.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    104

    Секс на ранна възраст?!?

    Задавам ви един от най-често публикуваните въпроси ...... На колко години е нормално според вас да се започне воденето на полов живот? НО единствено бих искала да не ми отговаряте .... за всеки индивидуално ..... когато решиш,че си готова и от сорта ... ! Просто си кажете мнението и споделете ако не е тайна , естествено, на колко години вие го направихте за първи път , с колко годишен партньор/ка бяхте и съответно той/тя беше ли девствен? и мерси предварително :P
    Аплодисменти за хаус ловърката,която по цял ден гледа Планета тв,пусна си бритон и стана emo.За симпатягата,който си купи анцунг Adidas и стана безсмъртен!

  2. #2

    Re: Секс на ранна възраст?!?

    Цитирай Първоначално написано от OoOpS!!!
    Задавам ви един от най-често публикуваните въпроси ...... На колко години е нормално според вас да се започне воденето на полов живот? НО единствено бих искала да не ми отговаряте .... за всеки индивидуално ..... когато решиш,че си готова и от сорта ... ! Просто си кажете мнението и споделете ако не е тайна , естествено, на колко години вие го направихте за първи път и с колко годишен партньор/ка бяхте? и мерси предварително :P
    az bqh na 15 s 18 godi6en nqmam mnenie na kolko trqbva dasi za da go napravi6 ,kogato go iska6 togava .

  3. #3
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    az go napravih na 15 a tq be6e na 14,ne znam a i ne mislq 4e ima pokazatel na kolko godini trqbva da po4ne6 da vodi6 polov jivot

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    15-16 е нормално. Стига да си имаш сериозен приятел и няма проблеми.

  5. #5

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    софия
    Мнения
    118
    няма някаква определена вазраст ,но мисля че около 15 - 16 е нормално и трябва да е с подходящия човек

  6. #6
    ami az bqh na 16 bez 2 sed toi na 15 i 2 3 mesetsa ne be6e devstven koga e normalno mi nezn 16

  7. #7
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Цитирай Първоначално написано от sramejlivata
    15-17 za momiche i 17-19 za momche. Tova e moeto mnenie.





    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    az go napravih na 15 a tq be6e na 14,ne znam a i ne mislq 4e ima pokazatel na kolko godini trqbva da po4ne6 da vodi6 polov jivot
    Taq v podpisa ti e otvratietlna! A snimkite sa jalki. Nema li da se useti navreme da redaktira nqkoi moderator??

    ti si jalka piklo kato ne razbira6 ne vlizai vuv forumi za hora sus akul

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    TVARDO SAM ZA SEXA NAD 16!!!!!!!!!!AZ GO NAPRAVIH NA 16 PO4TI 17!!!!
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  9. #9
    --------------------------------------------------------------------------------

    15-17 za momiche i 17-19 za momche. Tova e moeto mnenie.





    x3eme написа:
    az go napravih na 15 a tq be6e na 14,ne znam a i ne mislq 4e ima pokazatel na kolko godini trqbva da po4ne6 da vodi6 polov jivot


    Taq v podpisa ti e otvratietlna! A snimkite sa jalki. Nema li da se useti navreme da redaktira nqkoi moderator??

    Жалка си ти, не снимките! Момичето си е много хубаво!
    По темата: Преди 16 за мен не е нормално да се започва полов живот..

  10. #10
    Аватара на FENKATAA
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    dosta go smenqm
    Мнения
    236
    az bqh na 17 toi s nqkolko meseca e po-golemi4uk sigurno my e haresalo shtom oshte sme zaedno
    No martini .. no party..

  11. #11

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    104
    ей "sramejlivata" не си ти човека определящ кой какъв е и с какъв човек трябва да бъде. Това че ти нямаш вкус и с всяка една възможност засягаш хората за неща които не те интересуват си е твой проблем и по този начин само падаш в на хората очите.
    Аплодисменти за хаус ловърката,която по цял ден гледа Планета тв,пусна си бритон и стана emo.За симпатягата,който си купи анцунг Adidas и стана безсмъртен!

  12. #12
    Guest
    Аз съм на 14,значи преди около три месеца със 18 годишния ми приятел,с когото вече сум почти 5 месеца сметнах че той е човека и не съжелявам

  13. #13

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    104
    а как беше първият ви път защото някои фр са ми казвали че ги е боляло адски много а други не чак толкова ?!?
    Аплодисменти за хаус ловърката,която по цял ден гледа Планета тв,пусна си бритон и стана emo.За симпатягата,който си купи анцунг Adidas и стана безсмъртен!

  14. #14
    Guest
    Ми болеше,но все пак не е болка за умиране след първия път започва хубавото

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    877
    Според мен няма голяма разлика дали ще го направиш на 12, 14 или 16, ако ползваш презерватив няма да има проблеми, ако ли пък белята стане, на ми се обяснявайте, че 16-годишните са достатъчно зрели за връзка или отглеждане на дете. Така че, когато усетиш, че не издържаш вече без секс, както една госпожичка на 14 май, давай няма смисъл да си потискаш естествените нужди Изчукай се и мирясай, бтв едва ли нещо в живота ти ще се промени. По темата- веднага след като ти дойде първия цикъл.
    ПП Някои направо ме убиват с безсмислените си теми \/
    Don't worry, be happy!

  16. #16
    Guest
    Общо взето,всеки когато сметне за добре

  17. #17
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    Цитирай Първоначално написано от sramejlivata
    15-17 za momiche i 17-19 za momche. Tova e moeto mnenie.





    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    az go napravih na 15 a tq be6e na 14,ne znam a i ne mislq 4e ima pokazatel na kolko godini trqbva da po4ne6 da vodi6 polov jivot
    Taq v podpisa ti e otvratietlna! A snimkite sa jalki. Nema li da se useti navreme da redaktira nqkoi moderator??

    ti si jalka piklo kato ne razbira6 ne vlizai vuv forumi za hora sus akul
    Ne se ostavqi nqkoi da ti govori takiva gluposti za damata. Inache po temata - mislq che na 16 e nai-dobre i nagore.
    Eating isn't cheating - Arnold

  18. #18
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Цитирай Първоначално написано от amatorium
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    Цитирай Първоначално написано от sramejlivata
    15-17 za momiche i 17-19 za momche. Tova e moeto mnenie.





    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    az go napravih na 15 a tq be6e na 14,ne znam a i ne mislq 4e ima pokazatel na kolko godini trqbva da po4ne6 da vodi6 polov jivot
    Taq v podpisa ti e otvratietlna! A snimkite sa jalki. Nema li da se useti navreme da redaktira nqkoi moderator??

    ti si jalka piklo kato ne razbira6 ne vlizai vuv forumi za hora sus akul
    Ne se ostavqi nqkoi da ti govori takiva gluposti za damata. Inache po temata - mislq che na 16 e nai-dobre i nagore.

    ne se ostavqm bratle a taq ne6to gleda s nedoverie...are da ne kazvam prez kade mi e mersi 4e se zastupi za men amatorium

  19. #19
    Фен Аватара на hackers
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    гр.София , жк.Дружба 2 "Skin City"
    Мнения
    293

    Re: Секс на ранна възраст?!?

    Цитирай Първоначално написано от OoOpS!!!
    Задавам ви един от най-често публикуваните въпроси ...... На колко години е нормално според вас да се започне воденето на полов живот? НО единствено бих искала да не ми отговаряте .... за всеки индивидуално ..... когато решиш,че си готова и от сорта ... ! Просто си кажете мнението и споделете ако не е тайна , естествено, на колко години вие го направихте за първи път , с колко годишен партньор/ка бяхте и съответно той/тя беше ли девствен? и мерси предварително :P

    аз от найстина много рано ....още детската (знам че не е за вярване но така се случи ) бях някаде на 5/6 или 7 детствени и двамата и тя беше на моята възраст и така

    Времее да се обединим!

  20. #20

    Re: Секс на ранна възраст?!?

    Цитирай Първоначално написано от hackers
    Цитирай Първоначално написано от OoOpS!!!
    Задавам ви един от най-често публикуваните въпроси ...... На колко години е нормално според вас да се започне воденето на полов живот? НО единствено бих искала да не ми отговаряте .... за всеки индивидуално ..... когато решиш,че си готова и от сорта ... ! Просто си кажете мнението и споделете ако не е тайна , естествено, на колко години вие го направихте за първи път , с колко годишен партньор/ка бяхте и съответно той/тя беше ли девствен? и мерси предварително :P

    аз от найстина много рано ....още детската (знам че не е за вярване но така се случи ) бях някаде на 5/6 или 7 детствени и двамата и тя беше на моята възраст и така

    kaji 4e se bazika6 i mi vurni vqrata v detsata i bude6teto ni MOLQ TEEEEEEEEEE

  21. #21

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Белград/София
    Мнения
    231
    На 14 го направих за първи път...с 18 годишен. . В интерес на истината сега си мисля, че съм избързала, макар тогава да се чувствах напълно готова. Няма еднозначен отговор на въпроса ти - всеки сам си преценява - сестра ми е на 17 и преди няколко месеца го направи за първи път.

  22. #22
    17
    и най-важното е да се почувстваш готов, но "готов", а не детските историй които стават в днешно време

  23. #23
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Цитирай Първоначално написано от alex_devv
    17
    и най-важното е да се почувстваш готов, но "готов", а не детските историй които стават в днешно време

    mmm da da to4no taka,pikla na 12 mi govori 4e e gotova ne za sex a za POLOV JIVO kak stava tova kato tq o6te ne znae kvo e da si vuzbuden

  24. #24
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Аз го направих на 15. Не е нормално под 13-годишна възраст. Иначе, знам че не искаш да го чуеш, но за всеки е индивидуално и всеки сам си решава

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си