.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1
    Аватара на Sensuality
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Там където никой от вас не е бил =[;
    Мнения
    1 786

    За бананите :D

    Хах според вас бананите подходящи ли са за диета,щото знам,че не са от най-диетичните плодове ?
    Суетата.Моят любим грях.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Ами попринцип плодовете за диета са идеални,но бананите специално не са много за предпочитане-може би 2-3 седмично е добре
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  3. #3
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Не!Бананите са калорични,не засищат(само залъгват) и само ти дразнят стомаха и ти се яде още.Измисли си друг плод като грейпфрут примерно...
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  4. #4
    Nedeite s takiva samoproizvolni dieti, che shte si dokarate samo glavoboliq, a i nqkoi drug kilogram v poveche.. Po - dobre upragnenia, vigte v saitovete nqkoq dieta, koqto vi se struva vkusna za vas, no nedeite taka.. uspeh
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

  5. #5
    Голям фен Аватара на Vilsy
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Wonderland
    Мнения
    527
    Не,бананите-не,но най-подходящият плод за диета е ябълка.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от BallFace
    Не.Бананите са калорични, защото съдържат захар.
    vseki plod ima zahar! bananite imat mn maznini, kolko avokadoto! hubavoto e 4e ima proteini,no za dieta tova ne te ustroiva!

  7. #7
    Във всички плодове има захар(въглехидрати),ябълки вика...
    Мисля,че два малки банана за закуска(ама само те),или половин след тренировка са достатъчни.

  8. #8
    Аве всички плодове имат захар! Това е плодната захар, нищо лошо няма.. А ябълките дори събуждат още повече апетита! Тъй че споко, и да преядеш с плодове само, няма страшно. Избягвай ония изкуствените подсладители там.. аронията например - всичко е химия и фабрикати. (puke) Стевията например е много добра за чая - естествена е, растителен подсладител.

  9. #9
    Вие си яжте ябълки, аз ще нагъвам от любимите си банани и ще тлъстея...not.. ^о^

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Kassu
    Вие си яжте ябълки, аз ще нагъвам от любимите си банани и ще тлъстея...not.. ^о^
    Ммного обичам резенчета банани да ям и да пия мляко.. Приятно е.

    Не ми пука, че мама не ми дава да ям банани, аз съм Headstrong. c[;

    Приятни антибанан диети, момичета!

  11. #11
    Btw, golqma zabluda e, che s plodove moge da se otslabne i che te sa nai - polezni - drun - drun.. Te ne mogat da ti dadat neobhodimoto kolichestvo vuglehidrati i beltuchini i tam, kakvoto mu trqbva na organizma.. Posle pak si gladen i nakraq kakvo - ili se pretupkvash s plodove i pak nqma rezultat ili sled dietata qdesh kato nenormalen i si pak do nulata. Tainata e v balansa - da se hranish normalno, ne po mnogo, no da znaesh, che si se naql, inache kakuv e smisula.. Ima i mn dieti s razlichni hrani.. No az po princip veche sum protiv dietite, zashtoto kogato bqh pochnala ei taka po moi izbor i da vidite kak nadebelqh. A posle kato zapochnah da si se hranq normalno, bez da mislq kolko kalorii izqgdam kak otslabnah i sega sum si normalno.. Za men tova si e vmaniachavane.. ot tam idva problema (pone tva beshe moq sluchai, pri drugite ne znam dali e taka, no vsichko idva ot tova dali se haresvash kato se poglednesh, a ne kolko sa slabi drugite ) zashtoto pri vseki e individualno
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от LovePoisoned
    Цитирай Първоначално написано от Kassu
    Вие си яжте ябълки, аз ще нагъвам от любимите си банани и ще тлъстея...not.. ^о^
    Ммного обичам резенчета банани да ям и да пия мляко.. Приятно е.

    Не ми пука, че мама не ми дава да ям банани, аз съм Headstrong. c[;

    Приятни антибанан диети, момичета!
    Определено с мляко най-вървят Даже можеш да си пасираш банани, мляко и малко захар и става много вкусно, но трябва да се пие до 10 мин, че витамините изчезват, също така е тежичко, аз повече от 1 чаша не мога да изпия!
    1 литър мляко = 2 банана
    Предлагам ти да опиташ (ако не си -.-')

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от BallFace
    Не.Бананите са калорични, защото съдържат захар.
    +1 , и имат ужасен вкус ! Аз лично не понасям банани ! Яла съм няколко пъти и после повръщам , защото не понасям лигавата каша , която става след като го сдъфча !

  14. #14
    ох банана ах банана кеф ми става щом го хвана не нети препоръчвам да ядеш банан когато си на диета
    Но когато обичаш някого пусни на свобода , ако той/тя те обича ще се върне твоята страна, ако ли не няма за какво да съжаляваш,щастлив е той/тя без тебе и за него/нея ще се радваш.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от KuKla Na KoNcI
    ох банана ах банана кеф ми става щом го хвана не нети препоръчвам да ядеш банан когато си на диета
    От един(на ден) няма да се прецака цялата диета,ама и тя що разпитва тука,а не в сайтовете за фитнес и спорт.Хората са много по-компетентни.

  16. #16
    охх хора, чисто откачихтее с тия.. диетии .. нали не яде сладкоо ,мазно и хляб ... в банана колко и захар да има..тя е от плода..и не вреди .. Ако и са вкусни, нека яде.. но просто в умерени количества... 1 банан за закуска,вместо 2 ябълки и е окаи..
    Пример: в 200 гр банан има.. 174 Kcal .. за да отслабне,тя трябва да яде.. 1000- 1500 Kcal na den ..
    Което значи, че за закуска и идва идеално .. :P
    ..

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от LovePoisoned
    Аве всички плодове имат захар! Това е плодната захар, нищо лошо няма.. А ябълките дори събуждат още повече апетита! Тъй че споко, и да преядеш с плодове само, няма страшно. Избягвай ония изкуствените подсладители там.. аронията например - всичко е химия и фабрикати. (puke) Стевията например е много добра за чая - естествена е, растителен подсладител.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от dark_sw
    Цитирай Първоначално написано от BallFace
    Не.Бананите са калорични, защото съдържат захар.
    +1 , и имат ужасен вкус ! Аз лично не понасям банани ! Яла съм няколко пъти и после повръщам , защото не понасям лигавата каша , която става след като го сдъфча !
    за първи път "чувам" за някой,който не яде банани ...

  19. #19
    Голям фен Аватара на o0ps
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    874
    Цитирай Първоначално написано от цъкам^^белот
    Цитирай Първоначално написано от dark_sw
    Цитирай Първоначално написано от BallFace
    Не.Бананите са калорични, защото съдържат захар.
    +1 , и имат ужасен вкус ! Аз лично не понасям банани ! Яла съм няколко пъти и после повръщам , защото не понасям лигавата каша , която става след като го сдъфча !
    за първи път "чувам" за някой,който не яде банани ...
    Аз познавам момиче, което никога не е яло и мрази и казва че никога няма да куса...

  20. #20
    Аватара на PollyPoi
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    По света и у нас :)
    Мнения
    524
    Ако ще спазваш диета,банани яж само като следобедна закуска,в никъкав случай за закуска!
    Цитирай Първоначално написано от comics
    Ела при мен, аз знам какво да правя

  21. #21
    Аватара на PollyPoi
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    По света и у нас :)
    Мнения
    524
    Цитирай Първоначално написано от Dark~Illusion
    Цитирай Първоначално написано от цъкам^^белот
    Цитирай Първоначално написано от dark_sw
    Цитирай Първоначално написано от BallFace
    Не.Бананите са калорични, защото съдържат захар.
    +1 , и имат ужасен вкус ! Аз лично не понасям банани ! Яла съм няколко пъти и после повръщам , защото не понасям лигавата каша , която става след като го сдъфча !
    за първи път "чувам" за някой,който не яде банани ...
    Аз познавам момиче, което никога не е яло и мрази и казва че никога няма да куса...
    Аз пък познавам котка,която яде банани,диня и домати
    Цитирай Първоначално написано от comics
    Ела при мен, аз знам какво да правя

  22. #22
    Bananite ne sa preporuchitelni za dieta.... spored edna grafika za da spazvash dieta na den trqbva da priemash max 40 tochki .. banana nosi 17 tochki .. pravete si izvodite
    ~Remember,remember...25th of November~

  23. #23
    калоричен плод е,но какво от това?

  24. #24
    офф...бананите имат захар ама не е такава захар от която се ''дебелее'' банана си е плод и както другите плодове си съдържа захар която е като във вси4ки други плодове...то4но от доктор съм се съветвала за тва..така 4е си яж банани колкото иска6 :P
    Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от BallFace
    Не.Бананите са калорични, защото съдържат захар.
    te vsi4ki sudurjat zahar.. prosto v bananite po4ti nqma voda

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си