.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Как приемате живота си?

    Всеки един човек заслужава да изживее живота си пълноценно, но за всеки отделен човек "пълноценно" означава различно нещо.Какъв е твоя стимул в живота, какво те тласка напред когато си тъжен или си преживял нещо?
    Няколко истини за живота
    1.Най-лошите моменти са най-дълги.
    2.Най-големите лъжи се изричат от най-големите страхливци.
    3.Всяка минута е ценна защото не можеш да я върнеш,така че, изживей я !
    4.Хората отделят една голяма част от живота си само за да мразят други хора, представете си ако не го правим колко повече време ще имаме да живеем и да се радваме.
    5.Хората вярват в Господ само заради изгодите и благополучията.
    6.Човешкият мозък има граници,биват ли достигани, е невъзможно да научиш повече.
    ... Ако знаеш и ти някоя мисъл или искаш да споделиш своя пиши долу, всички ние ще сме ти благодарни, че даваш и на нас част от своя опит!
    Пиши незабавно! Ти си ценен за нас

  2. #2
    Супер фен Аватара на ivcheto0o
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 654
    За мен пълноценен живот означава човек да се чувства щастлив и да обича себе си(да се чувства добре в кожата си),да обича околните и да бъде обичан.
    1.Не живей за мига,а го изживей
    2.Добавяй живот в дните си,не дни в живота си
    3.Всеки умира, но не всеки живее

  3. #3
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Не ми се мислят всякакви банални фрази. Мога да кажа, че си обичам живота, че се радвам на всеки хубав момент, лошите минават и заминават, щастлива съм, с прекрасни приятели и семейство, които не заменям за нищо на света
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  4. #4
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Всеки един човек заслужава да изживее живота си пълноценно, но за всеки отделен човек "пълноценно" означава различно нещо.Какъв е твоя стимул в живота, какво те тласка напред когато си тъжен или си преживял нещо? Мечтите ми,целите ми,амбициите ми и хората,които ми дават сили в подобни моменти,за да продължа в живота.И да не се притеснявам.
    Няколко истини за живота
    1.Най-лошите моменти са най-дълги. Има капка истина. Гадното е,че щастливите моменти не ги изживяваме,както и лошите. В смисъл не влагаме чак толкова емоции и затова може би нещо понякога.... куца.
    2.Най-големите лъжи се изричат от най-големите страхливци.
    3.Всяка минута е ценна защото не можеш да я върнеш,така че, изживей я !
    4.Хората отделят една голяма част от живота си само за да мразят други хора, представете си ако не го правим колко повече време ще имаме да живеем и да се радваме. Да. Но... много хубаво щеше да е ако целият свят го беше разбрал.
    5.Хората вярват в Господ само заради изгодите и благополучията. Тука не бива да се слагат всичко под общ знаменател. Не може да се каже,че съм вярваща. Даже никак не съм.
    6.Човешкият мозък има граници,биват ли достигани, е невъзможно да научиш повече.
    ... Ако знаеш и ти някоя мисъл или искаш да споделиш своя пиши долу, всички ние ще сме ти благодарни, че даваш и на нас част от своя опит!
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  5. #5
    Guest
    не го приемам и не ме интересува :

  6. #6
    Не приемам живота си с отворени обятия.Карам се с нашите .. приятели-предатели , общо взето НИЩО ...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ivcheto0o
    За мен пълноценен живот означава човек да се чувства щастлив и да обича себе си(да се чувства добре в кожата си),да обича околните и да бъде обичан.
    1.Не живей за мига,а го изживей
    2.Добавяй живот в дните си,не дни в живота си
    3.Всеки умира, но не всеки живее
    И аз така мисля
    Grumni se x.x

  8. #8
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Неприятни хора,омраза винаги ще има..

    Когато съм се саднала за нещо мисля че мразя живота и куп още неща,но истината е,че си обичам живота.. имам добри приятели,имам човек до мен който прави всичко за да се чувствам добре,обича ме,както и аз него.Нямам и големи проблеми с родителите ми,дават ми що годе пълна свобода.. Мисля че нямам от какво да се оплача,но винаги се намира,няма начин

  9. #9
    Голям фен Аватара на CR0W
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    509
    Толкова ми е писнало всеки 2 да се оплаква колко шибан бил живота му.Има хора които са хиляди пъти по-зле от нас,но не се оплакват-стискат зъби и продължават.
    Живота си е мой.От мен зависи дали ще ги направя мизерен или прекрасен.
    И докато вие се чудите от какво да се оплачете...той си минава.



    novasum
    nirvana13

  10. #10
    живота е да се живее , да усетим всяка тръпка, да търсим новото, непознатото .. да се научим да се справяме с проблеми а не да бягаме от тях .. да го живеем по собствените си представи без предрасъдъците на обществото.. Сами трябва да чертаем живота си, да градим бъдещето си ... Морални норми отдавна в хората няма и затова всеки трябва да съдаде у себе си такива , за да бъдем поне малко хора
    Don`t guve a fuck ! xaxa

  11. #11
    Безкрайно забавление ... let`s get high

  12. #12
    Фен Аватара на nessparty
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    София
    Мнения
    173
    приемам го такъв, какъвто е ! : )
    Жалко, че хубавите неща в живота траят толкова, колкото една усмивка !! . .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си