.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Идеи ? :)

  1. #1

    Идеи ? :)

    Скарана съм с мамето и ми се иска да и сготвя нещо да й се подмазня .... нещо бързо и вкусно(без сандвичи,яйца и тем подобни) . Идеи ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Баница! Супер е лесно, щом аз успях, а аз едни яйца не мгоа да сваря като хората. Или пък спагети.
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  3. #3
    Повече от фен Аватара на momon
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    dreamland
    Мнения
    343
    бисквитена торта

  4. #4
    Голям фен Аватара на deni979
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    591
    Палачинки.

  5. #5
    макарони на фурна, пълнени чушки ммм много идеи има само и желание да има

  6. #6
    Аз спретнах набързо содени питчици.За сефте ми е да правя,в момента се пекат,ще видя кво ще стане.

  7. #7
    и после сподели резултата

  8. #8
    Така като гледам резултатът ще е отчайващ ... направих ги малки,закръглени и изглеждаха супер , пък сега като ги погледнах във фурната са се надули колкото половин хляб .... аааааааууууууу

  9. #9

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от smokeit9
    Така като гледам резултатът ще е отчайващ ... направих ги малки,закръглени и изглеждаха супер , пък сега като ги погледнах във фурната са се надули колкото половин хляб .... аааааааууууууу
    Кой знае колко сода си сложила Голяма работа, нали пак ще се изядат, но за да впечатлиш майка си, ще ти трябват повече от прости рецепти. Влез в този сайт и си намери нещо по-сложничко, но все пак според възможностите ти. Успех! [/url]

  11. #11
    ^ На мен пък ми се впечатлява и когато готвя прости неща. Сега какво - да търся кое й е сбърканото на майка ми или да се радвам, че не е някоя сбъркана претенциозна скумрия?

    Инак, и аз съм открила, че най-бързо ми се отсърдват, когато съм сготвила нещо. Сега позадобрях, доколкото е възможно да се каже, ама отначало що подметки съм изхвърляла... Евала, че си се амбицирала да приготвиш нещо и най-важното - че си се хванала да месиш. Аз посмъртно не се наемам, особено след като преди време реших да правя курабии(без месене бяха обаче), които по някое време се разляха брутално в тавичката, съединиха се и се превърнаха в една огромна меденка.

  12. #12
    Фен Аватара на lovehorror
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    228
    Отиди в супермаркети СБА и купи готови скумрии,или сега за сезона вместо меса и тежки пържотии,извади ако имате скарата на балкона и направи едни печени пиперки с кьопоолу.Ако не искаш да си играеш с скарата на балкона,можеш направо да изпечеш пиперките и патладжана (за кьопоолуту) в партигрила.На мен те са ми много лесни за правене.
    Ако не знаеш как пиши на лично.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Направи палачинки във формата на сърце

  14. #14
    И д ане забравиш ,че това , което наистина ще умислостиви майка ти е не само питките ,ами и изчистената кухня след тях. Не иска да види кочина ,разбира се! И се постарай да е хубаво изчистена!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си