.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 67
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Харча парите си за храна, бира, кафе(не ходя по кафета, купувам си кафе в даскало)
    Общо взето и аз съм така,ама за бира се събират доста

    Най-много 1-2 пъти в седмицата да ходя на кафе...
    we give it all.

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от st1ka
    Аз просто си харча парите така, че да ми стигат за всичко, все пак уча в икономическа гимназия
    абсолютно същата работа съм и аз

  3. #28
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    moite pari otivat za si4ko parvo za spisaniq nz kolko si kupuvam na sedmica posle kato bqh na daskalo da qm tam posle predi daskalo na kafe sled daskalo po centara sabuta nedelq drehi sq kato ne sam na daskalo pak qm navanka 6tot nqmam vreme da se pribera v kashti pak i petak i sabuta na disco i utiat pariteeeeeeeeeee ujSs
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  4. #29
    Парите ми отиват за цигари..ако майка ми ми даде от нейните ми остават пари..обаче пък тях ше ги похарча на другия ден пак за цигари..и е тъпо хаха..ако ми останат се пак някви стинки отиват за други глупости..купувам ги не шот ми трябват или се нуждая от тях..ами шот просто не мога да задържам пари ;х иначе едно време имах около 10 лв на седмица и всички отиваха за списания..както тва момиче над мен дет е писало

  5. #30
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    Не спадам към тая категория,щото първо-не ми е интересно все по кафетата..живея в малък град и кафетата ги знам на изуст и второ-с 2 лв на ден..едва се нахранвам
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  6. #31
    Голям фен Аватара на 50cent
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    875
    малии ужас че ме описахте 1 към 1 ле хора аз само за тва харча и съм на 15 навсичкото отгоре ще си премълча колко похарчих за последната седмица

  7. #32
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    the world is mine ~
    Мнения
    287
    Родителите ви за това ли се блъскат по цял ден на работа, да си купувате цигари , наркотици , алкохол ?
    Майтап ли ? По-сериозен съм от инфаркт!

  8. #33
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    В моето даскало има малки рошли, които си събират от закуски да си купят цигари само и само да се правят на интереси
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  9. #34
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Каквото ми е на сърцето си взимам ( в началото на седмицата, след сряда ми свършват парите и го карам по-полека )
    The Spark

  10. #35
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Казанлък
    Мнения
    126
    Аз от един месец не пуша, паля, но много рядко. По кафета си ходя редовно, но джобните ми стигат и за кафе, и за хапване.

  11. #36
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    383
    oh ami harcha gi za kakvoto mi padne smisul za hrana glavno :] ako hodq na kupon ili neshty otdelno vzemam ot maika mi za alkohol ... ne pusha i ne se drusam de... aaa i po kafeta hodq pochiti vseki den nali za tova sa tvoi pari da gi harchish za kakvoto ti padne

  12. #37

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    там където мечтите стават реалност
    Мнения
    1 055
    Тъпи келеши,не ценят парите,не си правят сметка,нямат понятие как се живее.Наште ми даваха по 2лв на ден,по 1лв,понякога не ми и даваха,имаше един период когато за да сипя бензин да покарам малко не трябваше да ям и да ходя на кафета по 2-3 дни.Алтернативата беше аз да си изкарвам пари и не винаги имаше работа за мен.
    Нищо лошо да ходиш по кафета,дискотеки,ама за какво трябва да се напиваш и надрусваш...Тъпа история.
    Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес

  13. #38
    Аааайде най-обичам някой като ми каже, че не мога да правя това или онова, защото не съм ценяла парите... Всеки живее според възможностите си, като има пари ще се напива, като няма - ще види как се метат улиците.
    Парите на мен ми се харчат за храна и облекло (имам предвид тези, които са си ми за мое лично ползване). Както и за книги и като цяло за поддръжка на външния ми вид. Аз съм решила, че няма да пия, да пуша и да се друсам, но това не значи, че мога да съдя този, който го е решил. И да не ги правиш тия неща, пак можеш да си боклук. Е, разбира се, децата ми тръгнат ли да пият и да пушат от 12-13 ще има доста строги санкции...
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  14. #39
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    az ne pu6a taka 4e ne davam pari za cigari,parite mi otivat za mineralna voda nemoga bez neq na den izpivam po 2 golemi 6i6eta i spisaniq,obojavam obici i po tazi pri4ina imam mn i sladoled osobenno lqtoto i az kato shmurkam mn obi4am BOSS kvo da se pravi.I taka dr mi otiva za qdene, a i da ne zabravq tic-tac vseki boji den si vzimam-qvno sam pristrastena kam nego,ami tova e
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  15. #40
    Аватара на Puky
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    НякъДе Там ... В Club Mania In Sunny Beach .. :P
    Мнения
    841
    Цитирай Първоначално написано от SeXyL[!
    Nk@]Една приятелка не яде в даскало,а пие кафе и пуши.... Как издържа това момиче?...
    Да и аз имам такава позната само дето е извънгабаритна
    Пък мойте джобни много ги спестявам даже , не пуша . Пия само на повод и на всичкото отгоре Милото винаги плаща сметката По някой път се варим кой първи ще изкара парите ама той все е първи значи ..
    Sex Is Not The Answer . . . "Sex" Is The Question "Yes" Is The Answer . . .
    WwW.ImPulSe.Bg/Puky

  16. #41
    Аватара на miss_asi
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    В Раят,покрит в тъмнина ...
    Мнения
    1 218
    Аз пуша но просто не чак толкава като та кажем гаджето ми.Той една кутия на ден аз-една на седмица!Просто не съм пристрастена 100% така че и малко от джобните ми отиват за тва!
    И ще разбереш какво е да не виждаш щастието, когато Раят потъне в мрак ... W.A.S.P. - Heaven's Hung In Black

    The love is behind the gossip! ;]



  17. #42
    Еми преди да започне ваканцията парите си ге харчех главно за хапване (45 кила съм пък тъпча като за 100 ) Не пуша,не пия и не друсам. По кафета не ходя ... предпочитам пицария,китайски и т.н. За това ми отиват дневните и винаги са ми стигали без проблем.
    А инъче нашите си ми дават отделно всеки месец да си купувам каквото ми трябва и отиват главно за книги,театър,опера,балет,та кса за зала и така.
    А за дрехи ми дават отделно

  18. #43
    Глупави пубери.Вече се чудите в какви глупости да "инвестирате".
    Парите,които вие давате за алкохол и наркотици,на други им трябват за насъщния хляб.Дори и не мога да си представя,като родителите ми дадат парите за закуска,и аз да отида да си купя цигари и бира,имайки предвид ,че бачкат по цял ден ,за да ни осигурят храната и образованието.

  19. #44
    Глупави пубери.Вече се чудите в какви глупости да "инвестирате".
    Парите,които вие давате за алкохол и наркотици,на други им трябват за насъщния хляб.Дори и не мога да си представя,като родителите ми дадат парите за закуска,и аз да отида да си купя цигари и бира,имайки предвид ,че бачкат по цял ден ,за да ни осигурят храната и образованието.Как не ви е срам?

  20. #45
    Еми някой път 10китна не ми стигат....за даскало...някой път петачка ми стига за даскало...зависи,но обикновенно на последък ми стига...

    ВИНАГИ ЩЕ Я ОБИЧАМ!!! Руми винаги ще бъде най - великата певица!!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191960

  21. #46
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Аз съм на 18 години, 11ти клас, моите дневни поне не отиват за цигари и кафенета(не пуша, не обичам и кафенетата, ходя рядко), но отиват все за хапване - било то McDonald`s, сладоледи и т.н За алкохол давам пари
    рядко, ако има случай, не консумирам ежедневно и не ползвам и наркотици Като цяло ми стигат парите(25лв на седмица, понякога и малко повечко)
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  22. #47
    Нашите ми дават 10лв. всяка седмица,ама аз почти не харча,мн рядко. Вземам минерална вода или сокче и солети или някакъв плод,ама това се случва ако изгладнея .Понякога си харча парите за козметика(това ми е голямата слабост ) ,иначе гледам да пестя.

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от SeXyL[!
    Nk@]Еми някой път 10китна не ми стигат....за даскало...някой път петачка ми стига за даскало...зависи,но обикновенно на последък ми стига...
    Добре бе,ваще родители милионери ли са?!

  24. #49
    az imam edna suu4eni4ka koqto 5 lv i trqbvat za u4ili6te ama samo za qdene gi dava... nito pu6i nito hodi po kafeta pez u4ili6tno veme... i nai interesnoto e 4e izob6to ne e debela.. naprotiv... mn e slaba oba4e qde po 2-3 puti nai malko dokato se pribere v tqh....
    My heart is always searching for a place to hide. I'm afraid I can't keep myself from falling. Living in a perfect dream or in the cruel reality... I can't escape from that feeling...

  25. #50
    Ами имаше в стария ми клас две-три богаташки, които получаваха по 10 лв. джобни.

    Иначе аз не пуша. Джобните си ми стигат..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си