.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    2 3 кратки съчинения на немски

    horica nqkoi ako mu razbira ot nemski da mi pi6i ako e vuzmojnoooo 4e mi trqbva 2-3 kratki sa4ineniq na dadeni temiii 6te sam mnogo blagodarna :P

    Модерирано от Бандитка.
    Пиши заглавията на темите си на КИРИЛИЦА

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    1.сядаш пипеш ги на български.
    2. вадиш речника и почваш да търсиш дума по дума
    3. сглобяваш всяко изречение (глагола винаги на второ място)
    4. където ти е трудно опростяваш изречението или правиш две нови
    не е сложно и даже не боли
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  3. #3
    За кога са и какви са темите

  4. #4
    tova za re4nicite i drug pat sam go pravilo no e neuspe6no prosto ne mi vurvi nemskiq i tva e to kato go iztarve6 ot na4aloto kude sq azbukata li da u4a i takiva gluposti samiq ezik ne mi haresva i gram jelanie nqmam da go u4a

  5. #5
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    Цитирай Първоначално написано от Water_lili
    1.сядаш пипеш ги на български.
    2. вадиш речника и почваш да търсиш дума по дума
    3. сглобяваш всяко изречение (глагола винаги на второ място)
    4. където ти е трудно опростяваш изречението или правиш две нови
    не е сложно и даже не боли
    oFf boje to ako be6e tolkoz lesnooooooooooooo i az da sam napisaala moite qq q tq d ne e 2ri klas 4e tei da prai pF nali ima storej na izre4enieto to da ne e kato balgarskiq slovored kat neznai6 ne6to i ne moje da pomognesh mal4i ne si davai "poleznoto mnenie""

    btw kfi sa temite?
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Давай тема да се поупражнявам немския, ама я давай сега!
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  7. #7
    ami temite ne sa koi znai kolko slojni stava vupros primerno edna ot tqh e moeto liubimo patuvane i drugata kude iskam da otsedna v koi hotel kak da izglejda za6to izbiram nego i takiva gluposti hal haber ot nemski nqmam i mn lo6oooo

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    Цитирай Първоначално написано от Water_lili
    1.сядаш пипеш ги на български.
    2. вадиш речника и почваш да търсиш дума по дума
    3. сглобяваш всяко изречение (глагола винаги на второ място)
    4. където ти е трудно опростяваш изречението или правиш две нови
    не е сложно и даже не боли
    oFf boje to ako be6e tolkoz lesnooooooooooooo i az da sam napisaala moite qq q tq d ne e 2ri klas 4e tei da prai pF nali ima storej na izre4enieto to da ne e kato balgarskiq slovored kat neznai6 ne6to i ne moje da pomognesh mal4i ne si davai "poleznoto mnenie""

    btw kfi sa temite?
    като се има напредвид ,че съм учила немски 5 години и в момента следвам право в Германия и живея тук от 3 години бих казала , че разбирам малко повече немски от теб ..и оф боже да, определено е толкова лесно когато човек има желание. и ако направи това което и казах ще се научи да построява поне прости изречения и може даже да научи някоя нова дума , докато ако някой и го напише на готово никога няма да може и две думи да каже на немски. Освен това да не говорим ,че човек има ли желание ще седне и сам ще се рови из граматиките за да види как да си построи правилно изречението.
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  9. #9
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от Water_lili
    1.сядаш пипеш ги на български.
    2. вадиш речника и почваш да търсиш дума по дума
    3. сглобяваш всяко изречение (глагола винаги на второ място)
    4. където ти е трудно опростяваш изречението или правиш две нови
    не е сложно и даже не боли
    1.ок..тва е лесно
    2.няма абсолютно никакъв смисъл, защото без граматика...речниците са ненужни
    3.^
    4.^^

  10. #10
    MEINE LIEBSTE ERINNERUNG (PRATERITUM)
    2.IN DER SOMMERFERIEN MOCHTE ICH IRGENDWOHIN VERREISEN (WOHIN FAHRST DU UND WARUM)
    3. IRGENDWANN MOCHTE ICH EIN EIGENES HOTEL HABEN MEIN TRAUMHOTEL WIRD

    tova sa temi4kite golqm zor napravo

  11. #11
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    Wir sind mit dem Bus 3 Stunden gefahren.Wenn wir der Hotel erreichen haben,haben wir sich bequem machen und haben ausgeruht.Spater haben wir einige Museen besucht und haben wir auch viele Fotos vor den Sehenswьrdigkeiten gemacht.Am Abend haben wir ein Lagerfeuer angesteckt und haben viele Lieder gesungen.Danach sind wir zur Disko gegangen.Alles war sehr wundersch
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    [quote=kuklichka_bg]Wir sind mit dem Bus 3 Stunden gefahren.Wenn wir der Hotel erreichen haben,haben wir sich bequem machen und haben ausgeruht.Spater haben wir einige Museen besucht und haben wir auch viele Fotos vor den Sehenswьrdigkeiten gemacht.Am Abend haben wir ein Lagerfeuer angesteckt und haben viele Lieder gesungen.Danach sind wir zur Disko gegangen.Alles war sehr wundersch
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  13. #13
    mersi i za popravkata :

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    592

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    877
    [quote=Water_lili][quote=kuklichka_bg]Wir sind mit dem Bus 3 Stunden gefahren.Wenn wir der Hotel erreichen haben,haben wir sich bequem machen und haben ausgeruht.Spater haben wir einige Museen besucht und haben wir auch viele Fotos vor den Sehenswьrdigkeiten gemacht.Am Abend haben wir ein Lagerfeuer angesteckt und haben viele Lieder gesungen.Danach sind wir zur Disko gegangen.Alles war sehr wundersch
    Don't worry, be happy!

  16. #16
    taka se slu4i 4e me prieha v specqlnostta s nemski malko ne mi dostigna za angliiskiq pak i v kraina smetka kvo zna4enie ima ne sam tuka za da mi dava nqkoi akul kude da vlezna i sled kolko godi6na vuzrast moje da se prekrati u4ili6teto tuk sam za6toto tursq pomo6t ne saveti

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    не ти не тарсиш помощ, а някой да ти напише домашното което е савсем различно.. и като се замислч, че такива като тебе после ще излезнат с диплома за езиково обучение на немски....
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  18. #18
    ne prosto nemskiq e predmet za men za6toto az v daksalo ni6to ne moga da nau4a ot edin ezik osobeno ako ne si v ezikova a pak az ne sam i zatova gledam kolkoto da darja nqkva ocenka

  19. #19

    Help.

    Ole..aide niakoi ako moje da mi pomogne shte byde super.Imam da pisha sychinenie po nemski na tema kakvo pravih prez vakanciqta..Shte sam mnogo blagodarna ako niakoi ima vyzmojnostta da mi pomogne

  20. #20

    Re: Help.

    aideee Water_lili Големия професор... всичките за големи шваби се имате ... като знаеш толкова беги лекции да изнасяш! Научили квото научили и вече големи стават всичката ви германска работа таквас :Х Точно ти като си учила, учила, учила, учила, учила и преучила най-добре знаеш че наща не е лесна... за това вместо да даваш тъпи идеи по-добре иди да се пуиш на някой който ще ти трай немската гад аре.. Alles gutte..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си