.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Hybrid View

  1. #1

    Дойде ми два пъти в месеца

    Здравейте момичета!Кажете ми какво да правя като ми доийде 2 пъти в месеца презз 13/14 дни!!!
    Знам, че преди имаше такава тема, но не можах да я открия.
    ПЛС помогнете ми!!!

  2. #2
    Голям фен Аватара на XaMcTePKa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    736
    ако имаш цикъл от скоро...и е все още неравномерен е нормално да ти дойде 2 пъти или да те пропусне някой месец...др-я вариант е да е от жегите
    Там някъде ...

    Далеч под звездите ...

    Има една река на мечтите...

    Тишина,тишина,тишина...

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    141
    ako imash cikul ot skoro e absolutno normalno i az imah takuv period,no ginekoloshkata me yspokoi 4e 4esto se slu4va

  4. #4
    Ем чувал съм ,че може да ви закъснява и да ви подранява докато се нормализира се изисква време...и това мисля ,че е нормално за двата пъти!Но върви на гинеколог

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от soif
    ako imash cikul ot skoro e absolutno normalno i az imah takuv period,no ginekoloshkata me yspokoi 4e 4esto se slu4va
    Дори и да имаш цикъл от много време пак е нормално, защото все пак се дължи на промени в климата, в по малко хранене и в други.

  6. #6
    mersi mnogo poyspokoihte me

  7. #7
    и на мен ми е идвало 2 пъти в месеца .... НОРМАЛНО!

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Forester
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    355
    И на мен ми е идвало два пъти в месеца..Спокойно,може да е от смяната на климата.

  9. #9
    Миналата година по това време ми се случи същото, въпреки че имам цикъл от вече 10 години. Беше ми се спукала яйцеклетка, и ми тече дни наред, подобно на менструация. Не знам от кога имаш цикъл и каква е причината, но при повторен подобен случай те съветвам да посетиш гинеколог, защото може да е хормонално нарушение.

  10. #10
    ако цикалът ти е дошъл от скоро е напълно нормално но ако продължи всеки месец отиди на гинеколог.Бях в същия случай

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Moje da e ot pritesnenie, ot stres, ot promqna v klimata, ne se pritesnqvai...

  12. #12

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    V. TARNOVO
    Мнения
    90
    az znam 4e ni6to nqma da ti stane ko popita6 gineologa si otidi uj samo na profilakti4en pregled i go pitai.no moje da e ot nervi i qdove mnogo 4esto se slu4va
    Мъдрецът сочи луната, а глупакът гледа в пръста му.

  13. #13
    leleee mersi mersi mnoogo
    az se obajdah na edna genekolojka i tq mi kaza 4e e sufsem normalno

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си