.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Очилата правят чудесата

    Значи стигнал съм до извода че очилата правят мръсната работа.. значи давам пример върви момче нормално без някакви недостатъци може би не с някакви маркови дрехи и.т.н, но това е подробност.Никой не му обръща внимание минава си момчето.. така ок. Сега минава друг да кажем същото момче сложил си 1 цайси от 10лв и е луд? Всичко живо от женския пол го гледа? Що така? Стигнал съм до извода очилата правят чудесата , но не мога да го схвана все още.. забележете всеки сайт за запознанства най големите там в тези сайтовете най активните всичките им снимки са със очила, но ако ги свалят? та.. обяснете малко що се получава тей

  2. #2
    Еми .... Да , донякъде си прав .
    Пример: Дуета "Респект" , в клипа на "Друга нагласа " едното момчетата с очила (предполагам , не са от 5лв. . макар ,ч е цената няма никакво значение) и издлежда супер . Много ми хареса с очила , но вчера гледах едно интервю с дуета и там , момчето беше без очила и как да го кажа ....
    Абе не ми хареса и толкова !

  3. #3
    Аватара на Scouse
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    460
    OMG !!!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    850
    честно казано и аз забялязвам същото например от нашия клас момичета които са много невзрачни като си сложат слънчевите очила и се променят . Незнам защо така...аз също много обичам да нося слънчеви очила но не мисля че с тях ставам по-хубава (харесвам се и без ) явно е индивидуално....

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    378
    em zavisi ot 4oveka... na nqkoi momi4eta i mom4eta mnogo qko im stoqt o4ila, no ima i takiva, na koito ne im stoqt o4ila... tezi, na koito im stoqt dobre o4ila si slagat i vsi4ki gi haresvat tova-onova...

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Щото нищо не се вижда под очилата ахаха

  7. #7
    shtoto ne se vijda gadnoto lice zad tqh ne se li chudish shto po edno vreme trugnaha si4ki s nekvi ogromni
    haters make me famous

  8. #8
    svetliopl, ако може прати ми на ЛС една твоя снимка за малко и чак тогава, ще ти отговоря на темата, защото искам да те видя.
    Just do it ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си