.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1
    Повече от фен Аватара на Lekov
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Pirdop BG
    Мнения
    476

    Тя мисли, че е малка за мен

    Значи работата е там аз я лофкам обаче тя си мисли че е малка за мен аз сам на 18 тя на 14 , също така искам догодина тя да е на бала ми с мен моля ви кажете дали според вас тя е малка шото според мен не е

    т.7
    krem4et0

  2. #2
    Ако си на 18 не ГО ПРАВИ тя може когато си иска да те предаде на полицията . Еми според мен е все още малка дори за връзка

  3. #3
    Малка е,евала,че го е осъзнала !

  4. #4
    ем .. мне не мисля,че е толкова малка,ако мисли като зрял човек .. на един фр приятелката му е на 14 и той е на 18 и не се притесняват мн мн ,макар че аз не одобрявам мн мн ..

  5. #5
    Абсолютно зависи от начина и на мислене, възпитанието, съзнанието. Пък и мисля, че си сериозен, просто трябва да убедиш и нея в това. А за бала - няма причина да не се съгласи, до година ще е на 15, няма да е малка. По принцип не съм оптимист относно тийн връзките с разлика повче от 2 години, но винаги има изключения (особено едно определено изключение) и за това отговорът ми е: не е малка (: Good luck, dude
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  6. #6
    Аватара на midle
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    people`s wet dreams
    Мнения
    336
    Пич , намери си сериозна и зряла приятелка , това дете няма какво да ти даде

  7. #7

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    vrazkata mi s priqtelq mi e po4ti 5 godini,az ne 4e tolkova sam iskala da se zanimavam s batkovci,ama vsi4ko stana neusetno i dvamata se vlubihme neusetno i sega ne mojem da se razdelim
    Руса кукличка

  8. #8

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In Devil's Castle
    Мнения
    1 166
    ами според мен не е малка за теб,ама колко държи на теб,това е друга работа....
    someone else...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от midle
    Пич , намери си сериозна и зряла приятелка , това дете няма какво да ти даде
    На същото мнение съм!
    I tryed so hard and got so far,but in the end it doesnt even matter...

  10. #10
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Ako se obi4ate 4 godinki ne sa tolkova vatalni...

  11. #11
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Малка е, но не защото е на 14, а защото така го чувства. Остави я, намери някоя по-зряла, независимо от годините.

  12. #12
    Според мен пък това, че е казала, че е малка за теб показва, че е достатъчно зряла за да бъде с теб. Нз може и да не съм наред просто

  13. #13
    Тя ако те харесва до сега да сте тръгнали!

  14. #14

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Shumen
    Мнения
    830
    Ne....Mnogo e malka spored men.Takiva vryzki sa mi dobre poznati...Govorq za tazi vyzrast.V povecheto sluchai se razpadat.Nameri si nqkoq po-golqma ....
    Хайде с мен по-смел бъди в любовта аз да те светна.
    Довери се, довери о-о-о-о.
    Като капка карамел по езика ти ще лепна ти,
    вкуса ми осети о-о-о-о.
    Опитай мене ти,
    Целувай мене ти, усещаш ме нали

    http://geimarkata.aha.bg/

  15. #15
    Според мен момичето доста е пораснало след като сама осъзнава разликата в годините с гаджето сии въпреки това не смятам ,че някакви си 4 години са от кой знае какво значение.Все пак като сте заедно и сте щастливи и обясни ,че след като си с нея смяташ ,че не е малка и годините не са единственмото нещо ,което е водещо в една връзка.И аз съм на 18 ,а ходя с 26 годишен вече мъж... какво толкова .Важното е да сте добре един с друг и да не ви пука!

    Щастлив е онзи ,който се радва и на най-малките неща в живота!
    http://zaka4ka.forumer.com

  16. #16
    само защото пускаш тема тук ме кара да мисля че си пич така че момичето не трябва се притеснява. ама и тя е готина мацка за да осъзнава разликата в годините защото на този етап от живота наистина е голяма НО имам доста познати които разликата им е 4 години не им личи кой знае колко и се обичат, наистина се обичат. Моят въпрос е от колко време сте с мацката? айде надявам се да съм помогнала
    ~ Рицар или Дявол ~
    Обичам те и пак ще те обичам
    дори да ме презираш ти.
    Сърцето си на теб обричам
    пъди ме, но не ме мрази
    Във моите мечти си рицар
    с лъскави доспехи,а може би
    и крал дори,но не си ли просто
    дявол с ангелски очи?!?

  17. #17
    За някой неща е малко а за други не . .

  18. #18
    Повече от фен Аватара на Lekov
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Pirdop BG
    Мнения
    476
    Цитирай Първоначално написано от жУси
    За някой неща е малко а за други не . .
    за кои неща имаш в предвит щото ако е за тези кадето аз си мисля съм сагласен че е малка но за да дойде с мен на бала ми смятам че не е маничка :P

  19. #19
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Не е толкова малка,но може да не е готова още за любов.Другият вариант,за който си мисля е да не те харесва.

  20. #20
    Ами поговори с нея и обесни, че не искаш от нея неща, за които ти сам каза, че е още малка. Ако те харесва - чдуесно, ако ти каже обаче, че не те харесва по-добре я остави на мира. Успех!
    Обстоятелствата не правят човека, те само го разкриват.

  21. #21
    Според мен ти си малък за нея...Не ве...сериозно...ЛоФфФФффФФка ш ли я яко... пффф....бахти изразяването и мисленето....ако е кат стандартните 14 годишни-тамън един за друг ще сте си май...сте на един акъл : )

  22. #22
    Аватара на unfaithful1234
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    934
    Ми право си е момичето.И аз няма да тръгна с толкова голям!
    So if you're asking me
    I want you to know
    When my time comes
    Forget the wrong that I've done
    Help me leave behind some
    Reasons to be missed...

  23. #23
    Според мен се притеснява, за това че не е готова за секс все още, а ти ще я притиснеш....

  24. #24
    Супер фен Аватара на BigFakeSmile
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 319
    Цитирай Първоначално написано от weDnesDay
    Според мен се притеснява, за това че не е готова за секс все още, а ти ще я притиснеш....
    i az si mislq 4e e tova...
    I saw this place was open, tonight
    And the girls and the boys
    They were rocking
    And the alcohol was flowing
    And I knew right away this was my life
    Oh what a night....!!

  25. #25
    ami spored mene tq e malka za tebe no xorata sa kazali za lubovta nqma granici..... nz kakto ti re6i6

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си