.
Затворена тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 64

Тема: Шише

  1. #26
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Пхах, шише .
    Да, весело е понякога, стига да си в добра компания ... и сред мъжки, които са навити да се целуват помежду си .
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от KyK/\a`Ha`KoHцu
    а аз я знам като "истина или риск/предизвикателство"
    тц тц тц върнахте ме в детството
    ее че то по купони освен на шише(което е много ефектно ако не се познавате) играем и на "7 минути в рая" мноогоо е забавно особено като си пиян до козирката
    +1 но при нас е 5 минути в рая

  3. #28
    Би била забавна ако компанията е Аз и още 10 момичета...иначе дълбоко се съмнявам

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  4. #29
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от naduta_fukli4ka
    Последният път, когато играх на шише бешеее.... на рождения ден на една от квартала, която е с една година по-малка от мене,тогава тя беше 6ти клас
    е взе ми думите от клавиатурата, и аз последния когато играх на тая игра, беше на рожден ден на една фр от квартала, която е с една година по-малка от мене и беше 6ти клас. бях пияна и се се падах с един, който също беше пиян

  5. #30
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от NaNa_SladuRana
    Цитирай Първоначално написано от KyK/\a`Ha`KoHцu
    а аз я знам като "истина или риск/предизвикателство"
    тц тц тц върнахте ме в детството
    ее че то по купони освен на шише(което е много ефектно ако не се познавате) играем и на "7 минути в рая" мноогоо е забавно особено като си пиян до козирката
    +1 но при нас е 5 минути в рая
    последния път като играх тая игра беше 7ми клас на един рожден ден на една съученичка, и се паднах с един от моя клас, и си взехме от масата купичката с шоколадови бонбони "морско дъно" и си седяхме в банята и си ядяхме и си говорихме, по едно време се присъедини още един, който ни изяде бонбоните и си излезе

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от KyK/\a`Ha`KoHцu
    а аз я знам като "истина или риск/предизвикателство"
    тц тц тц върнахте ме в детството
    ее че то по купони освен на шише(което е много ефектно ако не се познавате) играем и на "7 минути в рая" мноогоо е забавно особено като си пиян до козирката
    nie go nari4ame kofa procent ili istina a dr go go zn oba4e go igraem s po 3 minutki
    Но когато обичаш някого пусни на свобода , ако той/тя те обича ще се върне твоята страна, ако ли не няма за какво да съжаляваш,щастлив е той/тя без тебе и за него/нея ще се радваш.

  7. #32
    Това със 7/5/3 чинути в рая как точно се играе?
    А шише последно като наблюдавах (не играх, защото бях обвързана) правилата бяха такива: някойй завърта, но преди да завърти, казва какво трябва да се направи, например "целувка с език", "лизане по врата", "захапване за дупето" и т. н. Човекът, към който се падне дъното на шишето, изпълнява задачата върху този, към който е гърлото и после той поставя нова задача и върти. Не мисля, че този вариант е много детински

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от Ани
    Това със 7/5/3 чинути в рая как точно се играе?
    А шише последно като наблюдавах (не играх, защото бях обвързана) правилата бяха такива: някойй завърта, но преди да завърти, казва какво трябва да се направи, например "целувка с език", "лизане по врата", "захапване за дупето" и т. н. Човекът, към който се падне дъното на шишето, изпълнява задачата върху този, към който е гърлото и после той поставя нова задача и върти. Не мисля, че този вариант е много детински
    emi subirate se edna kompaniq ot deset 4oveka da kajem primerno i edin ot tqh zavisimost ot broq na horata izmislq nqkakva nomeraciq a drugiq izbira dva puti i se padam dakajem momi4e i mom4e i za 3 4 5 ili tam kolkoto vreme go igraete i se osamotqvat
    Но когато обичаш някого пусни на свобода , ако той/тя те обича ще се върне твоята страна, ако ли не няма за какво да съжаляваш,щастлив е той/тя без тебе и за него/нея ще се радваш.

  9. #34
    Да, когато бяхме на 10 играехме

  10. #35
    Аватара на Lady_B_
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    София
    Мнения
    508
    хихихих ми беше ми много яко да играя тази игра като бях на 15 Ами играта е малко тъпичка ама дава възможност да си искараш супер на купон и да целунеш момчето/ момиче , което харесваш без да се налага тя/ той да разбере
    Един отимист може да види светлината и там, където я няма. Но защо песимистът винаги бърза да я гаси ?

  11. #36
    Аватара на ImmoraL
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    in my l0neliness...
    Мнения
    55
    отдавна не съм се се6тала за тая игра,оба4е е великаа обожавах я като малка,толкова яки спомени имам... даже и сега бих я играла ..мн ме радва
    DaLi me 0bi4a6?,DalI me mrazi6?,a Dali mi pukA???!!!!

  12. #37
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw
    От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.
    И аз от години не съм чувала някой да иска да я играе.
    А между другото ние вместо да се целуваме си задавахме въпроси.
    +1 Ние и се целувахме и въпроси си задавахме!
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от sweet_sorcerer
    Цитирай Първоначално написано от nikita29
    Много забавна игра.Зависи и от компанията,но може да се получи страхотно.
    Да, и аз мисля, че мн зависи от компанията...а иначе е голям fun играта
    ем ако хората са на по 14-15 им отива таз игра ако са на 20 години и на горе явно имат неизживяно детство

  14. #39
    а тва за минутите сичко ли може да се прави.
    Войни на Тангра

  15. #40
    не е старомодно шишето - особено ако смениш целувките със свирки. Колко яки каки са ми го лигавили в оная квартира на Картала преди години, като си бяхме мънички на тая игра...

    Всъщност три
    В градината се слуша само наша музика --> http://www.vbox7.com/play:58df8dfc

  16. #41
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Шишето не е лошо, ама предпочитам да си забия някоя кака и да си е само моя
    The Spark

  17. #42
    Da vi kaja chetno az nokoga ne sam q igrala , nz nqkak si se pritesnqvam ... No prochetoh mn pozitivni mneniq i smqtam da opitam ... 10x
    ChuDq se na Kade ....?

  18. #43
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    България
    Мнения
    156
    Много яка игра :P :P
    ))))))))))))))))))))))))

  19. #44
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Цитирай Първоначално написано от Ани
    Това със 7/5/3 чинути в рая как точно се играе?
    А шише последно като наблюдавах (не играх, защото бях обвързана) правилата бяха такива: някойй завърта, но преди да завърти, казва какво трябва да се направи, например "целувка с език", "лизане по врата", "захапване за дупето" и т. н. Човекът, към който се падне дъното на шишето, изпълнява задачата върху този, към който е гърлото и после той поставя нова задача и върти. Не мисля, че този вариант е много детински

    Според мен в такава ситуация се разменят прекалено много интимни неща - целувката все пак е нещо по-лично и мисля, че трябва да се дава само на близки хора, които обичаш. Да не говорим за това "лизане по врата", представете си да ви олигави някой, когото не познавате, или да се паднат 2 момчета. Мисля си, че играта може да стане забавна за останалите, обаче участниците в задачата може да се озорят...
    Това е мое мнение, разбира се, който не мисли така, да си продължава с играта.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  20. #45
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    ние като се съберем играем на нещо средно между шише и там... истината или действието или както му казвате там... въртите шишето и към който е гърлото казва на онзи, към който сочи дъното какво да прави или му задава въпрос. Последният път имаше мазане със сметана, облизване, целувки мноого дискусии относно въпросите и беше мн яко!

  21. #46
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Цитирай Първоначално написано от babity
    ние като се съберем играем на нещо средно между шише и там... истината или действието или както му казвате там... въртите шишето и към който е гърлото казва на онзи, към който сочи дъното какво да прави или му задава въпрос. Последният път имаше мазане със сметана, облизване, целувки мноого дискусии относно въпросите и беше мн яко!

    Нали се сещаш, че ако не си сменяте позициите, гърлото и дъното винаги ще сочат към една двойка хора - следователно играта не е много смислена.Единствения смисъл остава,че сте пияни и искате да се ебе*е
    The Spark

  22. #47
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    еми да си ги сменят тогава от време на време. ние сме тъпи, не се сменяхме, и пак ни беше забавно!

  23. #48
    Аватара на Madn3s5
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Somewhere over the rainbow*
    Мнения
    723
    ХъХ тая игра съм я играла преди повече от 6-7 години много беше забавно,но при нас беше истината или риска иначе преди около 2 седмици в клас,нямахме какво да правим и въртяхме едно шише(бутилка от минерална вода) но я нямаше тръпката от детските години
    Жената с характер ,плаши слабите мъже,
    но подлудява силните..! ~

  24. #49
    Фен Аватара на beautiful_f
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    237
    Цитирай Първоначално написано от neshtastno^vliubena
    naistina e mn zabavna igra,no ako sym obvyrzana ne bih igrala...prosto ot zadryjki...
    +1

  25. #50
    готино е ако харесваш некой и заставаш срещу него да има по голям шанс да се целунеш с него.ако някой ти е неприятен заставаш до него

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си