.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    Грешка ли е?

    Ако досега не си имал дълга връзка и никой не те е обичал истински, грешка ли е да отхвърлиш човек, които те обича, защото при теб няма тръпка и мислиш, че не искаш да си с него?


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  2. #2
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Щом не искаш да си с него, разбира се, че не е грешка. Няма смисъл да си с някой, защото той те обича. Когато няма тръпка и любов, нищо не се получава.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  3. #3
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Кога ще се научите да се доверявате на собствените си чуства повече от колкото на мнението на другите?

  4. #4
    Аватара на yuyuto
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    pLoVdiV {MaiNa ToWn}
    Мнения
    1 182

    Re: Грешка ли е?

    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Ако досега не си имал дълга връзка и никой не те е обичал истински, грешка ли е да отхвърлиш човек, които те обича, защото при теб няма тръпка и мислиш, че не искаш да си с него?
    Не, естествено... Щом не го обичаш, няма смисъм да се мъчиш да си с него...
    The reasons of love... <3

  5. #5

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    tova ne e gre6ka.6tom lubovta ne e vzaimna e o4evidno 4e ni6to nqma da se polu4i.6tom ne izpitva6 ni6to kam nego .nqma smisal da ste zaedno,samo 6te go nakara6 da strada,dokato moje da go ostavi6 da nameri takava koqto 6te otvarne na 4uvstvata mu
    Руса кукличка

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In Devil's Castle
    Мнения
    1 166
    разбира се,че не е грешка...не можеш да бъдеш с някого,ако нямаш чувства към него...
    someone else...

  7. #7
    Да, но и аз не съм се влюбвала до сега. При мен винаги има едно такова чувство, което бъркам с любов, докато не получа човекът, който ме е привлякъл. И макар и сега да има друг човек, който ми е тръпка, но с когото нямам нищо общо... може след време да съжалявам и да искам да си върна любовта, която губя. Знам, че съм много непостоянна, но не знам как да се променя.. Затова и рчдко съм щастлива, когато става дума за любов... Имам чувството, че никога няма да има човек до мен ии толкова искам да се променя, но не знам дали ще помогне това сега да съм с някого едва ли не насила..


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  8. #8
    Защо да е грешка? По-голяма грешка би било да се заблуждаваш, че имаш пълноценна връзка.
    Много по-лесно е да събудиш у някого любов, отколкото да я запазиш.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Moon Angel
    Защо да е грешка? По-голяма грешка би било да се заблуждаваш, че имаш пълноценна връзка.
    Но как иначе мога да променя ужасния си характер и да съм по постоянна.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  10. #10
    Защо да ти е ужасен характера? И защо трябва да се променяш? Бъди себе си. Аз лично съм с ужасен характер, но ако някой те обича наистина, ще те обича и такава.
    Много по-лесно е да събудиш у някого любов, отколкото да я запазиш.

  11. #11
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778

    Re: Грешка ли е?

    Цитирай Първоначално написано от yuyuto
    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Ако досега не си имал дълга връзка и никой не те е обичал истински, грешка ли е да отхвърлиш човек, които те обича, защото при теб няма тръпка и мислиш, че не искаш да си с него?
    Не, естествено... Щом не го обичаш, няма смисъм да се мъчиш да си с него...
    +1
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Moon Angel
    Защо да ти е ужасен характера? И защо трябва да се променяш? Бъди себе си. Аз лично съм с ужасен характер, но ако някой те обича наистина, ще те обича и такава.
    Именно, защото не съм сигурна дали ще ме обича някой, когото и аз обичам.. Не знам дали изобщо ще съм щастлива някога. Знам, че не съм си изживяла изобщо никва част от живота. Дори не съм депресирана в момента. Просто сериозно се замислям. В момента не ми е гадни, нито ми се плаче за нещо.. просто съм малко оплашена. Не знам и аз какво да направя.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  13. #13
    Тъп въпрос, но коя зодия си? И на колко си години? (Необичайно, но откривам прилики с моя характер)
    Много по-лесно е да събудиш у някого любов, отколкото да я запазиш.

  14. #14
    Еми принципно съм на 17.. а зодията е Риби.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  15. #15
    Аватара на bazzil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Между краката на майка ти
    Мнения
    238
    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Да, но и аз не съм се влюбвала до сега. При мен винаги има едно такова чувство, което бъркам с любов, докато не получа човекът, който ме е привлякъл. И макар и сега да има друг човек, който ми е тръпка, но с когото нямам нищо общо... може след време да съжалявам и да искам да си върна любовта, която губя. Знам, че съм много непостоянна, но не знам как да се променя.. Затова и рчдко съм щастлива, когато става дума за любов... Имам чувството, че никога няма да има човек до мен ии толкова искам да се променя, но не знам дали ще помогне това сега да съм с някого едва ли не насила..
    БИХ ТИ КАЗАЛ ПОРАСТНИ !!!
    За теб аз съм единствен, всеки след мен е пореден!!

  16. #16
    Еми аз съм по-голяма и съм Рак. Преди няколко месеца имах подобен проблем. Ставаше въпрос за май приятел, които се оказа, че имал чувства към мен. Аз към него - не. Доста мислих какво да направя. В крайна сметка му отказах и сега не съжалявам, защото не го излъгах за нищо. Решението си е твое.
    Много по-лесно е да събудиш у някого любов, отколкото да я запазиш.

  17. #17
    Аз.. и аз не знам какво искам.. наистина трябва да порастна малко.. Направо не знам.....


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  18. #18

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    in the rock city (rock)
    Мнения
    90
    НЕ!Не е грешка Грешка е да бъдеш с него,въпреки че я няма онази тръпка и привличане!Не се обричай на страдание заради чужди чувства!
    Go fix yourself !

  19. #19
    Мерси много за съветите. Бях много объркана и наистина имах нужда от тях.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  20. #20
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255

    Re: Грешка ли е?

    Цитирай Първоначално написано от yuyuto
    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Ако досега не си имал дълга връзка и никой не те е обичал истински, грешка ли е да отхвърлиш човек, които те обича, защото при теб няма тръпка и мислиш, че не искаш да си с него?
    Не, естествено... Щом не го обичаш, няма смисъм да се мъчиш да си с него...
    Защо пък непременно трябва да се мъчи? Когато нямаш насреща човек, който да обичаш, но пък имаш такъв, който те обича, защо да не му дадеш шанс? Винаги е по - добре да те обичат повече,отколкото ти обичаш!

  21. #21
    Не, разбира се. Не е ли това най-важното - и двамата да имат чувства един към друг?
    Обстоятелствата не правят човека, те само го разкриват.

  22. #22
    6tom lubofta ne e vzaimna nqma smisal :P

  23. #23
    не не мисля че е грешка.би трябвало да си наясно със себе си.естествено може да дадеш шанс на себе си и човекът който държи на теб но при условие че знае истината (рядко такива връзки продължават напред във времето)
    ~ Рицар или Дявол ~
    Обичам те и пак ще те обичам
    дори да ме презираш ти.
    Сърцето си на теб обричам
    пъди ме, но не ме мрази
    Във моите мечти си рицар
    с лъскави доспехи,а може би
    и крал дори,но не си ли просто
    дявол с ангелски очи?!?

  24. #24
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    ne mislq,4e e gre6ka,no tva e kofti,4e te obi4a,a pak ti ne go obi4a6,e,ako ti haresva da si s nego,tragnete ili si ostanete samo fr.

  25. #25
    gre6ka li e ako ne si ql nikoga mlqko i ti predlojat vkisnalo da ne go opita6?!?
    ne me pitai imam li sestri4ka, ne me pitai ot kakvo umrq!Tq be6e tolkova muni4ka i tolkova silna pred bolestta!Nari4a6e vsi4ko s "mama", a dnes predi da otvori o4i nare4e "mama" smurtta!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си