3,40!"

  9. #3309
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Класната едно време:
    Събирам жици. Който има жици да ми ги даде веднага.
    P.S. става дума за слушалки.

  10. #3310
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Класната едно време:
    Събирам жици. Който има жици да ми ги даде веднага.
    P.S. става дума за слушалки.
    ЛОЛ, нашите слушалки никой не ги чака.. идват и режат. Ей, ма "убава" работа това AirPods бе, ще - не ще трае си даскалицата какво да прави..
    최고를 희망하되, 최악에도 대비하라.



  11. #3311
    Искам да чувам тишината в класа...

  12. #3312
    Аз си говоря с мой приятел и госпожата по немски, ми се кара дето говоря
    Аз-не говоря само аз (нищо че бях само аз)
    Тя- Излез и повече не ми влизай в часа тогава, като не ти се идва недей,
    На другия ден не и влезнах в часа и я срещам по коридора
    Тя ми се кара защо не съм влезнала в час, и почна да вика цялото училище я чу
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  13. #3313
    Цитирай Първоначално написано от Sangyeon Виж мнението
    Госпожата по биология: "НИТО ЕДНО ПРИРОДНО ЯВЛЕНИЕ, НЯМА ДА МЕ СПРЕ ДА ВИ НАТРЯСКАМ ДВОЙКИТЕ!"
    Госпожата по физика" "ТИХО, ЧЕ НЕ ВИЖДАМ!"
    Госпожата по испански: (проверява тест): "Браво, най-високата оценка в целия 9 клас.... 3,40!"

    Перколясали хаххах трябва по-често да ги сменят с нови, не да ми ги пенсионират на по 65 години, ние даже имаме и по-стари учители от 65, имаме и на по 70+ най-младата ни е на 50 смятайте....

  14. #3314
    Чудно! Да взема тъкмо да си припомня някои неща през годините.

    - "В момента в който звънецът бие, прибирате си нещата, взимате си якетата и изхвърчате от стаята със скоростта на диво прасе!"

    А ето и един друг лаф:

    - Ей, госпожо, аре пускайте ни, има пет минути!

    - *бавно извърта главата си със втренчен поглед* "Случайно да съм те назначила за кукувица на кабинет 319!?" ;DD


    И други:

    - "Последната ти мозъчна клетка се опитва да оцелее, а ти упорито се опитваш да я убиеш."

    - "По-добре млъкни, че набързо щ'и загрея врата и щ'а насадя в коледничето!"

  15. #3315
    От г-жата по музика: "пейте, наум".

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си