.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 47 от общо 47
  1. #26
    Аватара на shmurkam
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Where streets have no name
    Мнения
    792
    Цитирай Първоначално написано от ThunderGoddess
    Цитирай Първоначално написано от angelofsin
    nz kakvi zodii iskam da sa ... no se molete maika vi da ne e Rak ... ujasna e se 6te nameri za ne6to da kre6ti ili da marmori.. ponqkoga se 4udq dali e normalna , a ba6ta mi e telec ... pekan e ama ponqkoga mn podivqva i si pokazva inatite
    Това не е от рачешкото. Гадното при майка рак е, че са прекалено грижовни и все се трвожат и могат да те побъркат да ти звънят къде си, с кого си, какво правиш. И ако някой те закачи, несъмнено ще отидат в даскало да го опраскат с тигана . Бтв, раците много бързо могат да мръднат, тъй че ако я ядосваш много, нормално да е мръднала. Те са с лабилна психика. Аз съм рак.
    Ми то май се отнася и за рибите .
    И двамата са ми риби. Постоянно къде си,кога ще се прибираш,студено ли ти е,гладна ли си,ще се разболееш бла бла бла...
    Аз съм овен и съмн наааааааай-ненормалния човек на света. Инат и някъв перфекционист. Сигурно ще съм ужасен родител. Ще тереоризирам децата. Ще ги наказвам,лицеви опори,бягане в дъжда,катов казармата. Ех,мечти....
    Брат ми-скорпион. Самовлюбен и егоист. Няма се учудя ако забрави да си вземе от детската децата...Мисли само за себе си. Пффф.

  2. #27
    Голям фен Аватара на cS_LaMeRkA
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    514
    Според мен.... не само защото мама (Стрелец) и тате (Дева) не си подхождат а и тея 2 зодии никога няма да се заобичат.. и да са дълго време заедно ...
    Човек е щастлив когато притежава това,което сам обича,а не това,което другите харесват

  3. #28
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    nz kakvi zodii iskam da sa ... no se molete maika vi da ne e Rak ... ujasna e Very Happy se 6te nameri za ne6to da kre6ti ili da marmori.. ponqkoga se 4udq dali e normalna , a ba6ta mi e telec ... pekan e ama ponqkoga mn podivqva i si pokazva inatite Very Happy
    oh naistina mama e rak,NE SE JIVEE S NEQ samo me qdosva i samo se nervi ot ni6to i samo se pritesnqva mn e nervna,slava bogu 4e ba6ta mi e deva s nego mn pove4e se razbiram,nz za vas no poznavam dosta devi mom4eta glavno i mn zemni i razbrani hora mi se vijdat,radvam se 4e tati e deva
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  4. #29
    Изобщо везните и близнаците не стават за родители. Никой да не ми се обижда, ма първите са работохолици, а вторите са непостоянни.
    _________________
    Туй са моите и си е истина. Как може да се събират такива хора?!

  5. #30
    Garo
    Guest
    Само да вмъкна ненатрапчиво, че съм Близнак с майка Козирог и баща Скорпион.... ))

  6. #31
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    майките козирози.са специални
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  7. #32
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    майка везни, която е истински герой и е много премерена в действията си. никога не ме е лишавала от нищо важно, но и не ми е позволявала всичко, за да не ме разглези. не мога да ги понасям жените от тази зодия, ама не мога да отрека, че е страхотен родител.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  8. #33
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Доста е относително. Бащата е козирог, майка е рак, разведени са, тя винаги е била по - добрият родител. Нейните родители са риби и двамата, дядо ми ми е най - добрият приятел и ми е бил повече баща на моменти от баща ми. Аз също съм козирог, но не смятам, че ще бъда след време и една стотна от това, което е моят баща. Предполагам е от асцендента, който при мен също е риби, а неговият е водолей, ама толкова чак не им разбирам на зодиите. В същото време съм виждал семейства с други риби, които мъжът е алкохолик, малтретира жена си (тя е везни) и шамари децата за добро утро и добър ден, с повод и без повод. Виждал съм семейства с баща телец, който възпитаваше децата си доста по груб начин, но винаги справедливо и нищо не им е липсвало и пак друг баща телец, уникално безотговорен човек, изключителен самогъзник. Един от най - добрите бащи, които познавам, е на един приятел - лъв, както и още един, който е овен, въпреки че и двете зодии по принцип доколкото знам казват обратното. Така че всичко е много, много относително.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  9. #34
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    майка рак е зле
    не става просто поради куп причини

  10. #35
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Зависи как я научиш. По принцип са типичните майки - орлици, дето ще се пробват да те облекат с пуловер лятото да не изстинеш и ще те гледат от балкона с кой си играеш и ако дойде някой неподходящ, ще те приберат, само че един път покажеш ли им, че си сравнително отговорен и можеш да се справяш със ситуации, съответстващи на годините ти, стават най - толерантните и можеш да им казваш всичко и не ти задирят за нищо. Естествено, майка и до ден днешен се притеснява за абсолютно всичко, но никога не ми се бърка в нещата.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  11. #36
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    майка рак е зле
    не става просто поради куп причини
    Моята е раче Никога не мога да кажа,че е лоша майка или не става за майка.Напротив.
    Карали сме се много,да,като бях тийнче,обаче това не е нeщо невероятно
    Ако говорим от астрологична гледна точка-положението ни е мъчно,защото аз съм овен ,но в момента и от няколко години насам си се разбираме чудесно.

    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Зависи как я научиш. По принцип са типичните майки - орлици, дето ще се пробват да те облекат с пуловер лятото да не изстинеш и ще те гледат от балкона с кой си играеш и ако дойде някой неподходящ, ще те приберат, само че един път покажеш ли им, че си сравнително отговорен и можеш да се справяш със ситуации, съответстващи на годините ти, стават най - толерантните и можеш да им казваш всичко и не ти задирят за нищо. Естествено, майка и до ден днешен се притеснява за абсолютно всичко, но никога не ми се бърка в нещата.
    От балкона не са ме гледали никога мен.Винаги съм имала възможност сама да преценявам както с кого да дружа,така и как да си организирам времето.За това,че когато покажеш,че си отговорен и можеш да се справяш,си абсолютно прав-и при мен нещата станаха така,даже сравнително рано,тъй,че не съм имала проблеми.
    С моята майка сме мнооого различни като характер и като личности,направо крайности в някои неща,но имаме добър общ език и съм удовлетворена напълно от нашите отношения.

  12. #37
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Същата работа. Майка е голям пич, вярно, паника е за всичко, но рядко се среща по - толерантен човек
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  13. #38
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    майка рак е зле
    не става просто поради куп причини
    и кои са тези причини?
    навсякъде чета, че раците са страхотни майки, познавам такива и лично мога да го потвърдя, а и вътрешно чувствам, че и аз ще бъда добра майка някой ден.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  14. #39
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мама е телец, тати е козирог. Чела съм, че това е най-дълбоката и здрава връзка в зодиака.
    квак

  15. #40
    Spoler Alert! Зодиите не са фактори!

  16. #41
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от adi_po Виж мнението
    Spoler Alert! Зодиите не са фактори!
    между другото фактори са

  17. #42
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    малтретира жена си (тя е везни)
    нормално за тях
    те понякога са много дразнещи, нахални, натрапчиви, неуважителни, неадекватни и си го търсят
    съответно както казваш явно си го получават в някои случаи

  18. #43
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Тъй ли?
    Мога да кажа, че натрапчиви, нахални и неуважителни везни няма, дори точно обратното. Познавам доста.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  19. #44
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Тъй ли?
    Мога да кажа, че натрапчиви, нахални и неуважителни везни няма, дори точно обратното. Познавам доста.
    +1

    Имам си страхотна мама везни, въпреки че не се разбираме особено напоследък, като майка се е справила перфектно.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  20. #45
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Не виждам какво общо имат зодиите с това какви са родителите... Аз от моите никога не съм се оплаквал, а и не мога.

  21. #46
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Хората и в частност родителите се делят само на две групи - идиоти и не идиоти. Няма смисъл да се раздробяват на 12...

  22. #47
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    нормално за тях
    те понякога са много дразнещи, нахални, натрапчиви, неуважителни, неадекватни и си го търсят
    съответно както казваш явно си го получават в някои случаи
    Като се замисля, повечето ми приятели са водни знаци. С въздушните много рядко се разбирам. Но от познатите ми везни действително съм забелязал, че има нещо дразнещо (за мен) в характера им. Въпреки това не оправдавам побой над жена, ако ще и да е най - дразнещата на сета. Идеята беше, че побойникът в случая е риби, което е супер нехарактерно за тази зодия и го казах в подкрепа на това, че всичко е относително и не е до зодията.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си