.
Затворена тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    misliteli 4e imam nqkakuv 6ans s neq?

    moita istoria e mn dulga taka4e po nakratko s priatelkatami sme zaedno ot 3 godini i polovina predi okolo mesec tq zamina s tehnite za sofia predi da znamine mi kazva6e 4eme obi4a mn 4e 6tei lipsvam mn do kato be6e v sofia tqmi se obajda6e vseki den govorihme si kazva6emi mn kratno 4e i lipsvam 4e iska da se prebira daje se razreva no imah 4ustvoto 4e koato se vurne ot slofia ne6to 6te stane i taka stana vurna se ostana da spi v naz iskarahme si edna strahodna ve4er kat4eli be6e za posledno i sled 3 dena mi kaza trqbva da se razdelim taka iskala sega taka go mislila drun drun razplaka se sled tova q potursi 2 puti nqkak si da opravim ne6tata no tqmi kaza ostavime sama sled koeto az napravih ne6to za koeto sajelqvam mn prebrah se i ot muka se napih posle i se obadih tq doide do v ku6ti skarahme se mn qko az nz kakvo pravq be6e ujasno sajelqvam za tova i to mn posle tq se odrupna ot men no kat4eli i be6e kato kos taz moq gre6ka posle tursij okolo 2 sedmici tq mi kaza razbiram te 4e se napi zaradi men no sega iskam da ostana sama ne iskam nikoi nemoga da imam ser vruska s teb popitah q dali me obicha tq otbqgva6e tozi vupros na skoro q zasqkoh v edno bar4e o4i4kitei svetnaha kato me vidq no se darje6e tupo i studeno i mi kaza 4e trqbva da ne se vijdame izvestno vreme ne sum q tursil ot 5 dena ne izdurjam obi4am q mn nemoga da si predstavq jivota bez neq a kat4eli na ne q ne i puka tq kaza 4e znae 4e sajelqvam za moita postupka i kogato q popitah dali lipsvam tq mi kaza ne me pitai takiva vuprosi nz kako da pravq a samo predi vreme mi se kulne6e 4eme obi4a ujasno mn

  2. #2
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    има няколко варянта:
    -да ти е изневерила там,за което мн съжелява
    -да не те хар.
    -да има друг
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  3. #3
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905
    Кирилица

  4. #4
    Повече от фен Аватара на w0lf
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    443
    Преструва се, не може чувства 3 години да отхвърчат за дни. Или си е намерила някой в София, или има някакъв личен проблем.
    П.П. Приятелю, пиши грамотно на кирилица!
    madafaka

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Scouser
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    on the pitch
    Мнения
    315
    Брато, аз съм в подобна ситуация. Иди ги разбери тея жени. Както и да е. Моят съвет към теб е да не се предаваш, бори се за нея..
    If you told me to cry for you - I could.
    If you told me to die for you - I would.
    Take a look at my face.
    There`s no price I won`t pay
    to say these words to you ..

  6. #6
    emi tvurdi 4e nqma drug prosto taka e re6ila i sq ne sum q tursil ot 5 dena smqtam da ne q tursq po sedmica da vidq kak 6te se razviqt ne6tata emi jeni

  7. #7
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Имаш два вариант...оставяш я след като не иска да има общо с теб... вариант две бориш се за нея... прецени от това какво би искала тя?! Но не забравяй че има възможност да има момче... демек имаш и още една опция да говориш с нея ако мислиш че ще ти каже...макар че се съмнявам силно... Успех!

  8. #8
    Голям фен Аватара на BlindedAngel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    992
    Намери си друга...
    "По - добре 10 години да живея като цар, отколкото цял живот като мишка" - Жоро Илиев

  9. #9
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Бори се за нея! Дори да си мисли, че не иска да се виждате, би й станало хубаво да й се обадиш просто да я питаш как е и какво прави (освен, ако няма друг). Но вие сте били заедно много време и ми се струва, че каквото и да е ти дължи искрено обяснение. Но не я притискай, не я питай постоянно.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  10. #10
    И какво разбирате под "бори се за нея", да и звъни през 5 минути и да се моли да го вземе обратно?

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    НЕ
    НЯМАШ !!!

  12. #12
    ами остави я сама за известно време-ако все още те оби4а ще й липсваш и после има шанс да си я върнеш.просто нека това да ти е последния опит да си я върнеш-ако не стане ще отнеме време но ще я забравиш и ще си намериш друга
    I can't stop myself from loving you <3

  13. #13
    Според мен нямаш шанс.

    П.П.:Мило момче, намери си букварчето и го изчети.

  14. #14
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от Scouser
    Брато, аз съм в подобна ситуация. Иди ги разбери тея жени. Както и да е. Моят съвет към теб е да не се предаваш, бори се за нея..
    И после кво ?!

  15. #15
    Голям фен Аватара на beb4yy
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    888
    Стига се му се карали за правописа пък вие.. Еми мойто момче откровено казано твойта приятелка май има друг приятел немога да си представя как се чувстваш и никой тук дори с писане неможе да те успокои незнам каква е болката ти не съм имала такава връзка съжалявам че е трябвало да минеш през това, но върви напред не се предавай.

  16. #16
    Писането на кирилица е задължително!
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си