.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Как да подчертая очите си?

    Здрастии. Въпроса ми е по какъв начин (с дрехи,с грим) мога да подчертая погледа си. За зелени/сини очи става дума.

  2. #2
    Смятам, че черен молив+спирала, ако е необходима и намесата на миглоизвивачка, би подчертало дотатъчно добре едни красиви очи

  3. #3
    с черен молив...а за дрехите не мога да помогна тъй като незнам какъв цвят дрехи ти отиват примерно на тена , косата , че и на очите... слагай спирала (наблегни на долните мигли) така очите ти ще се уголемят и молив , за да ги подчертаеш

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    372
    Ами със спирала и молив!Ако очите ти са малки не слагай молив!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    314
    Ползвай освен черен молив и спирала и очна линия, най-добре в черен цвят ! Също незнам защо всички изключват сенките ... обикновено на сини очи много отива опушен черен грим и страшно ги отваря, а също и отблясъци в прасковено и златисто, когато са сложени както трябва отварят погледа ! Дрехите наистина са относителна тема относно погледа ... те отварят като цяло лицето, но това много зависи от цветовете.
    And I don`t want to but I will if I`ve got to ...

  6. #6
    Аватара на GaBiIi__
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blg
    Мнения
    1 157
    ako stava vapros za malki o4i ne slagai 4eren moliv vatre i a bql v kraq za da gi ugolemi6

  7. #7
    edna priatelka ima sini o4i i si slaga sinq o4na linia i 4erna spirala i hem ne si li4i mn hem o4ite ii mn ispukvat a za drehi ... bih kazala pak tezi sinio zeleni tonove da nosi6 koito 6te se vruzvat s o4ite ti, za6toto 6te ispukvat!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    732
    ами и аз бих казала черна спирала,черен молив и черна очна линия и ако искаш и някакви сенки - за сини очи розови,а за зелени по скоро кафеникави или златисти(понеже ти пишеш за зелени/сини очи )

  9. #9

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    sofiq
    Мнения
    87
    ami zadaljitelno po tumni niuansi senki ,4eren moliv,spirala i o4na liniq ,no samo ako moje6 da si q slaga6 dobre .

  10. #10
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    На мен хубава спирала ми подчертава очите ... А ако сложа синя дрешка стават направо електриково синьо ..

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  11. #11
    сиво-черни сенки, които са поставени умело и се преливат
    на такива очи като твойте седи прекрасно

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  12. #12

    Re: Как да подчертая очите си?

    Цитирай Първоначално написано от молеща за съвети
    Здрастии. Въпроса ми е по какъв начин (с дрехи,с грим) мога да подчертая погледа си. За зелени/сини очи става дума.
    Ем и аз съм с твойте очи,пробвай с черен молив и спирала и кафеви,златисти,зелени и опушен грим.
    а за дрехите,понеже си със светли очи мисля,че не е много уместно да си със шарени дрехи.На мен лично черното и бялото много ми подчертава очите.


    Болка е,когато ме докосваш.Лудост е,когато съм сама.Силна съм,когато ме обичаш.Търся те във всичко на света.

  13. #13
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    молив!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Mariolcheto
    Ами със спирала и молив!Ако очите ти са малки не слагай молив!
    И защо ако очите й са малки, да не слага молив? Има си трикове, дето точно с молив може да си уголеми очите...
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  15. #15

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    4eren moliv,spirala i lek grim 6te pod4ertaqt o4ite ti i tehniqt cvqt,no vse pak ne prakalqvai s grima,za6toto stoi grozno !
    Руса кукличка

  16. #16
    Ми зависи от случая!
    За ежедневен гим - черен молив и спирала
    За вечерен грим - опушени очи

  17. #17
    И аз имах до скоро същата чуденка, сред като си сложих лилави лещи хаха, но черната очна линия си му е майката. Експериментирай с нея, има много начини да си сложиш, пробай
    The music is loud
    The kids are so young
    All over the world
    They wanna have fun
    The music is so loud
    It drowns out the talk
    All over the world
    Just give us more rokk

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си