.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Треперене на ръце

    Нормално ли е в спокойно състояние да ти треперят леко ръцете ?Има ли начин да се премахне ?Опасявам се като остарея да не стане като във вица където ония старец се изпразвал 3 пъти докато се изпикае

  2. #2

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Студентски град!
    Мнения
    209
    Цитирай Първоначално написано от Verminaard
    прични за твоето треперене :
    -много кафе
    -прекалено много стрес
    -нервно заболяване

    и - НЕ,не е нормално да ти треперят ръцете
    3то-паркинсон(макар че едва ли е тва)

  3. #3
    Голям фен Аватара на schhhhhhh
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    581
    Изпукваш ли си пръстите? Ако го правиш може да е и от това.

  4. #4
    най-вероятно от кафето и на мен ми се слу4вало,6тото кафето много изнервя

  5. #5
    Освен гореизброените причини- прекаляване с кафе,стрес,нервно заболяване, може и проблем с щитовидната жлеза да е-аз имах леко намалена функция на щитовидната жлеза и ми трепереха ръцете,даже веднъж бях изпаднала в пристъп на паника от това треперене и много се бях изплашила. Освен това постоянно ми беше едно такова нервно и т.н.,нали не беше само изведнъж да забележиш 'я,треперят ми ръцете'. Но това се оправя с прием на хормонални таблетки и ето,две години по-късно при мен всичко е тип-топ,само пия витамини по предписание
    Why'd you go and break what's already broken..I try to take a breath but I'm already choking..How long till this goes away?

  6. #6
    П.С. Иди при личния си лекар и му обясни за това,ако той прецени,че не ти влияе стрес или не е заради злоупотреба с кафе нека ти даде направление,за невролог,ендокринолог и т.н.
    Why'd you go and break what's already broken..I try to take a breath but I'm already choking..How long till this goes away?

  7. #7
    Аватара на AnChItOoOo
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Испания
    Мнения
    1 232
    И на мен ми треперят,но само когато не съм яла нищо и съм само на цигари и кафе...не мисля че при теб е нормално.По-добре върви при лекар
    Toda mi vida habia sonado alguien como tu....

  8. #8
    на мен ми треперяха ръцете на изпита по математика вчера и оттогава още не мога да се осъзная и пак леко ми потреперват

  9. #9
    Моите също треперят.Не пия кафе не пуша.Ама дори не мога да направя една снимка с телефона си заради тия ръце сичко става размацано..

  10. #10
    Аватара на Viche
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Долината На Идиотщината
    Мнения
    606
    на мен ми треперят защото си пукам пръстите...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си