.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    kak da razbera dali me haresva ili ne?

    ot edna godina s edin moi sau4enik postoqnno si pi6em v skype, ligavim se na daskalo, stanahme stra6no dobri pr dori zapo4nahme da si spodelqme mn li4ni 4uvstva i mneniq po razli4ni vaprosi, dokato nakraq az ne zapo4nah da go haresvam! vsi4ki moi sau4enici tvardqt 4e toi me haresva, no az sqka6 ne sam sklonna da vqrvam v tova! spored vas dali tova e samo pr ili ima ne6to pove4e? i kak moga razbera tova ot negovoto povedenie po nqkakav na4in?
    NaUcHi Se Da KaZvA6-KaKvO oT TovA?Za NEsHtY,Ot KoeTo Do SyLzI tI PuKa!NaUcHi Se OcHiTe TI dA sIqQt,DoRI kOgAtO Se PyLnQt SyS sYLzI!NaUcHi Se Da StRaDa6 I dA NE SyJeLQvA6!!!

  2. #2
    Аватара на 6o6kotooo
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    sofiqqq
    Мнения
    576
    Еми просто го попитай или накарай някоя фр-ка да го попита просто от ''любопитство''
    Love conquers all
    This one will last a lifetime
    And if love conquers all
    This one will last forever

  3. #3
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от s.p_girl
    Еми просто го попитай или накарай някоя фр-ка да го попита просто от ''любопитство''

  4. #4
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    То отвътре си идва просто. Щом се колебаеш, дали те харесва, или не, значи не е показал по някакъв начин още. Като е готов да ти го покаже открито ще разбереш знаците. Лекия флирт. Желанието му да те докосва отвреме на време, дори и съвсем леко. Да се придържа близо до тебе когато сте на саме. Оглеждай се за такива неща.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на ludo_momiche
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    439
    Щом сте станали толкова близки,вероятно има начин да му споделиш,или поне да му намекнеш,че освен много добър приятел,с времето се е превърнел и в нещо повече за теб. Сама казваш, че според хората от класа ти той те харесва,тогава можеш серизоно да се замислиш дали е така, като си се настроила да мислиш възможно най-реално и рационално. Отстрани нещата се виждат по-лесно,отколкото когато си замесен в дадена история. Ако това е истина,че те харесва,може да се получи нещо много хубаво,но само ако приемеш риска. Отпусни се и му разкрий чувствата си, в противен случай още дълго време ще таиш това чувство (напразно или пък не),а това е голямо мъчение. Ще видиш как след това ще ти олекне на душата. Пожелавам ти успех,вземи нещата в твои ръце,събери кораж и му кажи всичко.
    Никога не спирай да се усмихваш, може би някой живее за усмивката ти!

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In Devil's Castle
    Мнения
    1 166
    ами наистина би могла да познаеш по погледа,с който те гледа...
    someone else...

  7. #7

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Благоевград
    Мнения
    176
    Ще намериш всичко ,което искаш да научиш за някого,в погледа му!
    TWILIGHT :* :* :* H. POTTER :* :* :*
    [=
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=211342 http://www.priqtelstvo.hit.bg
    Ще намериш всичко ,което искаш да научиш за някого,в погледа му! Smile
    love..JB..love..Joe..love

  8. #8
    naistina samo po pogleda na edin 4ovek razbira6 po4ti vs za nego pogledni go v o4ite i 6te razbere6
    NqmA Ve4e StRaStI , SEXA sTaNa KaT0 ZdRaStI !!!

  9. #9

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    prosto go popitai,ako se sramuva6 se dopitai do negovi priqteli ili blizki.no ai-sigurno e da go popita6 li4no ili da go namekne6,za6toto samo taka 6te si sigurna 4e nikoi nqma da te izlaje.
    Руса кукличка

  10. #10
    prosto go pogledni v o4ite i 6te razbere6

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от s.p_girl
    Еми просто го попитай или накарай някоя фр-ка да го попита просто от ''любопитство''
    Това е прекалено детско.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  12. #12
    ее погледа незнам за мен са важни действията и знаците.щом всички ти го казват нзачи може би има нещо.според мен трябва да споделиш дори и да не си напълно сигурна признай си да видим как ще реагира разкажи ни и ще ти кажем дали те харесва (не винаги е задължително веднага да реагира приятно)
    ~ Рицар или Дявол ~
    Обичам те и пак ще те обичам
    дори да ме презираш ти.
    Сърцето си на теб обричам
    пъди ме, но не ме мрази
    Във моите мечти си рицар
    с лъскави доспехи,а може би
    и крал дори,но не си ли просто
    дявол с ангелски очи?!?

  13. #13
    Ето за това не трябва да се бърка приятелството с любовта. Трябва да се попиташ преди всичко какво точно чувстваш към него.. Дали повече го желаеш като гадже или искаш да останете приятели. И аз имах така един приятел... Още го имам... Бяхме адски близки преди 2-3 месеца, но аз започнах да го харесвам и вече не можехме да се говорим. Макар че всички казват, че той ме харесва, досега той не го е показал... И само развалихме приятелството помежду си... По точно, аз го развалих.
    Всъщност... Забрави какво ти казах и се усмихни! =)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си