.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 64

Тема: Шише

  1. #1

    Шише

    Q kakajete , ako se sabereta s frs , na kyponche ili neshto takova igraeete li na shishe (zavartash edna bytilka , i se celuvash s tozi /taq deto bytilkata e posochila)...

    Mislite li che e staromodna igra ...
    ako q igraete kakvo misilite


    PS: Prosto se interesuvam dali e zabavno da se igrae na kuponi ...
    ChuDq se na Kade ....?

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Испания
    Мнения
    56
    Много забавна игра.Зависи и от компанията,но може да се получи страхотно.
    Надеждата умира последна!!!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    naistina e mn zabavna igra,no ako sym obvyrzana ne bih igrala...prosto ot zadryjki...
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  4. #4
    Какво й е на играта, много си е готина. И ние сме си играли на нея.
    Много по-лесно е да събудиш у някого любов, отколкото да я запазиш.

  5. #5
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw
    От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.
    И аз от години не съм чувала някой да иска да я играе.
    А между другото ние вместо да се целуваме си задавахме въпроси.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  7. #7
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw
    От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.
    И аз от години не съм чувала някой да иска да я играе.
    А между другото ние вместо да се целуваме си задавахме въпроси.

    Предното лято пък ми беше много забавно, когато с компанията стояхме до 12 през нощта и играхме на "Дързост или откровение".
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  8. #8
    При нас я наричахме 'истината или се осмеляваш' Беше наистина много забавна. Но до днес любими са ми пържолки и нервички.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  9. #9
    Повече от фен Аватара на ludo_momiche
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    439
    A pak kato stava vapros az go znam kato "Risk ili istina"!
    Никога не спирай да се усмихваш, може би някой живее за усмивката ти!

  10. #10
    Голям фен Аватара на Remini
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    540

    ....

    Накара ме да си припомня като бяхме по малки играехме редовно...
    Мн бих искал пак да направя една игра...ще е забавно
    К'во да направиш- пубертети.Гледа ме като Симеон 3-ти!

  11. #11
    o0o mn q obicham taq igra :P no me kefi i edna igra deto se kazva KISS moje bi se doseshtate kak se igrae no sega ne mi se obqsnqva ako nqkoi iska moje da my q napisha a do onazi igra i az q znam kato ''istinata ili se ysmeliavash''

  12. #12
    Аватара на n0Lcho
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    BapHa
    Мнения
    288
    а аз я знам като "истина или риск/предизвикателство"
    тц тц тц върнахте ме в детството
    ее че то по купони освен на шише(което е много ефектно ако не се познавате) играем и на "7 минути в рая" мноогоо е забавно особено като си пиян до козирката
    Pendulum - Blood sugar (music)~

  13. #13
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    При нас я наричахме 'истината или се осмеляваш' Беше наистина много забавна. Но до днес любими са ми пържолки и нервички.
    На пържолки прекалено много се изнервям, защото знам, че този срещу мен е по-добър и започвам да тръпна - в компанията са се специализирали много. Обаче пък е готино да ги гледаш...
    А сега... напоследък се специализираха само на "Война" с карти и който спечели битка, пие от едно двулирово шише ром с кола. Иначе още 2 за белот трудно се намират, с едно момиче все търсим.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  14. #14
    Ей, война и аз я обичам. Както и кент-купе.
    Иначе аз пържолките ги харесах покрай приятеля ми - по-добър е от мен, но пък се заливам от смях.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от nikita29
    Много забавна игра.Зависи и от компанията,но може да се получи страхотно.
    Да, и аз мисля, че мн зависи от компанията...а иначе е голям fun играта
    I'm The Classical T.G.F.Y - Too Good For You!!! :]


    Неучтивият Ми Характер Е Въпрос На Навик... xD

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от dolce_lady94
    o0o mn q obicham taq igra :P no me kefi i edna igra deto se kazva KISS moje bi se doseshtate kak se igrae no sega ne mi se obqsnqva ako nqkoi iska moje da my q napisha a do onazi igra i az q znam kato ''istinata ili se ysmeliavash''
    тая игра изобщо нямам спомен да съм я чувала я кажи как се играе че ме заинтригува

  17. #17
    Голям фен Аватара на butty
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    v sarceto na moeto momche ;)
    Мнения
    543
    хеех ами да, забавна игра е, но и аз не съм я играла от малка, преди се събирахме в едно момче и играехме много често на ралзични игри, а като играхме на шише, се прегръщахме, не се целувахме А тази игра "пържолки", аз я знам като "палачинки" Сега също би било забавно сигурно да поиграем... пък и да си обвързан какво толкова...нали ще е една целувка... пък ако се получи момче с момче, или момиче с момиче, ще е забавничко

  18. #18

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In Devil's Castle
    Мнения
    1 166
    това е най-страхотната игра на света.... иначе,ако ти омръзне да те целуват,можеш да пробваш с масаж...
    someone else...

  19. #19
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Откакто се помня като се събираме винаги играем карти... напоследък покер. Веднъж бях гледал некви шишета ама не изглежда примамливо.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  20. #20
    Аватара на PeopleAlwaysLeave
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    ~`*`~ СоФиЯ ~`*`~
    Мнения
    1 169
    Последният път, когато играх на шише бешеее.... на рождения ден на една от квартала, която е с една година по-малка от мене,тогава тя беше 6ти клас
    Няма вече за какво ти да ми прощаваш... минаха времената да ме заебаваш.. сега към теб изпитвам само съжаление.. даже омраза с извинение... За мен значиш вече по-малко и от нула... Това че те обичам все едно не си го чул..

  21. #21

    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    330
    Az sum w 7-mi klas i taq godina s klasa se zapalihme po neq! Igraem pove4eto i ne samo s celuvki ami s kakvoto si re6im!Mnogo e qko!

  22. #22
    Аватара на ludisuvurshen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Град на самотата, болката и тъгата
    Мнения
    268
    Тази игра е прекалено банална
    http://friend.ipbfree.com :P

    Цитирай Първоначално написано от Maximum
    ще праскам чикий и тва е по 2 3 пъти дневно и тва е спасението
    Цитирай Първоначално написано от Maximum
    ако отида в Аптеката и сам под 18 ще ми дадат ли презерватив

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от ludisuvurshen
    Тази игра е прекалено банална
    Я пак ти?! Много си е гот играта

    JUST DANCE!!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw
    От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.
    Нещо не ми се връзва.. И да си обвързана,какво?Къв е проблема щом и без тва ти се струва детска

  25. #25
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Цитирай Първоначално написано от s3nSe-me
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw
    От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.
    Нещо не ми се връзва.. И да си обвързана,какво?Къв е проблема щом и без тва ти се струва детска
    Какво не ти се връзва? Моля първо да бъда извинена, трябвало е да напиша "детинска" игра, вместо детска - ясно е, че почти всички игри са детски. Второ, нямам проблем, детинска ми е, не бих я играла, а споменах, че няма да го правя и необвързана, защото едно момиче отгоре не желаеше да играе само ако е обвързано...

    @Wrathchild: Войната в компанията щеше да е интересна, ако не беше с единствена цел да се наливат по явно по-интересен начин с алкохол.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си