.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Помощ :(

  1. #1

    Question Помощ :(

    Здравейте,
    историята е следната. Средата на септември правих секс, но стана гаф и се наложи да пия Ескапел и след това ми се появи онова междинно кървене. До тук добре.. Закъсня ми с 2,3 дни, но после ми дойде. През това време за всеки случай си направих тест, който беше отрицателен. Наложи се, поради други здравословни проблеми, да отида на гинеколог. Гледаха ме на видеозон, но не спомена нищо свързано с бременост. Този месец трябваше да ми дойде около 5,6 , а сега сме 21 и все още не ми е дошло и взех да се притеснявам. Този месец по - рано пак си направих тест, който пак беше отрицателен. Около дните в които трябваше да ми дойде ме болеше коремът и кръстът, но до там .. Та някой може ли да ми каже някакви причини поради които може да ми закъснява вече с почти месец Благодаря предварително

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Little Monster
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    439
    Толкова позната история... Не се притеснявай, на много момичета и жени, менструацията се изменя, заради промяната в климата. Щом си правила тест, няма от какво да се безпокоиш. Можеш да отидеш на лекар, за да си сигурна че не е нещо сериозно, но според мен не е. При мен почти винаги е така, когато времето се променя рязко от топло към студено и обраното.

  3. #3
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Ще ти дойде не си бременна слид като и двата ти теста са били отрицателни може да ти закъснява от здравословния ти проблем

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си