.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    ПАОЛо
    Guest

    Има ли такава възможност?

    Ами искам да ви попитам следното:тъй като тази година имам много причини,поради които трябва да работя и да правя и др. неща,но трябва да си завърша все пак образованието,дали може да се запиша на частен план към същата гимназия,към която съм учил досега и само да се явявам на изпити и по този начин да приравня всички години? Питам,защото наистина ми се налага. Моля за адекватни отговори/тези,които знаяр,да кажат,другите по-добре да си замълчат.../.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    До колкото знам може.Имам една позната от френската,която я изключиха поради голям брой извинени и неизвинени/ тя буквално не ходеше на училище/ и сега е частен ученик, обучава се вкъщи и държи само изпити
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  3. #3
    Попитай в самото училище,мисля че не на всякъде е възможно.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Да, трябва да попиташ в училище.Миналата година(а и преди това) мои съученици работеха(и в учебно време), но класната беше говорила с директора и не им правеха приблеми.
    За частен ученик - естествено, че има такава възможност.

  5. #5
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Според мен е възможно.А за да си сигурен на 100% питай в училището си.

  6. #6
    и на мен ми трябва информация относно това...при мен причината ми е че също ми се налага да работя,сега завършвам 9-ти клас,и искам останалите 3 години да ги взема като частен ученик...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си